5 دلیل برای زود بیدار می شوم به تماشای ناسا مریخ پشتکار رور راه اندازی از کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

تا سال 2020 ثابت کرده است که یکی از پر مشغله برای راکت اندازی کردن فضای ساحل و این پنجشنبه را یکی دیگر از مشخصات بالا, راه اندازی, شما نمی خواهید به دست است.

ناسا در حال برنامه ریزی برای راه اندازی آن مریخ پشتکار رور و نبوغ هلیکوپتر بالای ایران راه اندازی اتحاد Atlas V موشک زودتر از 7:50 صبح از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه راه اندازی مجتمع 41.

آب و هوا در حال حاضر 80% “برو” را برای دو ساعت راه اندازی پنجره.

در صورت تاخیر آب و هوا را بهبود می بخشد کمی به 90% “برو” را برای روز شنبه راه اندازی و بازگشت به 80 درصد “به” یک شنبه تلاش.

در اینجا به همین دلیل شما باید زود بیدار می شوم به تماشای این راه اندازی:

1. مشخصات بالا ماموریت

وجود دارد در حال حاضر چند با مشخصات بالا راه اندازی این سال از جمله SpaceX نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی که ارسال فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه مه.

در حال حاضر آینده ناسا است که برنامه ریزی برای راه اندازی آن در آینده بسیار پیش بینی ماموریت: مریخ در 2020 پشتکار.

پشتکار رور علائم پنجم رور به به سیاره سرخ فرستاده و آن را پیشرفته ترین و در عین حال.

در طول 10 سال ماموریت این مریخ نورد جستجو برای گذشته نشانه هایی از حیات فرازمینی با جمع آوری و ذخیره مریخ نمونه های سنگ که در آینده نمونه بازگشت کاوشگر را تلاش برای جمع آوری و بازگشت به زمین است.

2. گام بعدی در ارسال انسان به مریخ

پشتکار مهمی پله مدفوع در ارسال انسان به مریخ است.

نه تنها یکی از پشتکار سازهای به نام مریخ اکسیژن در محل بهره برداری از منابع آزمایش و یا استرنج را نشان می دهد چگونه انسان ممکن است تولید اکسیژن از جو مریخ برای سوخت و برای تنفس اما پشتکار نیز پا برای اولین بار از یک نمونه از بازگشت از ماموریت مریخ است.

برای اولین بار ناسا تلاش خواهد کرد برای راه اندازی در خارج از سیاره مریخ, مارک یک نقطه عطف مهم در بودن قادر به ارسال انسان به سیاره سرخ آورد و سپس بازگشت به خانه با خیال راحت.

“(پشتکار) است که بخشی از ما آرتمیس برنامه و …بنابراین اساسا آنچه که ما می رویم به انجام با مریخ در 2020 است این پا برای اولین بار از یک رفت و برگشت ماموریت. بنابراین ما در حال رفتن به رفتن وجود دارد, آماده سازی نمونه ها و در 2026 ما در حال رفتن به راه اندازی یکی دیگر از ماموریت و رفتن آنها را انتخاب کنید تا” ناسا دانشیار مدیر برای علم ماموریت ریاست توماس Zurbuchen گفت فلوریدا امروز در فوریه.

“اما ما در حال حاضر در حال فکر کردن در مورد چگونه به راه اندازی و خاموش (قرمز) سیاره با مردم, چرا که رفتن به هسته قطعه از مهمترین دستاورد که آرتمیس برنامه (ناسا برنامه ای برای بازگشت به ماه تا سال 2024),” او گفت:.

3. زرق و برق دار, راه اندازی, برای مشاهده

همانطور که قبلا ذکر شده اند وجود دارد بسیاری از راه اندازی این سال به تنهایی در عین حال بسیاری شده است از هوافضا شرکت SpaceX.

این بار آلا خواهد شد شانس خود را برای راه اندازی آن ماموریت سوم را از سال و از آن خواهد شد یک چشم به صورت چاپگر.

بر خلاف SpaceX که یک مایع موشک های تقویت کننده, ULA اطلس V موشک در بند جامد موشک موتورز را پشت سر دودی دنباله دار است که می تواند برای مایل دیده می شود.

4. این تقریبا یک دهه پس ما راه اندازی شد آخرین مریخ

آخرین بار ناسا راه اندازی یک کاوشگر به مریخ در سال 2011.

به نام حس کنجکاوی, مریخ نورد هدف این است که برای پیدا کردن اگر مریخ دارای تمام مواد لازم برای میزبان زندگی معنی پایدار آب و راست شیمیایی مواد تشکیل دهنده.

از سال 1997 که اولین رور Sojourner, فرود بر روی سطح مریخ هر رور اضافه کرده است حیاتی بینش برای کمک به دانشمندان در پاسخ به یک سوال بسیار مهم: وجود دارد یک بار زندگی بر روی مریخ است ؟

پس از جمع آوری تمام اینتل از Sojourner روح و فرصت و کنجکاوی پشتکار می توانید در حال حاضر به طور فعال در جستجوی گذشته نشانه هایی از حیات فرازمینی.

“ما هدف اصلی علمی است که به دنبال نشانه هایی از زندگی باستانی در مریخ و بنابراین ما به دنبال آنچه به نام biosignatures که بافت و الگوهای است که می تواند تنها شده اند تشکیل زندگی” گفت: کتی پشته مورگان ناسا معاون دانشمند پروژه برای مریخ پشتکار در آزمایشگاه پیشرانش جت در کالیفرنیا است.

“ما واقعا در تلاش برای ضربه زدن به این نوع از سوال شد وجود زندگی در مریخ در یک زمان در گذشته ؟ ما یک مجموعه از ابزار برخی از آنها جدید هستند و برخی از آنها در حال به روز رسانی از ابزار است که پرواز در کنجکاوی که من فکر می کنم احتمالا آماده سازی این مریخ نورد برای مقابله با این سوال بهتر از قبلی rovers اند.”

5. اولین بار برای ارسال یک هلیکوپتر به مریخ

پشتکار نیز علامت بسیاری از اولین ها برای آژانس فضایی.

گذشته از اینکه اولین نمونه از بازگشت از ماموریت و برای اولین بار به استفاده از میکروفن برای ضبط صدا برای اولین بار شنیده ام در مریخ پشتکار را همراه: نبوغ هلیکوپتر.

اگر موفق نبوغ خواهد بود اولین بار پرواز هلیکوپتر بر روی مریخ است.

“این آسان نیست برای ساخت یک rotorcraft به پرواز در مریخ. جو واقعا نازک است. منظورم نسبت به زمین آن در حدود 1 درصد. بنابراین یک وسیله نقلیه به پرواز در مریخ باید واقعا نور است و آن را به چرخش واقعا سریع گفت:” MiMi Aung, ابتکار و خلاقیت هلیکوپتر مدیر پروژه در ناسا JPL در طول یک شنبه رسانه های تلفنی.

تماس با Antonia Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>