8 آسان صفحه اصلی پروژه های هنری برای کودکان و نوجوانان در طول شیوع کروناویروس

مایدزرت | No comments

هنر این است که یک راه عالی برای کمک به کودکان و نوجوانان بیان خود را دریافت انرژی خود را و از آن لذت ببرید در همان زمان. داشتن برخی از آسان برای انجام پروژه های هنری در دست و آماده رفتن می تواند کمک به کودکان خود را از بین بردن استرس و کنترل بخش کوچکی از زندگی خود را. در اینجا برخی از سرگرم کننده پروژه های هنری برای کودکان و نوجوانان در خانه. اگر شما نیاز به منظور تامین, در اینجا یک لیست سریع از پیشنهادات.

1. مجازی مقصد تعطیلات

تصور کنید در جایی که شما می خواهم برای رفتن. می توان آن را در هر نقطه: اقیانوس, زیر اقیانوس, بالای, کوه, جنگل یک شهر بزرگ یک پارک تفریحی جنگل و حتی یک سیاره دیگر است. چه نوع از چیزهایی که شما می خواهم برای دیدن و آیا در این مکان ؟ چه نوع از مواد غذایی را می خورید ؟ آنچه برای تلفن های موبایل را می شنوید ؟ چه خواهد شد این هوا بوی بود ؟ دریافت به عنوان دقیق که شما می خواهید برای دریافت. نگاه کردن به تصاویری از این مکان یا مکان هایی مانند آن, آنلاین و چاپ عکس. رنگ و قرعه کشی و یا گفتن یک داستان در مورد این مکان ها و چیزهای خاص در مورد این مکان است. ارسال این تصاویر در یک محل خاص در دیوار که در آن خانواده خود را می توانید آنها را ببینید.

2. اختراع یک حیوان

این تخیل پروژه شامل ایجاد یک حیوان از خود را بسیار خود را و نقاشی آن است. فکر می کنم در مورد آنچه که این حیوان به نظر می رسد. چگونه قد بلند است ؟ آن را بال ؟ کند و آن را پنجه? کجا زندگی می کنند ؟ آن چه می خورید ؟ چه مدت آن را زندگی می کنند ؟

3. کودک Yoda زمان!

چه کسی دوست ندارد کودک Yoda? چاپ عکس کودک سیاه Yoda مرجع و طرح و رنگ نوزاد Yoda. برای چالش های اضافی, قرعه کشی, کودک Yoda انجام کارهای مختلف مانند چتربازی خرید در سوپر مارکت, روش سوارکاری, a merry-go-round, چاپ صفحه, و غیره. نوشتن یک داستان کوتاه در مورد کودک سیاه Yoda ماجراهای و تصاویر قرعه کشی برای رفتن با آن.

4. شخصیت های مورد علاقه خود

جمع آوری تصاویر از فیلم مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد و یا شخصیت و رسم آنها. برای چالش های اضافی قرعه کشی شخصیت های متفاوت از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد با هم رفتن در ماجراهای. تصور و نوشتن داستان های جدید برای این شخصیت ها و تصاویر قرعه کشی برای رفتن با آنها.

5. تصور کنید آینده خود را

فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید زمانی که شما رشد می کنند. چه نوع از کار شما می خواهید ؟ چه راه هایی را به شما کمک دیگران ؟ که در آن شما زندگی می کنند ؟ شما زندگی می کنند در یک شهر و یا کشور و یا در جایی دیگر ؟ چه نوع از مشکلات شما می خواهید را حل کند ؟ تصور کنید که خود را از 20 سال در آینده و ترسیم صحنه هایی از یک روز در زندگی آینده خود را.

6. طراحی و رسم یک شهر

تصور کنید که شما در حال پرواز در ارتفاع بالاتر از یک شهر است که شما طراحی کرده اید. چه آن را مانند نگاه ؟ رسم نقشه شهر خود را بر روی یک تکه کاغذ. شامل چیزهایی برای مردم وجود دارد برای انجام و مکان برای آنها را به زندگی می کنند, مانند, خانه, آپارتمان, پارک ها, رستوران ها, فروشگاه های مواد غذایی و مغازه ها و بانک ها و مدارس ،

7. طراحی و رسم کسب و کار خود را

تصور کنید که شما متعلق به کسب و کار خود را. آن چه خواهد بود ؟ آنچه را شما انجام و فروش ؟ چگونه این کمک به مردم ؟ که مشتریان خود خواهد بود ؟ چرا مشتریان خود را به انجام کسب و کار با شما ؟ که خواهد کار را برای شما? قرعه کشی و یا رنگ تصاویر خود را کسب و کار کامل و به همان اندازه در مورد آن را به عنوان شما می توانید تصور کنید.

8. چکیده احساسات

برخی از نقاشی نیست نقاشی از هر چیزی خاص. برخی از نقاشی ها فقط در مورد احساسات. قرار دادن در برخی از موسیقی است که شما را به یاد یک خاص احساسات مانند خشم و شادی و غم و اندوه و ترس یا امید. در حالی که گوش دادن به آهنگ رنگ یک عکس از رنگ. تمرکز بر چگونه موسیقی احساس می کند و چگونه رنگ جریان بر روی بوم. سازمان دیده بان رنگ حرکت می کند. فکر می کنم در مورد رنگ شما در حال استفاده است. سعی کنید و نقاشی احساس احساسات از این آهنگ.

پیدا کردن زمان به طور منظم برای هنر و یک فضای اختصاص داده شده به آن را انجام دهد می تواند به توانمند سازی فعالیت برای کودکان و نوجوانان در طول زمان نامشخص است. پیدا کردن یک دیوار در خانه خود را به پست بچه های خود را’ هنر به طور منظم. از دیدن هنر خود و دانستن است که خانواده خود را می بیند و آن را می تواند کمک به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس.

Jennifer L. جاکوبسن یک هنرمند است و ارتباطات حرفه ای. او بنیانگذار هاله Haus, جدید, داوطلب, برنامه هنر در سیاتل است که کمک می کند تا تجاوز+ جوانان و نوجوانان و جوانان در پرورش و مراقبت از اتصال با هنر و بیان است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید nimbushaus.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>