50 بندر کاناورال کارکنان furloughed تا 30 مه با توجه به کروناویروس کسب و کار کاهش

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

حدود 50 بندر کاناورال کارکنان شده است furloughed تا 30 مه به عنوان یک نتیجه از تاثیر coronavirus بیماری همه گیر در بندر عملیات.

تحت تاثیر کار کارمندان در بندر کروز و تفریح بخش کسب و کار — دو کسب و کار است که عملا متوقف در بندر به دلیل coronavirus.

کروز عملیات شده اند idled و بندر اسکله پارک اردو و اکتشاف برج بسته شده است.

چهار عمده خطوط کروز کشتی های مستقر در بندر کاناورال — کارناوال, دیزنی, نروژی و رویال کارائیب — به عنوان نشانی از پیروزی کازینو کشتی. اما هیچ کدام از این کشتی ها در حال حاضر در حال فعالیت است.

حمل و نقل در ادامه در بندر.

“در حالی که بندر کاناورال باز است و عامل فعلی وضعیت همه گیر تا به حال تاثیر قابل توجهی در کسب و کار ما” بندر گفت: در بیانیه منتشر شده در روز جمعه. “در تلاش برای کاهش چالش های اقتصادی رو به پورت ما, ما تصمیم دشوار به طور موقت کردند کارکنان اختصاص داده شده به بندر کروز عملیات و تفریح بخش کسب و کار است که کار توابع لازم نیست برای عملیات جاری از بندر.”

پرداخت نشده furloughs اثر در زمان جمعه و انتظار می رود به آخرین تا زمانی که 30 مه “در انتظار از سرگیری خطوط کروز عملیات در بندر کاناورال” در بیانیه ای گفت:.

“مهمتر از همه ما در ماندن آماده” در انتظار زمانی که کروز عملیات, رزومه کاناورال بندر مقام معاون صندلی Wayne عدالت گفت: Brevard County کمیسیون در روز پنج شنبه. “ما کاملا متمرکز ماندن آماده قادر به نوبه خود بازگشت و به تیم های مردم و توانایی های مورد نیاز به خصوص اصلی ما کروز مسافری جهان دوباره رفتن. ما کاملا متعهد به این شهرستان به این منطقه است.”

عدالت گفت: بنادر واجد شرایط برای به اشتراک گذاری فدرال محرک پول تصویب شده توسط کنگره است.

“است که یک نکته مثبت برای ما” عدالت گفت. “و رفتن وجود دارد به عنوان فرصت دوباره برای حفظ توانایی های ما چون داریم به برخی از منابع که از دولت فدرال است.”

بندر گفت: همه کارکنان نهفته furloughs ابلاغ شده است و باقی خواهد ماند کاناورال پورت اقتدار کارکنان از طریق این مدت کردند دوره است.

این furloughs نشان دهنده 20 درصد از پورت کارکنان 250.

محموله عملیات به روز رسانی: عدالت گفت: در بندر حمل و نقل قوی باقی می ماند.

عدالت اشاره کرد سود در حمل و نقل به بندر چوب پمپ مورد استفاده در ساخت محصولات کاغذی و مصالح و مواد مورد استفاده در ساخت و ساز جاده.

اما محموله های نفتی را با کاهش تقاضا برای بنزین و سوخت جت به عنوان سفر کاهش می یابد.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>