5 چیزهایی که به بحث Coachella Valley golf courses بازگشایی میان coronavirus

مایدزرت | No comments

شهرستان ریورساید در نهایت دیدم نور و مجاز دوره های گلف در این شهرستان برای بازگشایی این هفته است.

که یکی از راه های برای مشاهده این تصمیم توسط شهرستان و اجازه می دهد تا گلف به بازگشایی در یک نظم دوشنبه گذشته. اما این امر می تواند به اشتباه بر این باورند که جنگ بیش از گلف در جهان از coronavirus است. بحث در مورد بازی های خود ایمنی و جایگاه خود را در COVID-19 جهان است که هنوز هم مواج.

پیشتر در ماه آوریل شهرستان مقامات بهداشت گفت: شهرستان شکایت خط پر شده بود با تماس نیمی از عصبانی گلف بازان و نیمی از مردم عصبانی در مورد گلف بازان. که تقسیم احتمالا بیش از حد متفاوت است.

گلف بازان را ببینید کمی خطر در اجازه دادن به آنها پرسه زدن در بزرگ fairways از صحرا برای تفریح و سرگرمی. دیگران دیدن یک خطر بزرگ در باز کردن بازی ترس آن را اجازه دهید مردم بیشتر بود در معرض ویروس از جمله بسیاری از افراد مسن که در معرض بیشترین آسیب رساندن اثرات coronavirus.

بیشتر: Riverside County گلف می تواند بازگشایی با محدودیت; پالم اسپرینگز دوره های بسته از طریق پنج شنبه

بیشتر: هیچ گلف و تنیس یا pickleball برای بیش از دو هفته پالم اسپرینگز شورای آرا

به عنوان گلف بازان همچنان به رول بر روی صحرا دوره های یک به یک را در چرخ دستی گلف در اینجا چند چیز را در نظر بگیرید:

1. افتتاحیه دوره های آموزشی ممکن است برای همیشه لطفا برای: همانطور که با دیگر کسب و کار در کشور و در سراسر کشور وجود دارد که برخی از بیم و هراس در مورد چگونه به سرعت بازگشایی شده است. و وجود دارد مقدار زیادی از مردم گفت که موج دوم ویروس می تواند در طول پاییز. بهداشت عمومی ارشد دکتر کامرون قیصر گفت: در جهت باز کردن دوره های این هفته است که این شهرستان انجام شد بنابراین با احتیاط. با توجه به تشدید تنش در آزمون مثبت و یا مرگ و میر در شهرستان های گلف می تواند به راحتی تعطیل دوباره به دلایل مشابه به عنوان قبل از.

2. گلف است که هنوز هم مبارزه با یک نبرد روابط عمومی: تفریحی گلف بازان را ببینید ورزشی خود را به عنوان یک فرصت به خارج در هوای تازه و گرفتن برخی از ورزش و گلف است نوع مانند راه رفتن جز شما مکث هر یک بار در در حالی که به آمار توپ گلف است. بقیه جهان نیست آن را ببیند. غیر گلف بازان دیدن این بازی به عنوان یک جمع سازمان یافته ورزش نیست که ترویج اجتماعی فاصله تقریبا تا آنجا که گلف بازان آن را باور کند. و آنها را قبل و بعد دور تجمعات به عنوان خطرناک به عنوان به خوبی. سازمان هایی مانند USGA و جنوب کالیفرنیا انجمن گلف سعی کرده اند به مبارزه که نبرد در این بازی تصویر و تغییر درک از بازی به سالم فعالیت مثل راه رفتن. این واقعیت است که بسیاری از مردم هنوز بر این باورند این بازی باید بسته را نشان می دهد که تصویر نبرد واقعی است.

3. مجموع انطباق قصد ندارم به اتفاق می افتد: در آن زمان شاید نصف روز از مردم قبل از شروع گزارش گلف بازان کسی پوشیده نیست لازم صورت پوشش در دور خود. جالب است که در این گزارش آمد در مورد گلف بازان و نه مردم در ایستگاه های گاز و یا مواد غذایی سریع درایو ها و یا مکان های دیگر در بیابان که در آن مردم پوشیده نیست صورت پوشش است که شهرستان موظف است. در حالی که برخی از گلف بازان خواهد شد و مطابق با قوانین دیگران به سادگی نمی خواهد به عنوان درست بوده است در سراسر کشور در بخش های مختلف بسته به پایین زندگی است. اگر برخی از گلف بازان بودند حاضر به بازی زمانی که بازی قرار بود تعطیل آنها می رویم به فکر می کنم بیش از حد در مورد مصرف که ماسک کردن یک بار آنها را دور از محل باشگاه وانجمن از دوره خود را.

4. پالم اسپرینگز هنوز تعطیل: در حقیقت این تصمیم توسط شهر پالم اسپرینگز برای حفظ زمین های گلف بسته برای دو هفته دیگر تحت برجسته شهرستان به منظور اثرات فقط شش دوره های گلف. دو دوره در پالم اسپرینگز در دره گلف رفت و آمد مکرر در حال کنترل Agua Caliente و باید شنبه باز. که برگ فقط o’donnell باشگاه گلف و هفت دریاچه های کشور, باشگاه دو دوره در این شهرستان متعلق به Tahquitz Creek Golf Resort باز کردن یک صحنه باشگاه گلف و مسکیت باشگاه های کشور بسته شده توسط شهر. و آن را فقط گلف که بسته است در پالم اسپرینگز اما عمومی, استخر, زمین تنیس و pickleball دادگاه به عنوان به خوبی. از آن واضح به نظر می رسید از یک بیانیه صادر شده توسط این شهرستان که پالم اسپرینگز مقامات نمی شد راحت با شهرستان تصمیم گیری و یا چگونه است که تصمیم گیری ساخته شده بود شناخته شده است. تا شنبه تصمیم به نگه داشتن دوره های بسته بوده است.

5. این روند برای گلف خوب: دو هفته پیش ملی گلف بنیاد گزارش شده 44 درصد از زمین های گلف در کشور باز شد. هفته گذشته این تعداد به 49 درصد است. با صحرا دوره های بازگشایی و همچنین در مکان هایی مانند ونتورا کشور و ایالات مینه سوتا و ویسکانسین است که تعداد تلنگر خواهد شد این هفته برای اکثر دوره های باز بودن.

وجود دارد هیچ چیز 100 درصد در مورد کوروناویروس. افرادی که به دنبال یک تضمین می کنند که هیچ یک مریض از این ویروس در برخی از نقطه در پایین خط هرگز آن را دریافت کنید. افرادی که می خواهند زندگی به حالت عادی بازگشت بلافاصله هرگز خواهد شد که هر دو. آن را آهسته صعود به خارج از خاموش کردن و به چیزی شبیه زندگی عادی. گلف سفر در ماه های آینده خواهد داشت هر گونه متفاوت است.

بنابراین گلف است که در عمل در Coachella Valley اما جشن نیست بیش از حد. آینده نزدیک از این بازی و هر چیز دیگری در صحرا و شهرستان می تواند تغییر بسیار به سرعت در سابقه و زمان نامشخص از یک بیماری همه گیر.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>