5 چیزهایی که باید در مورد شما خود نیاز به قرنطینه با توجه به کروناویروس

مایدزرت | No comments

خانه قرنطینه است که به دنبال مانند یک امکان برای بیشتر آمریکایی ها به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است.

کارشناسان هشدار می دهند در برابر احتکار منابع آب بطری های ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با آماده شدن برای واقعی امکان نیاز به صرف چند هفته در انزوا. آیا یک قرنطینه است خودخواسته و یا مورد نیاز توسط مقامات محلی آن را به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین فراتر از 14 روز.

در اینجا است که یک لیست از چیزهایی که شما ممکن است بخواهید به در دست دارند در مورد شما را به خود منزوی با توجه به شیوع کروناویروس.

1. مواد غذایی

برای بقا کیت صلیب سرخ آمریکا نشان می دهد داشتن یک روز عرضه برای تخلیه و دو هفته عرضه برای صفحه اصلی از غیر فاسد شدنی و آسان برای آماده سازی مواد غذایی.

در صورت قرنطینه با توجه به coronavirus خانواده ها به احتمال زیاد هنوز هم آب و برق و در نتیجه قادر به طبخ. بنابراین خانواده ها نیز ممکن است می خواهم به چیزهایی مثل میوه و سبزیجات تازه در دست است و مصرف آن اقلام فاسد شدنی ، مواد غذایی منجمد هستند یک گزینه بیش از حد. داشتن برخی از مواد غذایی راحتی ممکن است یک ایده خوب.

2. تمیز کردن محصولات

سازمان حفاظت محیط زیست منتشر کرده است یک لیست از محصولات است که می تواند کشتن ویروس از جمله Lysol اسپری ضد عفونی کننده و Purell ضد عفونی کننده دستمال مرطوب, در میان دیگران. همچنین CDC صادر کرده است ضد عفونی توصیه هایی برای خانواده ها با مشکوک یا تایید موارد coronavirus از جمله تمیز کردن “لمس بالا” سطوح روزانه و اختصاص یک اتاق خواب جداگانه و حمام برای شخص بیمار اگر ممکن است.

اعضای خانواده باید شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه در هر CDC دستورالعمل. اگر آب و صابون در دسترس نیست و دست در دست نیست مشخصه کثیف, CDC توصیه می کند با استفاده از یک ضد عفونی کننده دست حاوی حداقل 60 درصد الکل است.

ماسک صورت تنها توصیه می شود برای کسانی که بیمار هستند و برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

3. لوازم دیگر

صلیب سرخ آمریکا نشان می دهد با داشتن 30 روز عرضه در دست از هر گونه تجویزی داروها به عنوان ضد درد معده, درمان سرفه و داروهای سرد و مایعات با الکترولیت ها و ویتامین ها. شما همچنین باید یک کیت کمک های اولیه در خانه.

خانواده ها ممکن است نیاز به خرید لوازم دیگر مانند مواد غذایی حیوان خانگی, پوشک, صابون, صابون دست بافت, لوسیون دست و آیتم های حمام از جمله محصولات زنانه و کاغذ توالت — به اندازه کافی برای حداقل دو هفته از عرضه است.

4. آب و الکترولیت ها

CDC توصیه می کند داشتن یک گالن آب در هر فرد (pet) در هر روز در دست و همچنین به عنوان الکترولیت.

5. سرگرمی

در نظر گرفتن چیزهایی که برای کمک به نگه داشتن خود را اشغال شده مانند تخته, بازی, پازل, اسباب بازی, کارت, کتاب و خدمات جریان.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>