5 داستان از جنوب به عنوان خوانده شده امروز

لدگر | No comments

هفتگی خود را نگاه در داستان های جالب از سراسر جنوب است که چالش ما و جشن ما. آمریکای جنوبی خلاصه شامل داستان ها و گالری های از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های, اخبار سازمان های ما در سراسر ایالت های جنوبی.

اول ما خواهد بود بی مبالات اگر ما نمی توانیم به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار از آمریکای جنوبی, فرو رفتن به گرجستان شهر که خانه را به هزاران نفر از پناهندگان به نمایندگی از بیش از 40 کشور و صحبت کردن حداقل 60 زبان است. در اینجا ما نگاهی به چگونگی “جزیره الیس از جنوب” است دست و پنجه نرم مدرن سیاست های مهاجرتی:

► گرجستان شهرستان تبدیل شده توسط پناهندگان

اما اخبار را متوقف کرده در اطراف بقیه جنوبی. این هفته: Nashville, تصویر متناسب با نسکار فرهنگ اما نسکار متناسب با نشویل? Mississippians وضعیتی وخیم از سال گذشته سیل بند برای یکی دیگر از فصل بارانی. چرا برخی از کارولینای جنوبی خواهان است که می خواهند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب هدف به رای دموکرات. نگاهی به قدیمی ترین گزارش مردی Gras در, Lafayette, لوئیزیانا, زمانی که هر کس به یک پادشاه یا ملکه و خشن, پارتی, درخواست فوری تصویب یک قانون جدید است. و در نهایت کارولینای جنوبی کشاورزان که به شدت سرمایه گذاری در کنف هنوز در انتظار برای دیدن رنگ سبز خود را رشد می کنند.

اتحاد نسکار پیشرفت به اندازه کافی هنوز هم مناسب برای نشویل?

نشویل و نسکار در حال رفتن دو سرعت مختلف در جهت مخالف. در حالی که موسیقی شهرستان در ادامه به رشد تنوع و جذب نسل بعدی نسکار بینندگان است floundered در همان مناطق. در حال حاضر به عنوان NASCAR ponders بازگشت به نشویل را توقیف Fairgrounds آهنگ های Tennessean به نظر می رسد در نسکار سفر به ریختن کلیشه و جذب جوان تر و متنوع بازیگران رانندگان و طرفداران – و به همین دلیل است که می تواند به معنای یک تناسب کامل با موسیقی کشور مى باشد.

جنوب دلتا را 2019 مرداب سیل: اگر آن اتفاق می افتد دوباره در این سال ؟ می تواند مردمی برای زنده ماندن ؟

می سی سی پی رودخانه, سیل سال گذشته مختل زندگی در تمام سطوح. گوزن بازگشت به خانه ندارد. کشاورزان نمی تواند دانه گیاه. با بهار پیش بینی شده و در حال حاضر تورم رودخانه های بسیاری در می سی سی پی که هنوز دوره نقاهت بعد از سال گذشته جاری شدن سیل امیدوارم که کار سخت خود را نمی شسته است.

‘هرج و مرج’: رای دهندگان جمهوری خواه با هدف به انحراف SC دموکراتیک اولیه

با هیچ حزب جمهوری خواه اولیه این سال, کارولینای جنوبی, محافظه کاران به امید دیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب می رویم عمومی در مورد یک طرح برای تضعیف بالا دموکراتیک challengers…by رای گیری دموکرات.

بطور منظم احساس لافایت مردی Gras تاریخ به عنوان اسیر در صفحات روزانه تبلیغ

مردی Gras فصل است بر ما و روزانه تبلیغ از طریق rifled بایگانی برای پیدا کردن اولین گزارش از مردی Gras در, Lafayette, لوئیزیانا, از سال 1869. بر اساس این گزارش این جشن شد تا خشن, اهل محله و پلیس داوران به تصویب یک قانون زیر سال که احزاب دیگر می باشد میزبانی شده توسط دادگاه.

‘این فقط دل تنگی و عذاب’: شمال ایالت کنف کشاورزان مبارزه با کم بازده در سرمایه گذاری

کنف دیده می شد که بعد از محصول پول نقد برای کارولینای جنوبی کشاورزان است. اما منحنی یادگیری بوده و شیب دار و دو سال بعد بسیاری از کشاورزان در حال تلاش برای بازگشت سرمایه گذاری خود را.

عکس هفته:

و کمی lagniappe را مساوی عدالت ابتکار این هفته پرده برداری از مجسمه Harriet Tubman داخل آن میراث غرفه در Montgomery, Alabama. نگاهی به اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>