‘تعویض بازی’: FDA اجازه ابوت آزمایشگاه های قابل حمل 5 دقیقه coronavirus تست به اندازه یک توستر

مایدزرت | No comments

شیکاگو – پنج دقیقه point-of-care coronavirus آزمون می تواند در آینده به درمانگاه های مراقبت های فوری در هفته آینده و کارشناسان می گویند این می تواند “بازی-در حال تغییر است.”

سازمان غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز به ایلینوی مبتنی بر دستگاه های پزشکی, ساز آزمایشگاه ابوت روز جمعه برای یک coronavirus تست ارائه می شود که نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در دقیقه 13 ،

این شرکت انتظار دارد که این آزمایش در دسترس خواهد بود در هفته آینده و انتظار دارد که به سطح شیب دار بالا تولید برای ارائه 50,000 آزمون در روز است.

“من خوشحال هستم که FDA مجاز ابوت نقطه از مراقبت های آزمون دیروز. این خبر بزرگ است و کمک خواهد کرد که بیشتر از این آزمایشات در این زمینه به سرعت در حال” FDA کمیسر استیو هان در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم چقدر مهم است برای به دست آوردن نقطه از مراقبت های آزمون در این زمینه به سرعت. این آزمون است که می تواند به نتایج به سرعت می تواند یک تعویض بازی در تشخیص COVID-19.”

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

اسکات Gottlieb سابق FDA کمیسر تکرار هان نظرات در توییتر خواستار توسعه یک “بازی تعویض.” گوتلیب همچنین گفت که “به احتمال بسیار زیاد” است که ما را ببینید اضافی مصوبات نقطه از مراقبت های تشخیص پشت این یکی گسترش آزمایش به دکتر دفاتر در سراسر ایالات متحده

این آزمایش جدید می آید در قالب یک کارتریج است که متناسب با در کف دست خود را, گفت: جان Frels ابوت معاون رئیس جمهور از تحقیقات و توسعه است.

آزمون اجرا می شود در این شرکت ID در حال حاضر پلت فرم یک 6.6 پوند دستگاه های قابل حمل به اندازه یک توستر. در حال حاضر در حدود 18,000 ID در حال حاضر ابزار در ایالات متحده – به طور گسترده در دسترس مولکولی نقطه از مراقبت های تست پلت فرم در کشور Frels گفت.

بر خلاف بالا توان دسته ای تست سیستم عامل است که می تواند اجرای صدها آزمایش در یک زمان اما چند ساعت ID در حال حاضر پلت فرم است که یک نیمکت بالا ابزار مورد استفاده در پزشک دفاتر و درمانگاه های مراقبت های فوری. این پلت فرم است که به طور معمول استفاده می شود برای اجرای آزمون برای سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفولانزا استرپی و RSV – و به طور مشابه با استفاده از نمونه از گلو و بینی سواب.

8 گونه از coronavirus در حال چرخش جهان: اینجا چیزی است که سرنخ آنها به دانشمندان.

در هفته گذشته مورد تایید FDA یکی دیگر از coronavirus آزمون از ابوت به m2000 بیدرنگ سارس CoV-2 EUA آزمون استفاده شده است که دسته زیادی تست را در دانشگاه و جامعه بيمارستان. بین دو سیستم عامل ابوت انتظار به تولید حدود 5 میلیون نفر آزمون در هر ماه.

“ما معتقدیم که این بیماری همه گیر در حال رفتن به مبارزه در تعداد سطوح شروع با تشخیصی مقابل قادر به پاک کردن پروندههای انباشته شده در تست. که انجام می شود با ساخت حجم بالا ظرفیت آزمون در دسترس است و در خط مقدم به عنوان بیماران خود را در حال حاضر در مراقبت فوری” Frels گفت.

ابوت را بلافاصله می گویند اگر این برنامه ریزی برای تولید بیشتر ID در حال حاضر سیستم عامل, در علاوه بر این به آزمون جدید کارتریج. سخنگوی شرکت دارسی راس گفت که این شرکت مشغول به کار بود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تعیین محل آزمون فرستاده خواهد بود.

شرکت های دیگر نیز دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از FDA است که اجازه می دهد تا برای استفاده از دستگاه های پزشکی تایید نشده در طول بهداشت عمومی اورژانس.

مستقر در کالیفرنیا Cepheid هفته گذشته گفت که آن دریافت مجوز برای یک آزمون شرکت می گوید می دهد نتایج در عرض 45 دقیقه. یکی دیگر از شرکت مستقر در کالیفرنیا مسا زیست فناوری خبر داد و گفت: دریافت مجوز برای یک خرما به اندازه تست است که این شرکت می گوید می دهد نتایج در 30 دقیقه. این آزمون در نظر گرفته شده است برای استفاده در موقت غربالگری امکانات پزشک کار آزمایشگاه مراقبت فوری و دراز مدت پرستاری امکانات.

Coronavirus تست که نیست: چگونه مقامات بهداشت فدرال گمراه دولت از دانشمندان و از خط خارج بهترین شانس در مهار

آمریکا تلاش کرده است به سطح شیب دار ما تست در سراسر کشور و در روزهای اولیه از شیوع مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در ابتدا توسعه داده و از طریق پست و ناقص تست کیت. بسیاری از پزشکان گزارش داده اند که سهمیه بندی آزمون به اولویت بندی آسیب پذیر.

بهداشت عمومی آزمایشگاه و همچنین خصوصی مورد تایید آزمایشگاه های دانشگاه ها و بیمارستان ها می تواند انجام آزمون. از مارس 26, 92 بهداشت عمومی آزمایشگاه در 50 ایالت به علاوه واشنگتن دی سی گوام و پورتوریکو به حال با موفقیت تایید COVID-19 تست های تشخیصی و ارائه شد تست با توجه به CDC.

در حالی که وجود دارد هیچ مقام رسمی در سراسر کشور تست بالغ بر COVID پیگیری پروژه آنلاین تلاش آغاز شده توسط دو روزنامه نگار به پیگیری تعدادی از آزمایشات انجام شده در ایالات متحده روز جمعه گفت که بیش از 620,000 آزمون های تکمیل شده در سراسر کشور – ترین تست های انجام شده توسط هر کشور است.

اما ایالات متحده آمریکا با جمعیت حدود 329 میلیون دلار است و نه پیشرو جهان در تعدادی از تست های انجام شده سرانه. کره جنوبی یک کشور از حدود 51 میلیون نفر در حال آزمایش بیش از 370,000 مردم که از روز شنبه به گفته مقامات بهداشتی. ایتالیا که دارای جمعیت 60 میلیون و گزارش شده ترین coronavirus-مرگ و میر ناشی از, تا به حال آزمایش بیش از 390,000 مردم به گفته مقامات بهداشتی.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: در یک جمعه جلسه که حدود 95 درصد از تست در ایالات متحده در حال انجام است در تجاری labs. به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک تایید جمعه نیاز به کسانی labs به گزارش مجموع تست شماره Birx گفت.

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>