50 نفر در شهرستان ریورساید خود قرنطینه برای نظارت بر برای coronavirus

مایدزرت | No comments

پنجاه Riverside County ساکنان قرنطینه در خانه های خود را از روز شنبه با توجه به پتانسیل coronavirus قرار گرفتن در معرض با توجه به Riverside County عمومی وزارت بهداشت کنترل بیماری شعبه رئیس باربارا کول.

50 نفر در حال حاضر به نشان دادن علائم اما این روش در محل برای اطمینان از دیگران نیست ،

“هنگامی که مسافران بازگشت از سرزمین اصلی چین به ما مطلع شوید و این مسئولیت ما را به تماس با آنها را” کول گفت.

مسافران پس از آن باید قرنطینه در درون خانه های خود را برای دو هفته و خود مانیتور به صورت تب و سایر علائم کروناویروس. آنها نمی تواند رفتن به محل کار یا مدرسه و نباید “و در مورد جامعه” کول گفت. پس از دو هفته دوره کمون ویروس را تصویب کرده است و آنها امن برای بازگشت به فعالیت های طبیعی خود را.

تا کنون هیچ کدام که قرنطینه شده اند مبتلا به کوروناویروس.

در سراسر کالیفرنیا بیش از 8,400 مردم تحت مشابه قرنطینه با توجه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در وقوع پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Newsom گفت: دولت و مقامات بهداشت فدرال نیز به سرعت در حال حرکت برای قرار دادن هر کسی که آمد در تماس با شمال کالیفرنیا زن اعتقاد بر این بود که برای اولین بار در آمریکا به قرارداد coronavirus با هیچ ارتباط شناخته شده برای سفر به خارج از کشور و یا سایر علل شناخته شده.

زندگی زن در Solano County, صفحه اصلی به پایگاه نیروی هوایی تراویس که در آن ده ها تن از افراد آلوده در چین و یا در کشتی های کروز درمان شده اند. هیچ شواهدی وجود دارد که زن به هر گونه اتصال به این پایگاه گفت: California Department of Public Health مدیر سونیا آنجل در یک کنفرانس مطبوعاتی با Newsom شنبه صبح.

Newsom گفت که خطرات را به عموم هنوز هم کم است.

از 59 موارد دیگر در ایالات متحده همه در حال سفر از خارج از کشور و یا در تماس نزدیک با کسانی که سفر.

Coronavirus شیوع آغاز شد و در چین و آلوده دهها هزار نفر از مردم در بیش از سه ده کشور جهان است. اما تنها در حدود 4 درصد از موارد تایید شده اند در خارج از چین است.

کویر حوادث: چگونه coronavirus ممکن است تحت تاثیر قرار Coachella متحرک, BNP Paribas Open

آنا الهام: LPGA بازیکنان می گویند coronavirus فسخ صدمه تهیه

Coronavirus: کالیفرنیا ممکن بود 1st coronavirus مورد از منشا ناشناخته

کروناویروس یک خانواده از ویروس ها است که می تواند باعث بیماری هایی مانند سرماخوردگی, سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (SARS), با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. از زمان شیوع بیماری جدید بیماری رسما به نام COVID-19 که علل مشابه بیماری تنفسی علائم به عنوان گونه های دیگر.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشتی باید گفت: آن را به طور عمده از مایعات بدن منتقل می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه مانند آنفولانزا.

Coronavirus پیشگیری است که از آنفولانزا و همچنین اجتناب از تماس نزدیک با افراد دیگر پوشش سرفه و عطسه شستن دست با آب و صابون و ضد عفونی کننده سطوح و با استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن تحت پوشش بهداشت و مراقبت های بهداشتی در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>