یک پوشش و یا غیر موضوع؟’ ما باید یاد بگیرند که بیشتر در مورد COVID-19 دیتا رئیس برکناری | نظر ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

بود داده دانشمند مسئول فلوریدا COVID-19 داشبورد تحت فشار قرار دادند به عنوان قصاص برای امتناع از رفتن همراه با پنهان کردن اطلاعات از ،

یا او سرنگون چرا که او یک سرکش کارمند با سایه گذشته, ساخت بزرگترین خبر این هفته اغراق?

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خواهد شد که شما بر این باورند Rebekah جونز’ خروج از فلوریدا وزارت بهداشت است “مسئله غیر” را به عنوان او گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری.

او ادعا انجام داده است کمی برای متقاعد کردن فلوریدا مشکوک از دولت خود را از دست داده و اطلاعات مربوط به COVID-19 موارد است. جونز’ مورد یکی دیگر از ضربه به اعتماد عمومی پس از دولت سرکوب اطلاعات از coronavirus مرگ و میر گزارش شده توسط دولت محققین پزشکی بود که در نهایت ساخته شده پنج شنبه.

به سادگی گفت: وجود اطلاعات کافی نیست به این “غیر موضوع است.” نه به اندازه کافی وجود دارد به می گویند وزارت بهداشت بود دستکاری COVID-19 داده ها به دلایل نابکار.

چه چیزی می تواند به ما کمک کند رسیدن به یک نتیجه است ؟

اول ما نیاز به پاسخ به نقطه مرکزی مطرح شده توسط جونز هنگامی که او گفت: CBS-12 از غرب پالم بیچ او از کار اخراج شد برای امتناع از “دستکاری” داده. بود که انجام می شود به فلوریدا پاسخ به COVID-19 بهتر است ؟

به همین دلیل DOH باید پاسخ بیشتر سوالات و انتشار جونز’ پرسنل فایل ها و ایمیل خود را به عنوان فلوریدا امروز درخواست کرده است.

DeSantis’ گفته جونز نشان داد که الگوی نافرمانی هنگامی که دست زدن به داده ها “بدون ورودی و یا تایید از اپیدمیولوژیک تیم یا سرپرستان.” در صورتی که مورد تعهد در این سازمان به ارائه مدارک و شواهد از آن است.

آن را به نظر می رسد جونز ممکن است سرکش که او توضیح داد که او از کار اخراج شد برای او امتناع “دستکاری” داده است. اما عدم احترام به زنجیره ای از فرمان لزوما نفی ادعای او را که او خواسته شده بود به انجام چیزی است که او فکر اشتباه بود.

به همین دلیل تا آنجا که جونز یک شخصیت مرکزی از این موضوع در دست نیست اما آمار ما هنوز در تلاش برای کشف.

آن است که زیانی به زمانی که DeSantis و برخی از متحدان خود را درگیر در یک کمپین اسمیر برای حفظ تمرکز بر روی جونز و زندگی شخصی او تلاش برای کاهش اعتبار خود و آوردن گذشته اجرا فهم با قانون است که ربطی به کار کرد. او چهره یک بزه تعداد cyberstalking ناشی از آنچه به نظر می رسد به یک acrimonious فروپاشی و قبلی اتهام سرقت کاهش یافته بود.

جونز بدیهی است که یک شخصیت پیچیده به حداقل می گویند. ما می توانیم تمام روز را صرف بحث است و این دقیقا همان حواس پرتی DeSantis به نظر می رسد به امید ایجاد کنید.

آن را نشانی از هیچ چیز به روشن شدن شکاف در اطلاعات ما تا کنون دیده ام.

به ادعای او این است که “غیر از مسئله” DeSantis منتشر شد یک ایمیل جونز فرستاده شده به استاد راهنما. در آن او نوشت: او بر این باور او بود اشتباه در ایمیل قبلی ارسال جمعه گذشته که در آن او گفت: یک گروه از محققان و کاربران داده او حذف شده بود از نقش او را در حال اجرا داشبورد به عنوان ممکن است 5. که در ایمیل او نوشت: او تعهد به شفافیت و در دسترس بودند و دلیل خروج و کاربران نباید انتظار داشته باشیم که تعهد کنه.

با توجه به DeSantis جونز خسته شده بود و “نیاز به یک استراحت از کار دو ماه متوالی.” و آنچه که او واقعا به معنای این است که تیم او “مشغول هستند و نمی توانید پاسخ هر ایمیل.”

شرایطی که منجر به نوشتن که هشدار دهنده ایمیل و سپس بعد از نوشتن یکی دیگر راه رفتن آن را نیاز به بررسی است. اصلی ایمیل باعث می شود هیچ اشاره ای از او خسته شده است.

به علاوه ایمیل به اشتراک گذاشته شده با فلوریدا امروز نشان می دهد بیشتر وجود دارد به داستان.

در آن ایمیل جونز به نظر می رسد به عقب بر درخواست از سرپرستان برای غیر فعال کردن توانایی به صادرات داده ها از داشبورد به فایل های.

“من نمی کشیدن ما منابع اولیه برای coronavirus داده چرا که او می خواهد به چوب آن را به روزنامه نگاران و آنها را کپی و گذشته(e) از جداول در فایلهای pdf,” او نوشت: در یک ایمیل به همکاران.

معلوم نیست که این “او” جونز اشاره به است. می تواند از آن فرماندار که انتقاد از پوشش COVID-19 فلوریدا رسانه? جونز است نه مصاحبه و در پاسخ به این سوال.

آنچه ما میدانیم این است که دسترسی به این داده ها لغو شد و پس از آن به ارمغان آورد هفته گذشته است.

بدیهی است که در خود یک تفنگ سیگار کشیدن.

سیستم اشکالات به خصوص آنهایی که به سرعت در حال توسعه در طول بیماری همه گیر. حتی جونز’ فشار به عقب ممکن است به معنای چیزی می گویند اگر او به اشتباه به نیت پشت سرپرستان’ درخواست.

پس جونز یک کارمند ناراضی و یا قربانی یک دولت سرپوش گذاشتن ؟

فلوریدا امروز ادامه دارد به حفاری عمیق تر. تا زمانی که ما کشف جزئیات بیشتر ما در حال چیدن طرف.

آنچه ما می توانیم بگویم با توجه به اطلاعات محدود ما امروز این است که نه یک “غیر موضوع است.”

فلوریدا امروز سرمقاله تصمیم جمعی توسط آن هیئت تحریریه. لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری محلی. برای پاسخ به این سرمقاله در نامه ای به سردبیر ایمیل تا 250 کلمه به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و محل اقامت و شماره تلفن.

اما DeSantis’ زانو حرکت تند و سریع واکنش به لام و اخراج جونز پس بی درنگ می کند و ما را به تعجب می کنم که چرا او تلاش برای کشتن این داستان. DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و تاکتیک است که یک صفحه را مستقیما از رئیس جمهور بحران-دست زدن به راهکار.ما نیاز به اطلاعات بیشتر در اول و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>