5 داستان به عنوان خوانده شده از جنوب

لدگر | No comments

در اینجا این است که خود را در هفته نگاهی به داستان های جالب از سراسر جنوب است که چالش ما و جشن ما. آمریکای جنوبی خلاصه شامل داستان های از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های, اخبار سازمان های ما در سراسر ایالت های جنوبی.

این هفته: وطن نماد حقوق مدنی و congressman John Lewis وداع پس از لوئیس در اثر سرطان لوزالمعده در ژوئیه 17. یک بیمارستان می سی سی پی که برای ورشکستگی زمینه در سال 2018 جنگ برای بقا در میان COVID-19 بیماری همه گیر. یک North Carolina شهرستان که اعلام کرد در ایران استراتژی است در حال حاضر گفت: این به نفع دوباره تصور بودجه و مسئولیت های پلیس محلی. فدرال تحقیقات کشف کرده سیستمیک فرهنگ خشونت علیه زندانیان در آلاباما. و نیواورلئان کافه ها و رستوران ها برخورد یکی دیگر از ضربه به عنوان شهر خاموش از الکل با توجه به همه گیر.

‘به خوب مشکل’: زادگاه افتخارات John Lewis, ‘پسر از تروی’

Congressman John Lewis وطن تروی, آلاباما پس از منع او از بازدید از کتابخانه و یا حضور در یک کالج محلی. در دهه های بعد این شهر به درستی جشن, حقوق مدنی, آیکون که مبارزه برای برابری تغییر زادگاه خود و جهان است.

این روستایی می سی سی پی, بیمارستان, ضرب و شتم ورشکستگی. می توانید آن را برای زنده ماندن همه گیر?

مگی بیمارستان عمومی است underdog story یک سرپرست و یک قطب اقتصادی برای اطراف شهرستان که موفق به زنده ماندن پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی دو سال پیش. اما با COVID-19 باعث افت در بیماران و منابع می توانید بیمارستان آب و هوا آخرین طوفان ؟

پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس: اشویل مقامات حمايت محروم و سرمایه گذاری’ استراتژی; برخورد بیش جزئیات

اشویل شد و یکی از اولین شهرهای اعلام تمایل به قبول پرداخت غرامت به ساکنان سیاه. در حال حاضر برخی از رهبران شهر در حال دفاع از پلیس محلی بودجه به شکل و برای برخی از مسئولیت ها به re-اختصاص داده شده به بخش های دیگر.

‘بیرحمانه’: آلاباما زندانها نادیده گرفتن سپاه از نیروی بیش از حد ضرب و شتم گزارش می یابد

وزارت دادگستری پیدا کرده است یک فرهنگ خشونت علیه زندانیان توسط اصلاحات کارکنان با توجه به یک گزارش جدید. این آخرین در یک تحقیقات فدرال به ایالت آلاباما در زندانها آغاز شد که در سال 2016 با توجه به “قانون اساسی شرایط است.”

New Orleans تعطیل میله به پایان می رسد و بایگانی اطلاعات الکل

کافه ها و رستوران ها در این شهر در حال ارزیابی مجدد استراتژی برای بازمانده COVID-19 همه گیر پس از شهردار این شهرستان ممنوع از الکل خرید. این تصمیم در حال حاضر مجبور کافه ها و رستوران ها به تعطیل دوباره پس قبلا بازگشایی.

اخبار راهنمایی کنید ؟ سوال ؟ تماس خبرنگار اندرو Yawn در 985-285-7689 یا ایمیل او را در [email protected] برای ثبت نام در آمریکای جنوبی عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>