8,000 می میرند, 400,000 آلوده در ممفیس منطقه اگر پناهگاه در محل جدی گرفته نمی داده ها نشان می دهد

لدگر | No comments

اگر ممفیس شهری ساکنان منطقه را نمی اجتماعی فاصله جدی و متوقف نمی خواهید به کار بیش از 8000 نفر می میرند و بیش از 400 ، 000 نفر می تواند آلوده با توجه به اطلاعات ارائه شده به رهبران محلی.

که بدترین سناریو با توجه به ارائه با توجه به محلی مقامات بهداشت و رهبران توسط دکتر Manoj جین به بیماری های عفونی متخصص مشاوره ممفیس و دکتر آلیسا Haushalter این Shelby County Health Department مدیر. ارائه شد به دست آمده توسط, تجاری, تجدید نظر شود.

کروناویروس در می سی سی پی: موارد افزایش به 320 با روز سه شنبه گزارش

ارائه جزئیات سه عفونت رای دادن حالات و پایین و متوسط و بالا است. هر یک از این حالات مربوط به سطح و اثر اجتماعی-فاصله اقدامات در جای خود قرار داده.

داده ها برای اولین بار افشا شده توسط کلیسا سلامت مدیر عامل Scott Morris در یک مصاحبه رادیویی صبح روز سه شنبه.

“من به دنبال در مدل طرح در حال حاضر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ممفیس … بالقوه از تعداد افرادی که می میرند فقط در محدوده متوسط … بیش از سه ماه آینده خواهد بود 1,891 مردم” موریس گفت: در یک مصاحبه با جف کالکینز نشان می دهد. “وجود خواهد داشت 18,909 بستری شدن در بیمارستان و 10000 نفر بستری در واحد مراقبت های ویژه. چگونه است که یک مشکل ؟ چرا که ما سیستم بهداشت و درمان احتمالا نمی تواند مراقبت از که برای بسیاری از مردم است.”

مطلع: آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس در می سی سی پی سهشنبه

موریس گفت: این پناهگاه در خانه اقدامات نمی شد درد نمیخورد.

“هیچ کس در حال رفتن به در مورد مراقبت از ممفیس اما افرادی که تماس ممفیس خانه خود را. دولت فدرال در حال آمدن است برای نجات ما. من فکر نمی کنم دولت است که توانایی برای آمدن به نجات ما. این است که ما در مورد مراقبت از خود ما, و, که, ما,” او گفت:. “این نمی تواند فقط در مورد افرادی که شبیه به شما. این است که باید در مورد هر کسی که زندگی و کار می کند و بازی می کند و به کلیسا می رود و خواستار این جامعه ما است.”

موریس گفت که اگر هیچ چیز تغییر مسیر تلخ است اما این جدی گرفتن اقدامات پیشگیرانه می توانید تغییر دهید و آن بینی.

“من به دنبال در یک مدل سازی تصویر در حال حاضر است که می گوید ما می تواند به توقف این چیزی که در آهنگ های خود را,” او گفت:. “وجود دارد مسیر وجود دارد که هیچ کس نمی میرد.”

در این مصاحبه موریس گفت: این اطلاعات که ارائه شده توسط متخصص بیماری های عفونی دکتر Manoj Jain, کمک متقاعد کردن ممفیس شهردار جیم Strickland موضوع به یک پناهگاه در محل سفارش دوشنبه.

Strickland اعلام کرد یک پناهگاه در محل به منظور هدایت مردم که نمی انجام خدمات ضروری به ماندن در خانه. سفارش طول می کشد اثر در 6 p. m. روز شنبه و باقی می ماند در اثر دو هفته هر چند که می تواند تمدید شود.

بیشتر: از کجا می توانم پیدا کردن COVID-19 تست در جکسون مترو ؟

حومه شهرداری به دنبال ممفیس و اعلام کرد: “امن تر در خانه” طرح بعد از ظهر دوشنبه. شلبی کانتی شهردار لی هریس گفت: از یک جهت مشابه خواهد آمد از شهرستان ها و اطلاعیه ها انتظار می رود از Millington, Arlington, Lakeland و Shelby County Health Department سه شنبه شب.

اعلام سفارش Strickland گفت: این شهر بی سابقه ای مواجه شرایطی.

“ما می توانیم مسیر را انتخاب کنید و از انجام هیچ چیز و شایع عفونت در سراسر شهر ما باعث ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به جیره زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی و … و یا ما می توانید انتخاب کنید به این وضعیت به طور جدی و سرعت گسترش ویروس. ما در حال انتخاب به طور جدی از این” او گفت:.

سفارشات از ممفیس و دیگر Shelby County شهرداری بار غیر ضروری کسب و کار از عامل. خدمات ضروری مانند راه رفتن در خدمات بهداشتی و درمانی و بیمارستان ها و فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ايستگاه داروخانه ها و رستوران ها در خدمت به رفتن آیتم های منو تنها.

روز دوشنبه دستور ادامه داد: پیشرفت های پی در پی اجتماعی-فاصله اقدامات لازم الاجرا توسط دولت های محلی طی هفته گذشته. Strickland اعلام مدنی اضطراری روز شنبه به او قدرت به اعمال حکومت نظامی و پناهگاه در محل هر چند هیچ حکومت نظامی تحمیل شده.

آمریکای جنوبی: شش COVID-19 داستان از جنوب است که شما الهام بخش

مارتین کروچه افسر ارشد پزشکی در منطقه ای یکی سلامت روز دوشنبه گفت که اقدامات آنها مجازات به جامعه است.

“این یک بیماری جدی است. این یک بیماری جدی است,” او گفت:. “این ضروری است که ما به دنبال این نوع از دستورالعمل به منظور کاهش گسترش این بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>