51 نفر در USM جنوبی Chorale خود برای نظارت بر coronavirus. در اینجا به همین دلیل است.

لدگر | No comments

برخی از دانشگاه جنوب می سی سی پی chorale دانش آموزان گفته شده است برای نظارت بر خود را برای coronavirus علائم پس از جنوبی Chorale بازگشت از اجرای برنامه در کره جنوبی.

پنجاه و یک دانش آموزان و 11 دانشکده و مهمانان سفر به این کشور در اواسط ماه فوریه برای ججو بین المللی کرال جشنواره است. جنوبی Chorale یکی از 20 کر از سراسر جهان دعوت شده به انجام.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد شیوع کروناویروس در کره جنوبی. مقامات وجود دارد به روز رسانی خود را سطح پاسخ به “قبر” — بالاترین سطح است.

روز دوشنبه CDC صادر سطح 3 سفر به کره جنوبی هشدار — مشاوره در برابر همه غیر ضروری سفر به این کشور است.

با توجه به بیانیه ای در روز چهارشنبه از جیم Coll, دانشگاه ارشد communicationofficer دانشگاه در زمان اقدامات احتیاطی پس از شنیدن CDC هشدار.

شیوع کروناویروس: چه می سی سی پی در حال انجام برای آماده سازی

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب به ملت coronavirus. ما در بررسی حقایق است.

بیشتر: سی دی سی تایید می کند اول ‘ناشناخته’ coronavirus مورد در کالیفرنیا

دانشگاه بهداشت حرفه ای تماس می سی سی پی, وزارت بهداشت, متخصص بیماری های عفونی و حتی دانشجویان بازگشته بود قبل از CDC هشدار.

“USM اطلاع (دولت بهداشت و درمان) گروه اخیر گروه کر اجرای برنامه توسط دانش آموزان در کره جنوبی به این نتیجه رسیدند که قبل از شنبه را اعلام کرد اما با این وجود درخواست توصیه هایی برای اقدام توسط اعضای هیات علمی و کارکنان که در سفر برای عملکرد” بیانیه ای گفت:. “وزارت بهداشت در مشاوره با مراکز کنترل بیماری توصیه کرده است این دانشگاه که دانش آموزان در کم خطر برای عفونت است.”

حتی تا جنوب Chorale اعضای توصیه شده است به دنبال coronavirus علائم مانند تب و سرفه و تنگی نفس و مشکلات تنفسی است. در اکثر موارد شدید عفونت می تواند باعث پنومونی سندرم حاد تنفسی و نارسایی کلیه و حتی مرگ شود.

“از فراوانی از احتیاط و توصیه وزارت بهداشت و CDC دانشگاه توصیه کرده است کسانی که سفر به خود مانیتور برای 14 روز — یک دوره زمانی آغاز شد که پس از بازگشت خود به می سی سی پی روز یکشنبه” بیانیه ای گفت:. “USM همچنین مشاوره این دانش آموزان به خود منزوی کردن اگر آنها توسعه آنفولانزا مانند علائم و تماس با Moffitt مرکز بهداشت بلافاصله.”

تا کنون هیچ دانش آموزان گزارش داده اند که علائم. شده اند وجود دارد هیچ مورد جدید کروناویروس, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 در می سی سی پی.

از روز شنبه وجود دارد حداقل 60 شناخته شده coronavirus بیماران در ایالات متحده با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. .

فن ربکا خدمه پولک ارسال شده در مدرسه موسیقی را در Facebook صفحه او را تسکین chorale بودند به عقب در آمریکا

“من خیلی خوشحالم که آنها در خانه هستند. من می دانم که این یک تجربه بزرگ, اما این است که زمان خوبی برای سفر در آن منطقه,” او نوشت.

این chorale بعدی عملکرد یکشنبه در خیابان خلیج کلیسای پروتستان به دنیا آمد.

تماس با الن Ciurczak در [email protected] Follow @educellen در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>