8 کشته شدند Godbolt متهم شده است. خبرنگار که شات اعتراف تصویری سوال در دادگاه.

لدگر | No comments

بروکهیون — یک خبرنگار که ثبت یک تلفن همراه تصویری از دو سال پیش از یک مرد اعتراف به قتل ولگردی و قانونی شکنی ادعا کرد که هشت نفر را به فاش کردن منبع که هشدار او به وقایع.

تصمیم گیری که در آن خبرنگار را وکیل اشاره کرد او اولین متمم قانون حفاظت در خلال سرکوب شنوایی در Willie Cory Godbolt مجازات اعدام در مورد چهار شنبه در شهرستان لینکلن دادگاه با مدار قاضی دیوید قوی ریاست.

Godbolt التماس کرد گناه نیست و دادگاه تاریخ است مجموعه ای برای ماه فوریه سال 2020 است.

دفاع هنوز هم به دنبال به تصویری که پس از آن-شیپور لجر خبرنگار ترزا اپل در زمان مدت کوتاهی پس از او بازداشت شد و در صحنه هستند. بیشتر آنها ادعا می کنند متهم نمی شد به درستی به عنوان خوانده شده حقوق خود را توسط نمایندگان در طول بازداشت خود.

از صحنه: مظنون اعتراف به C-L خبرنگار; 8 مرده از جمله معاون

در یک حرکت ظ ژوئن 17, آلیسون اشتاینر وکیل با دفتر مدافع عمومی پایتخت دفاع مشاور بخش خواسته قوی برای سرکوب اظهارات Godbolt در طول بازداشت خود در 28 مه 2017.

Godbolt 37, متهم به قتل دو پسر و مادر خود را در قانون و دیگر اعضای خانواده و یک Lincoln County معاون در دو مکان مختلف در بروکهیون و Bogue Chitto بعد از همسایگان به نام پلیس طی یک حادثه داخلی. او دستگیر شد و در بازداشت صحبت با اپل که در زمان تصویری از خود را در نظرات. دادستان به دنبال استفاده از تمام 10 فیلم به عنوان شواهد.

فیلم بازی شد چندین بار در طول جلسه. Godbolt که وزن از دست رفته در طول زمان خود را در زندان بود و در لباس نارنجی jumpsuit با ریش و عینک سیاه و سفید. او خم به جلو مشتاقانه به تماشای فیلم. دست راست او بود uncuffed بنابراین او می تواند یادداشت ها اما دست چپ او باقی مانده دست به دستبند و دستبند به دست به کمر.

خبرنگار طول می کشد ایستاده

اپل برای اولین بار بود شاهد.

او شهادت داد که در ساعات اولیه صبح از 28 مه 2017 او دریافت یک تماس تلفنی از یک منبع گفتن او افسر ویلیام Durr شده بود به ضرب گلوله کشته و در Bogue Chitto. اپل سوار به صحنه از خانه اش در برندن تماس با مقامات اجرای قانون در طول راه برای تعیین دقیق محل.

در طول درایو اپل گفت: “یک تصویر از Godbolt نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی شناسایی او را به عنوان مظنون است. هنگامی که او وارد صحنه یکی از کشتار اپل به نام کلانتر استیو عجله به تایید Godbolt بود مظنون و بپرسید که آیا او می تواند در پست عکس به صفحات رسانه های اجتماعی. در حالی که در تلفن با عجله احاطه شده توسط جمع نمایندگان اپل شهادت دادند که او شنیده های متعدد اسکنر اعلام “مشکوک است در صحنه است و باز آتش” در 312 شرق Lincoln Road.

اپل گفت که او رو در ماشین و سوار به Lincoln Road آدرس. هنگامی که او وارد شدند او را دیدم Godbolt بر روی زمین است. او از ماشین خود را شروع ضبط بر روی تلفن همراه خود را و با نزدیک شدن. این ویدئو برای اولین بار ثبت شد در 6:36 صبح

(داستان همچنان ادامه دارد پس از, گالری عکس,).

بعد از 30 دقیقه اپل ثبت شده 10 ویدئوها برخی با مکالمات بین او و Godbolt.

در یکی او را پرسید: “شما از پلیس؟” او پاسخ می دهد “من رسانه ها.”

Godbolt به او گفت که او برنامه ریزی شده به مرگ توسط “خودکشی توسط پلیس.”

در این فیلم Godbolt, پوشیدن شورت و بالای مخزن سفید پانسمان اطراف بازوی راست ، اپل شهادت داد که در حالی که در صحنه او اعتقاد نداشت Godbolt را آسیب شد زندگی را تهدید. برخی از زمینه مکالمه نامفهوم اما اپل شهادت دادند که او شنیده افسران بخوانید Godbolt حقوق خود را.

کتی فقیر نیز با دفتر مدافع عمومی پایتخت دفاع مشاور بخش خواسته اپل که به نام او با نوک. اپل وکیل لئونارد ون Slyke, اعتراض کرد و گفت او محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی.

یک سال بعد: وحدت در چهره غیرقابل توصیف تراژدی

فقیر استدلال کرد که Godbolt حقوق “تهمت” متمم اول قانون اساسی.

“اگر من مجاز به این سوال آنها محروم آقای Godbolt از توانایی های خود را به یک محاکمه عادلانه” فقیر گفت.

فقیر سپس گفت: دفاع در تلاش بود برای تعیین اگر اپل بود “اقدام به عنوان یک دولت بازیگر.”

“ما سوال این است که آیا اجرای قانون تماس شما به صحنه؟” فقیر پرسید.

“من فکر نمی کنم که هیچ گونه شواهد است که او یک دولت بازیگر در این مورد” قوی گفت. “او به او گفت که او در رسانه های. او در حال حاضر شهادت هیچ یک از اعضای اجرای قانون کارگردانی او برای پرسیدن هرگونه سوال است.”

Slyke حرکت پایدار بود و اپل نیست نام منبع.

افسران نامیده می شود به عنوان شاهد

چندین افسران بودند که در صحنه بودند به عنوان شاهد. به عنوان هر یک به حساب خود را دفاع در درجه اول متمرکز بر اگر Godbolt خوانده شد خود را به حقوق میراندا. چهار بروکهیون افسران شهادت او شد. پنجم با می سی سی پی اداره مبارزه با مواد مخدر گفت: “نمی دانم و ششم افسر با می سی سی پی بزرگراه گشت گفت که او حاضر نیست.

پنج شهادت آنها نمی شنوند Godbolt درخواست یک وکیل.

دفاع نیز خواست شاهدان خود را در مورد تعامل با اپل اگر کسی به او اجازه می خواهد تا در صحنه اگر آنها می دانستند که او ضبط و چگونه مشترک است برای خبرنگاران به نزدیک شدن به افراد در طول بازداشت. چهار بروکهیون افسران شهادت آنها می دانستند که او در یک صورت حرفه ای از زمان قبلی که روزانه در, رهبر, روزنامه محلی در بروکهیون. دو نفر دیگر از افسران گفت: آنها نمی دانم. هیچ یک گفت: آنها به او اجازه می خواهد تا بر روی صحنه است.

شهادت است که انتظار می رود برای ادامه روز شنبه با دفاع تمرکز بر جستجو و جمع آوری شواهد.

کشته در جکسون: Cedric ویلیس بود که به اشتباه محکوم کرد. 13 سال پس از تنظیم بودن او را به ضرب گلوله به مرگ است.

در تصویری: Jackson افسران پلیس شروع به پوشیدن دوربین بدن

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>