یک روز پس از سفر به پالم اسپرینگز رئیس جمهور تهمت می گوید منطقه آسیاب های بادی ‘شبیه جهنم’

مایدزرت | No comments

یک روز پس از پرواز به پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی برای جمع آوری کمک در خانه لری الیسون جوجه تیغی نهر و مستغلات رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان عکس در دشمن آشنا: آسیاب های بادی که پالم اسپرینگز و Coachella Valley برای شناخته شده است.

در طول مبارزات انتخاباتی سخنرانی کلرادو اسپرینگز., جایی که او مورد بحث استقلال انرژی مغلوب ساختن پیشی جستن به یاد مخاطبان خود را در مورد “زنگ زده” “فاسد” آسیاب های بادی ساخته شده در “چین” و “آلمان است.”

او گفت: مخاطبان خود را: “و آنها در همه جا. شما در پالم اسپرینگز کالیفرنیا. نگاهی به. پالم اسپرینگز. … آنها همه جا. آنها بسته و آنها در حال پوسیدن آنها مانند جهنم است.”

در سال 2016 طول هرمان قابیل, رادیو, نشان می دهد, پس از نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به پالم اسپرینگز به عنوان یک “مرد فقیر نسخه از دیزنی لند.”

تحقیر خود را برای آسیاب های بادی می رود به حداقل 2012, جایی که او توییتی در مورد چگونه پالم اسپرینگز شده بود “کاملا” نابود باد مزرعه.

تهمت نمی توانید در هر یک از پالم اسپرینگز’ آسیاب های بادی در روز چهارشنبه. هر چند او پرواز به پالم اسپرینگز فرودگاه خود را در طول سفر کوتاه به منطقه رئیس جمهور کاروان موتوری ساخته شده راه خود را در جنوب در Gene autry دنباله به Dinah Shore Drive قبل از رفتن به جوجه تیغی نهر و مستغلات در رانچو مایراج بسیاری از مایلی جنوب شرقی آن دره آسیاب های بادی را می چرخاند.

آسیاب های بادی در منطقه پالم اسپرینگز تاریخ حدود چهار دهه و در سال های اخیر انرژی توسعه دهندگان در اینجا باید جایگزین برخی از پیری توربین های بادی با دولت از هنر ،

جدیدتر آسیاب های بادی در حال بزرگتر و قوی تر از ماشین آلات نصب شده در 1980s. این بدان معناست که کمتر توربین های بادی مورد نیاز برای ایجاد همان میزان از انرژی است. در واقع کمتر توربین می تواند ایجاد انرژی بیشتر است.

درست است که بسیاری از 1980s دوران توربین هنوز ایستاده در سن Gorgonio عبور از دروازه به پالم اسپرینگز و Coachella Valley و برخی دیگر کاربردی است.

در یک سال 2018 مصاحبه با صحرا خورشید Wintec انرژی بنیانگذار و رئیس جمهور فرد شریف ساخته شده است که این منطقه اولین مزرعه بادی در سال 1980 گفت: “فکر کامل “repowering” می تواند به کاهش تعداد توربین های بادی در داخل و اطراف پالم اسپرینگز از بیش از 2000 به تنها 600 یا 700.

دانیل سیمون دیجیتال تهیه کننده برای خورشید صحرا. پیدا کردن او را در توییتر @DanEdSimon یا ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>