‘یک آخر هفته طولانی برای می سی سی پی.’ سیل رودخانه مروارید است کاکل. در اینجا چه در آینده.

لدگر | No comments

مروارید رودخانه کاکل دوشنبه در یک سطح پایین تر از کارشناسان در ابتدا انتظار داشتند به مناسبت آغاز پایان یک روز طولانی سیل که به طور مستقیم تحت تاثیر هزاران نفر از ساکنان در جکسون منطقه است.

صدها خانه — احتمالا 1000 یا بیشتر — آب گرفتگی شد اما به نظر می رسد بدترین هرگز آمد.

رسمی تاج از رودخانه بیش از یک پا زیر آنچه پیش بینی شده بود و رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفته شده است بدون آسیب گزارش شده در ارتباط با مروارید رودخانه سیل تا کنون.

“پس از چند روز افزایش سیل ما باید برخی از اخبار مثبت به این گزارش صبح” ریوز گفت. “درست مثل دیروز هنگامی که ما تا به حال نسبتا خوب, اخبار امروز صبح ما حتی بهتر news.”

هنوز رودخانه مروارید دارای عقاید به حدود 36.8 پا دوشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا و در برخی مناطق مانند بخش هایی از شمال شرقی جکسون دیدم حتی سطوح بالاتر است.

این سومین تاج در رکورد پس از سال 1979 و 1983.

خانه کسب و کار و تمام خیابان ها غرق شد. برق قطع شد و به بیش از 600 مشتریان. غارتگران گزارش burglarized دو خانه.

یک مرد راه می رفت به آب پوشش پیر براندون جاده و wrangled یک ماهی با دست برهنه خود را.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

خدمه ساخته شده 16 جستجو و نجات عملیات ریوز گفت و 24 evacuees صرف شب در یک صلیب قرمز در پناه جکسون.

آب شروع به عقب رفتن یکشنبه در نقطه ای که برخی از مردم قطع شده است از خانه های خود برای چهار سال یا بیشتر. به عنوان کسانی که آب فروکش کردن سیل را سر پایین احتمالا ایجاد خرابی در امتداد رودخانه مروارید جنوب جکسون.

Copiah, Simpson, لارنس, Jefferson Davis, Marion, Pearl River, Hancock, استان ها, به احتمال زیاد خواهد تحت تاثیر قرار. Marion County می توانید ببینید ترین سیل ریوز گفت: به خصوص در شهرستان Columbia.

بارش شدید باران و طوفان در حال انتظار برای تخلیه آب بیشتر در اشباع زمین در مرکزی می سی سی پی در این هفته که می تواند منجر به سیل فلش.

از آن خواهد شد روز و هفته قبل از کامل میزان خسارت شناخته شده است.

هنگامی که آن را در نهایت می شود امن برای بازگشت به خانه و ساکنان را یک وظیفه مهم — سند آسیب.

سوم روز ریوز در یک کنفرانس مطبوعاتی به روز رسانی ساکنان با آخرین اطلاعات در مورد جاری شدن سیل. فرماندار شد خوش بین اما او صرف بخش قابل توجهی از جلسه ترغیب ساکنان به گرفتن عکس از خود و خانه های آسیب دیده توسط floodwater و استفاده از آنها به گزارش خسارت با مراجعه به می سی سی پی اضطراری مدیریت وب سایت آژانس — www.msema.org.

این گزارش به دولت کمک کند به دست آوردن امداد رسانی پول هم برای ساکنان تحت تاثیر جاری شدن سیل و برای ساختمان های عمومی و زیرساخت های نهفته آب و پاکسازی است.

عکس و گزارش از ساکنان نیز کمک خواهد کرد که با سیل آینده برنامه ریزی گفت: گرگ میشل مدیر MEMA. برخی از آژانس سیل آبگیری نقشه ها از گذشته سیل در سال 1983.

“اطلاعات دقیق و اطلاعات دقیق در حال رفتن به بحرانی که ما حداکثر رساندن منابع ما می تواند هر دو را به شما به صورت جداگانه و به سازمان های دولتی محلی,” ریوز گفت.

‘من شما باید بیش از شروع’

یکی از ساکنان که به احتمال زیاد آسیب به گزارش ایوان مگی. مگی زندگی در 1500 جلوگیری از جریحه دار کردن درایو در شمال شرق جکسون با فرزندان و نوه.

توسط صبح روز چهارشنبه سیل آب شد و خزنده به سمت خانه او. هنگامی که او را برداشت تا نوه اش از مدرسه که بعد از ظهر و به خانه بازگشت آب رسیده بود ،

“او مانند” مادر بزرگ من واقعا به استفاده از حمام.’ من گفت: “من بیش از حد نوزاد,'” مگی به یاد می آورد. “من گفتم:” خوب ما میخوایم سعی کنید برای رفتن — ما میخوایم از طریق متری … شما اقامت در داخل و نگه دارید و بر روی من.'”

مگی خود قرار داده و آنها ساخته شده راه خود را به خانه. مگی گفت: او انباشته برخی از اموال در شمارنده و سپس برداشت چند تغییر لباس و برخی از مواد غذایی از یخچال و فریزر.

“این همه من بود قادر به گرفتن” او گفت:.

ایستاده در خیابان چهار شنبه, مگی نگاه سیلاب پوشاند ، او نمی تواند او را ببینید صندوق پستی و یک حلقه بسکتبال ایستاده بود و در چند فوت آب است.

مگی نمی تواند شنا و گفت که او خوشحال بود که او در خارج از خانه او در زمان, اما او نگران آسیب floodwater می تواند در داخل خانه اش.

“واقعا, واقعا, اگر آن را ندارد در آمده و آسیب همه چیز در آن وجود دارد من باید برای شروع بیش از,” او گفت:. “من خواهید بود بدون هیچ چیز نیست زیرا همه چیز من ، اما ممنون میشم چون من کردم من و بچه های من. من نمی تواند به من و بچه های من در زندگی است.”

کمیسر بیمه مایک Chaney گفت: مالکان دوشنبه که اگر آنها فقط باید صاحب خانه را بیمه نیستند تحت پوشش برای جاری شدن سیل آسیب. او گفت: حدود 1000 نفر از ساکنان مناطق سیل زده اند بیمه سیل یا خصوصی و یا از طریق دولت است. کسانی که با بیمه سیل سوالات پرسیده شده به نام بیمه بخش در 800-562-2957.

‘ما بسیار انعطاف پذیر’

در مرکز شهر Jackson, Mark Sumrall نگران بود در مورد مواد ساخت و ساز, کسب و کار او مدیریت در غرب خیابان. جاده پوشیده شده بود در چند اینچ از آب ایستاده.

رانندگان نادیده گرفته هشدارها و رفت و در اطراف موانع باعث امواج است که فشار آب به کسب و کار خود را. کسی ناخوانا “لطفا بدون ویک” بر روی یک تکه مقوا نوشته شده و آن را خارج از فروشگاه.

کارکنان پوشیدن waders منتقل کالا, اما Sumrall گفت: نبود کسب و کار بسیار جمعه.

به طور معمول, این فروشگاه به ارمغان می آورد در 5000 تا 10000 $در یک روز اما Sumrall شک او خواهد crack $1,000 با توجه به سیل.

اما Sumrall آن را می دانست می توانست بدتر است. مواد ساخت و ساز شده است در آن محل حدود 40 سال, او گفت:. در سیل از سال 1983 حدود 2-3 فوت آب چشمانداز به ساختمان.

“ما احساس بسیار خوب است اما ما همچنین می دانیم که ما امروز سهشنبه و چهارشنبه بارش باران و حال, خوش بینانه,” او گفت:. “… ما بسیار انعطاف پذیر ما به گزاف گویی بسیار سریع است.”

‘یک آخر هفته طولانی برای می سی سی پی’

در حدود 10:30 صبح از خدمات ملی آب و هوا اعلام کرد که رودخانه را متوقف خواهد کرد در حال افزایش است.

سطح آب در راس بارنت مخزن کاهش یافته بود و مقامات اعلام کردند که در ادامه به کاهش جریان به رودخانه مروارید.

“ما فکر می کنم ما احتمالا ضربه زدن به نقطه که در آن رودخانه است cresting گفت:” هواشناس نیکلاس فنر.

بر اساس گفتگو با مقامات محلی و مقامات در راس بارنت مخزن وجود دارد قابل جاری شدن سیل در بخش هایی از شمال شرقی جکسون است که می تواند به عنوان بالا به عنوان 38 سر پا, فنر گفت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از ویدئوها.)

که چون آب از رودخانه مروارید “bottlenecked” در مناطق شمال لکلند درایو فنر گفت: این سفر بیشتر به آرامی پایین تر از حد انتظار.

در مطبوعات جلسه ریوز تشکر از کارکنان دولت و مقامات محلی که مشغول به کار در طول سیل. او همچنین تشکر Mississippians برای غذای هشدارها و ایمن ماندن.

“از آن شده است یک آخر هفته طولانی برای, می سی سی پی” ریوز گفت. “… یک آخر هفته که می شده اند بسیار بسیار طولانی اگر نه برای کار سخت و سعی و کوشش مردان و زنان در MEMA در MDOT و در همه دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون.”

مخفی Bonelli و Alissa زو کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>