5 دلیل برای تماشای SpaceX تاریخی راه اندازی با موفقیت از مرکز فضایی کندی

فلوریدا تودی | No comments

آن بوده است که نزدیک به نه سال پس از انسان آغاز شد و به فضا از خاک آمریکا.

پایان برنامه شاتل مجبور ایالات متحده و ناسا برای خرید صندلی های روسی سایوز کپسول برای حفظ و حضور امریکایی ها در فضا است. اما در حال حاضر که تمام مجموعه را تغییر دهید.

چهارشنبه, SpaceX راه اندازی خواهد شد, فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی برای آن تظاهرات ماموریت 2 و یا نسخه ی نمایشی-2 ماموریت.

در اینجا است که چرا شما باید این فرصت تاریخی راه اندازی:

1. تاریخچه ساخته خواهد شد

فضای ساحل اتحاد میزبانی نمی, راه اندازی, انسان از سال 2011 است. اما در حال حاضر تحت NASA Commercial Crew Program, SpaceX راه اندازی خواهد شد, فضانوردان از مرکز فضایی کندی پد 39A.

برنامه ریزی برای پرتاب در 4:33 p. m. روز شنبه, Behnken و هرلی را در کشتی سوار در سفر از طول عمر, عنوان, بر 250 مایل سفر به ISS پردازنده SpaceX خدمه کپسول اژدها.

2. رئیس جمهور آینده است

به علامت تاریخی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد بود در میان کسانی که در حضور و غیاب به نمایش راه اندازی.

هر چند که مشخص نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را هر گونه دیگر ظاهر عمومی در سراسر Space Coast یک چیز قطعی است: او در حال رفتن به از دست این رویداد مهم.

3. بسیاری از اولین ها

این نه تنها نشانه اولین بار فضانوردان پرتاب به فضا از برنامه شاتلهای بازنشسته شد. این نیز خواهد شد اولین بار فضانوردان پرتاب به مدار بر روی یک فضاپیمای تجاری.

به جای صرفا با تکیه بر روسیه موشک سایوز است که در حال حاضر تنها وسیله نقلیه قادر به ارسال انسان به فضا و هزینه های ناسا $86 میلیون نفر در صندلی آژانس فضایی خواهد شد در حال حاضر تکیه بر شرکت های تجاری مثل SpaceX و بوئینگ برای ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی.

SpaceX خدمه کپسول اژدها است و بر خلاف هر گونه دیگر است. به جای استفاده از یک اهرم برای مانور خودرو, کپسول خانه های صفحه نمایش لمسی و رابط کاربری برای فضانوردان به استفاده از چیزی نه Behnken و نه Hurley انجام نداده اند.

Behnken و Hurley نیز یک تجربه بسیار متفاوت از رفتن به موشک در روز راه اندازی. بر خلاف طول شاتل برنامه که در آن فضانوردان می پوشند نارنجی شاتل spacesuits و سر در فضانورد انتقال ون یا “Astrovan,” Behnken و هرلی را به جای همین سفید و خاکستری SpaceX مناسب و سر به پد سفید تسلا.

4. بر خلاف دیگر راه اندازی

با وجود نداشتن انسانی راه اندازی از فضای ساحل در نه سال گذشته این بدان معنا نیست که وجود ندارد, هر راکت اندازی از فولاد خوزستان و یا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه.

این که آیا آن ارسال ناسا, فضاپیما, ماهواره ها و یا محموله و آزمایش های علمی به فضا موشک تاکنون راه اندازی از اراضی باتلاقی از کیپ کاناورال.

اما در حال حاضر ما یک بار دیگر ارسال انسان چیزی است که بسیاری از مردم در حال حاضر زندگی در فضا سواحل این فرصت را به تجربه.

این تاریخی راه اندازی خواهد شد اتفاق می افتد در طول coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه, ناسا تشویق مردم به نمایش راه اندازی از طریق تلویزیون ناسا در راحتی از خانه خود را.

5. شما حسرت از دست رفته این راه اندازی

راه اندازی موشک همیشه هیجان انگیز شاهد, اما این یکی خواهد بود یکی برای کتاب های تاریخ.

نه تنها انسان هرگز از راه اندازی بر روی موشک SpaceX آن شده است تقریبا یک دهه پس از ایالات متحده ارسال فضانوردان به فضا از حیاط خلوت خود را.

پس به ما اعتماد شما نمی خواهید به دست این راه اندازی.

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>