خسته کننده صبر کنید: کسانی که هنوز در حال مبارزه با مزایای بیکاری می خواهید پاسخ, کمک

فلوریدا تودی | No comments

امیلی واکر از دانشگاه فارغ التحصیل شد در ماه دسامبر با یک مدرک روزنامه نگاری خود را آغاز اولین کار در ماه فوریه و furloughed اواسط ماه آوریل است.

آن را در اواسط ماه ژوئن در حال حاضر فلوریدا فن آوری های تحصیلات تکمیلی است که هنوز هم در انتظار یک تصمیم در مورد اینکه آیا او را دریافت مزایای بیکاری او را برای اعمال در آخرین روز در یک روزنامه در روستاها.

یک ماه یا بیشتر پیش او دریافت یک ایمیل بیان فلوریدا, گروه اقتصادی, فرصت, DEO نیاز به اطلاعات بیشتر و نسخه از ID. او پاسخ داد: تامین آنچه درخواست شده بود. سه هفته بعد: هیچ چیز.

“من به نام 300 شاید 400 بار” او گفت:. “این سیستم این است که همیشه شلوغ است.”

و واکر را به دور از تنهایی در تلاش خود را برای رسیدن به کسی که هر کسی که می تواند کمک به او پیدا کردن اگر او را واجد شرایط برای دریافت ایالتی یا فدرال کمک های بیکاری از طریق فلوریدا بسیار تمسخر خطا و قطعی زده سیستم.

حتی با رفع به سیستم و کمتر در برنامه های کاربردی جدید (86,298 برای هفته پایان ژوئن 13 در مقابل 112,161 ادعا می کند برای هفته پایان ژوئن 6) مردم محلی در میان تعداد بی شماری از فلوریدا که به سادگی نمی توانید پاسخ خود را در وضعیت. و یا حتی از طریق رسیدن به DEO آنلاین یا از طریق تلفن و یا هر روش دیگر.

اخبار سرویس فلوریدا گزارش می دهد که پس از مارس 15, بیش از 2.5 میلیون بیکار برنامه های کاربردی واصل شده اند در فلوریدا, با 2.3 میلیون در نظر گرفته شود “منحصر به فرد” با توجه به DEO. تفاوت در این است که با توجه به تکراری و یا مدارک ناقص.

منحصر به فرد ادعا سرویس خبری گزارش داد بیش از 2.13 میلیون تا به حال پردازش شده است که از 16 ژوئن با 1.45 میلیون نفر واجد شرایط برای کمک های دولت. یکی دیگر از 460,180 شده بود حکومت فاقد شرایط لازم برای دولت فدرال و مزایای. تا کنون DEO پرداخت شده 6.3 میلیارد دلار در مزایای آن 1.6 میلیارد دلار از دولت است. دولت همچنین اداره فدرال همه گیر کمک های بیکاری موجود در مراقبت قانون تصویب شده توسط کنگره است.

CareerSource بروارد کمک به صدها نفر از مردم محلی با استفاده از مزایای به خصوص کسانی که دسترسی به کامپیوتر گفت: Marci مورفی رئیس جمهور.

فقط یک نمونه از تاثیر COVID-19 تا به حال در کار خود: CareerSource بروارد بود 10,774 تماس های تلفنی در Feburary مورفی گفت. در ماه مارس این تعداد افزایش یافت و به 39,190 با بسیاری از تماس های مورد بیکاری برنامه های کاربردی.

“ما واقعا بزرگ تمرکز کمک به مردم با برنامه های اولیه,” مورفی گفت. “اگر آنها بازگشت شنوایی یک بار آنها را در اعمال ما نمی تواند کمک کند با آن و سوالات در مورد مزایای. اما ما در حال دیدن مردم one-on-one با انتصاب … ما می تواند کمک به آنها را عملا راه رفتن آنها را از طریق آن و یا از طریق تلفن.”

بسیاری از فلوریدا قادر به دریافت کمک از DEO به نوبه خود به هر یک از دیگر.

این گروه رفع آن فلوریدا که به تازگی برگزار شد تظاهرات در شهرستانها از جمله تمپا تالاهاسی و اورلاندو می خواهد ، آنها درخواست رژیم صهیونیستی. ران DeSantis قوه مقننه و DEO برای پیاده سازی همه چیز از گسترش مزایای بیکاری به 26 هفته از 12 به یک “معقول statuatory بازه زمانی” برای پردازش برنامه های کاربردی و پرداخت در عرض 30 روز است که پردازش.

این COVID19 – Unofficial FL بیکاری و حمایت از گروه در Facebook به حال بیش از 20000 عضو از ژوئن 18. آنها را زنده چت, راهنمایی و اطلاعات از جمله به عنوان یک لینک به DEO محل به backdate ادعا “به معنی شما سعی فایل به عنوان به زودی به عنوان شما furloughed/گذاشته و سپس نبودند قادر به دریافت از طریق به روز/هفته” پوستر توضیح داد.

آلیسون زمستان رککلدگ بالا فارغ التحصیل سعی در کمک گرفتن در backdate لینک.

“من پر از این بیش از یک ماه پیش و هر چیزی شنیده,” او نوشت: در ژوئن 18. “من نیاز به ادعای هفته 4/12 و 4/19 اما برنامه من تاریخ است 4/26. من هنوز چیزی ندیدم برای این هفته من می تواند ادعا. خیلی خسته کننده است.”

کلمه “خسته کننده” می آید اغلب با رایان Stagg از کاکائو در ساحل. او مدیر یک رستوران برای زیر لیوانی که دو بروارد سایت بسته مارس 30. دو سایت باید در مجموع حدود 75 کارکنان از bartenders و سرور به مدیران. هر دو مکان را بازگشایی جولای 20.

همه بلافاصله Stagg گفت: تلاش برای درخواست مزایای بیکاری.

برخی از دریافت چک از حق دور.

او یکی از آخرین “شروع به دیدن هر چیزی” Stagg گفت.

و قبل از آن اتفاق افتاده است وجود دارد یک جریان بی پایان از ناموفق ورود به سیستم-ins آنلاین تلفن تماس و دارای لیت و لعل زیاد اطلاعات. گفته بودن او نیست در سیستم. که درخواست خود را تا به حال تحت فشار قرار دادند به یک “سیستم کمکی.” که اطلاعات می تواند یافت نمی شود حتی با شماره امنیت اجتماعی. او در نهایت ورود اطلاعات یک پین و یک “در حال بررسی موضوع” حل و فصل شد اما در کل واجد شرایط-فاقد شرایط لازم طفره دلهره آور بود, او گفت:.

بیشتر: فلوریدا بیکاری سیستم هنوز یک ظرف غذا در میان COVID-19 به خصوص برای فرفره کارگران| Rangel

بیشتر: یک ظرف غذا از بیکاری سیستم; متوقف اقتصاد: خوانندگان صدای انداز در نامه به سردبیر

Stagg پرداخت را آغاز کرده اند — با دولت دلار آینده واریز مستقیم —و او به تازگی دریافت مقاله بررسي توسط ایمیل از دولت بیش از حد. او همچنین موفق به دریافت $600-هفتگی منافع آینده از مراقبت عمل می کنند.

“همانطور که از قبل از هفته گذشته من تا به حال یک پرداخت از دولت” Stagg گفت: در ژوئن 17. “من حتی نمی توانستم به سایت و انجام هر چیزی تا آوریل 4, و ما می بسته مارس 30. من صرف روز در تلاش برای دریافت در.”

وجود “حداقل یک تعداد انگشت شماری” از زیر لیوانی کارکنان که دریافت نکرده اند هر چیزی به او گفت. یکی از این افراد جانباز که اعلام شده فاقد شرایط لازم, ظاهرا چون چیزی به بیکاری او را دریافت و پس از بیرون آمدن از ارتش Stagg گفت.

Stagg و نامزد او هر دو فرزند و صبر برای منافع می تواند دشوار است.

“فلوریدا به نظر می رسد یکی از کشورهای واقعا مصرف کیک در باد این همه چیز” شیکاگو بومی گفت. “این یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری; آن را بر اساس صنعت مهمان نوازی در میان چیزهای دیگر … اینجا در فضای ساحل که مهم است. و همه این افراد تمام این افرادی که از کار “مردم کمی” .. ما واقعا اجرا این کشور است.”

امیلی واکر تا به حال به آپارتمان او می خواهم اجاره ای و حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را. او هیچ ایده اگر او را به نام بازگشت به کار.

“پس از تنها دو ماه به من ندارد تن از پول را دور” واکر گفت.

برخی از کلمه هر کلمه در بیکاری وضعیت قدردانی خواهد شد, او گفت:. اکثر روزها او هنوز نشسته مجازی اتاق انتظار در DEO وب سایت awating به نوبه خود او را امتحان کنید و دریافت “در” برای پاسخ.

واکر گفت: کل تجربه شده است دلسرد خیلی متفاوت از اولیه رفعت او احساس پس از پیدا کردن یک شغل در زمینه انتخاب به سرعت پس از فارغ التحصیلی.

“سپس بلافاصله آن را دور گرفته شده; مقید به پیدا کردن کار دیگری که وجود دارد مقدار زیادی وجود دارد و همه این … قطعا خسته کننده” واکر گفت.

“در آن معنا ندارد.”

بریت Kennerly است که جامعه مسائل نویس در فلوریدا امروز. تماس با او در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly.

نیاز به کمک دارید با یک نرم افزار ؟

CareerSource Brevard, همکاری با وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی کمک می کند با تشکیل پرونده اولیه reemployment کمک می کند.

به برنامه های مجازی یا حضوری قرار ملاقات تماس 321-504-7600 و یا با پر کردن این فرم یک عضو تیم با شما تماس خواهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>