نگاه کنید که چگونه می سی سی پی, مدارس طرح به سر کلاس های این سقوط در میان COVID-19

لدگر | No comments

مدارس سراسر می سی سی پی در حال برنامه ریزی برای بازگشت به کلاس درس در پاییز در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بسیاری از مدارس در جکسون مترو و همچنین در سراسر کشور اعلام کرده اند که چگونه آنها قصد بازگشت به مدرسه.

این داستان به روز خواهد شد

Hinds شهرستان

منطقه برنامه ای برای شروع کلاس ها در Aug. 10. دانش آموزان از قبل از کودکستان تا کلاس هشتم باید گزینه ای را برای انجام یک سنتی در فرد برنامه یا آموزش از راه دور و یا مجازی.

نهم از طریق 12th دانش آموزان کلاس باید گزینه ای را برای انجام یک برنامه ترکیبی و یا آموزش از راه دور و یا مجازی.

کلینتون

دانش آموزان در کلینتون دبیرستان شروع سال تحصیلی در یک هیبرید شروع به رفتن از اوت. 13 Aug. 28. CHS دانش آموزان خواهد بود از هم جدا شده به دو تیم اجازه می دهد تا دانشگاه به جای 50 درصد ظرفیت است.

تیم کلینتون متشکل از دانش آموزان که نام گذشته با شروع به J را شروع مدرسه در Aug. 13. تیم پیکان متشکل از دانش آموزان که نام خانوادگی آغاز می شود با K Z را شروع مدرسه در Aug. 14. خواهر و برادر قرار داده خواهد شد در این تیم است.

این برنامه ترکیبی را تشکیل شده از دو در دانشگاه کلاس روز و دو آموزش مجازی روز. پدر و مادر ممکن است انتخاب کردن برای کودک خود را به باقی می ماند مجازی-تنها اما باید با ارائه مدارک پزشکی و باید تکمیل مجازی دانشجو درخواست اصلاحات.

کلاس های درس را مرتب برای اطمینان از میز به عنوان جامعه و تعهدی که فضا اجازه می دهد تا. ماسک باید فرسوده توسط دانش آموزان و پرسنل منطقه در همه فضاهای مشترک.

جکسون

جکسون مدارس دولتی خواهد شد که دو گزینه برای آموزش با توجه به سطح کلاس از دانش آموز. دانش آموزان ابتدایی باید این گزینه بین مجازی و یا سنتی در سایت آموزش.

مدرسه دانش آموزان باید این گزینه را انتخاب کنید یا مجازی در سایت آموزش. دانش آموزان دبیرستان را دریافت مجازی و یک سیستم ترکیبی از یادگیری برای سقوط. اولین روز کلاس خواهد بود Aug. 10.

Rankin County

منطقه مدرسه برنامه ای برای بازگشایی Aug. 10 با افزایش سنتی سناریو با گزینه دوم برای انتخاب آموزش از راه دور. با افزایش سنتی با فرمت دبستانی دانش آموزان از طریق 12 درجه خواهد به مدرسه بروند در یک مدل سنتی روزمره بسیار اجتماعی فاصله به عنوان عملی افزایش بهداشت و ضد عفونی پروتکل ها و برنامه ریزی تغییرات به عنوان تعیین شده توسط دولت و مقامات محلی است.

انتخاب آموزش از راه دور گزینه ای است که تنها به ارائه پدر و مادر با کودکان در مهد کودک از طریق 12 درجه که نگران چهره به چهره و آموزش با توجه به COVID-19. اما دانش آموزانی که ثبت نام در گزینه انتخاب خواهد شد واجد شرایط برای شرکت در ورزش یا فعالیت های فوق برنامه چرا که آنها در حال کار ful – زمان خارج از محوطه دانشگاه.

شرق رنکین آکادمی

مدرسه آغاز خواهد شد و چهره به چهره آموزش در Aug. 10. کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک. متوسط چک و بصری غربالگری کلی سلامت جسمی تجویز خواهد شد به پرسنل مدرسه و دانش آموزان روزانه. صحیح شستن دست ها لازم است روزانه و ضد عفونی کننده دست گیرد بین تمام فعالیت های.

هارتفیلد آکادمی

مدرسه را شروع کلاس های حضوری در اوت. 10. دانش آموزان ملزم به سلامت روزانه قراضه — پدر و مادر خواهد شد و ورود برای صعود برنامه از Basecamp سلامت آنلاین نرم افزار و پاسخ به چند بهداشتی مربوط به سوالات و انجام حرارت چک برای اطمینان حاصل شود که دانش آموزان سالم هستند به شرکت در کلاس در پردیس هر روز. ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود برای 6-12 کلاس و اختیاری برای مهد کودک-کلاس 5 و پایین تر از مدرسه هیات علمی و کارکنان. ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس خواهد بود در سراسر محوطه دانشگاه و در هر درس.

جکسون دبستان

دانش آموزان سر کلاس در اوت. 11 در JP تجدید نظر طرح با دانشجویان در محوطه دانشگاه. پدر و مادر خواهد شد دانلود, صعود, برنامه, ورود دانش آموز متوسط و پاسخ اولیه سوالات بهداشت در مورد فرزند خود را در روز قبل از اولین حامل آغاز می شود. کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در حالی که در داخل خانه در مدرسه پردیس.

همه بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن پوشش صورت. دانش آموزان خواهد شد نیاز به ضد عفونی کننده دست با آنها در همه زمان ها و مورد نیاز خواهد بود به استفاده از آن در ابتدای هر کلاس. هر کلاس درس خواهد بود تمیز بین کلاس ها. دانش آموزان تنها اجازه داده می شود در ساختمان های خود را برای رفتن به رختکن انتقال بین کلاس ها و حضور در کلاس های خود را و یا فعالیت. دانش آموزان خواهد شد و نه اجازه داده می شود به جمع آوری در زمینه های مشترک (مانند سالن غلاف هاب فیرس و غیره.) در داخل ساختمان.

مروارید

منطقه مدرسه سر کلاس در اوت. 7 با یک سنتی در شخص فرمت. جایگزین هیبریدی و آموزش مجازی طرح در حال نهایی شدن باید به یک نیاز برای هر وضعیت بوجود می آیند.

دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک در زمان های خاص. هر کارمند و دانشجو ارائه خواهد شد قابل شستشو ماسک پوشیده می شود در همه زمان ها در اتوبوس مدرسه و در هر زمان اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود. دانش آموزان قادر خواهند بود خود را به ماسک کردن در کلاس اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.

مدیسون کانتی

Madison County مدارس شروع سال تحصیلی در سپتامبر. 3.

با توجه به انتشار اخبار مدرسه منطقه برنامه ریزی برای دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه در متناوب در کلاس آموزش با آموزش از راه دور در سپتامبر. 3 سپتامبر. 4 و هفت. 8 سپتامبر. 11. بازگشت کامل برای در پردیس دانش آموزان انتظار می رود در سپتامبر. 13.

در اوایل این ماه در منطقه برنامه ریزی برای بازگشت به مدرسه در Aug. 17.

کانتون

منطقه مدرسه سر کلاس با یک برنامه ترکیبی در اوت. 17. دانش آموزان را دریافت راهنما از طریق آموزش آنلاین و چهره به چهره آموزش.

دانش آموزان را از لحاظ جسمی به مدرسه می آیند دو روز در هفته و ورود تقریبا سه روز در هفته. در این روزها که دانش آموزان در حال حاضر در مدرسه دانش آموزان را مشاهده دقیق روش های ایمنی.

دانش آموزان به دو گروه تقسیم شده در هر مدرسه است. یک گروه را از لحاظ جسمی حضور در مدرسه در حالی که گروه دیگر خواهد بود در حال حاضر آنلاین. مدرسه منطقه را با استفاده از دوربین برای اطمینان حاصل شود که دانش آموزانی که در حال حاضر عملا قادر به مشاهده آموزش در مدرسه در یک فرمت آنلاین.

برای پدر و مادر که نیست راحت با فرزندان خود حضور در مدرسه آنها را مجاز به استفاده از آموزش مجازی و پنج روز در هفته است.

مدیسون ریجلند آکادمی

دانش آموزان ابتدایی سر کلاس در اوت. 7 در حالی که دانش آموزان متوسط و بالا را از سر کلاس در اوت. 6.

  • متوسط و بالا مدرسه: دانش آموزان را ملزم به پوشیدن پوشش صورت (ماسک گردن گتر و غیره) در طول زمان های خاصی از روز در مدرسه. دانش آموزان را به پوشیدن چهره خود را پوشانده اند قبل از ورود به مدرسه و در طول زمان هنگامی که فاصله فیزیکی دشوار است مانند تغییر کلاس در مسیر به ناهار خوری عوام در زمینه های مشترک و یا زمانی که به کارگردانی توسط مدیر یا معلم.
  • متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان: دانش آموزان را مجاز به حذف پوشش صورت در هنگام ورود به کلاس های درس. دانش آموزان نیز پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها را رد کرد و در بعد از ظهر و ممکن است آنها را حذف کنید هنگامی که آنها در خارج از ساختمان و تمرین های اجتماعی فاصله.
  • دانش آموزان ابتدایی: دانش آموزان ملزم به پوشیدن پوشش صورت (ماسک, گردن, گتر, و غیره.) در طول زمان های خاصی از روز. دانش آموزان را به پوشیدن پوشش صورت قبل از ورود به سالن هر روز صبح و در طول زمان که در آن زمانی که فاصله فیزیکی دشوار است مانند حرکت در راهرو و زمانی که کلاس های دیگر در حال حاضر.
  • دانش آموزان ابتدایی: دانش آموزان اجازه داده می شود برای حذف پوشش صورت قبل از ورود به کلاس های درس خود را و نمی خواهد آنها را در حالی که بر روی زمین بازی. دانش آموزان نیز پوشیدن پوشش صورت در طول بعد از ظهر و اخراج آنها هنگامی که وارد سالن و ممکن است آنها را حذف کنید هنگامی که آنها در خارج از ساختمان و در حال تمرین های اجتماعی فاصله.

Lamar County

دانش آموزان سر کلاس در اوت. 10 سنتی در شخص فرمت. دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک صورت در حالی که در حال حرکت از جایی به جای دیگر در مدرسه و زمانی که در تماس نزدیک با دیگران است. کلاس های درس باید فضای اضافی به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل. دست مطابق با اصول بهداشتی تشویق است پس از هر ورود و انتقال و ارائه خواهد شد در سراسر محوطه دانشگاه. وجود خواهد داشت مبهوت منتشر شده از هر کلاس به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان در راهرو در طول انتقال.

فارست شهرستان

کلاس سر گرفته خواهد شد برای دانش آموزان در Aug. 6. پدر و مادر را انتخاب داشتن فرزند خود را حضور در مدرسه به طور سنتی را انتخاب کنید و یا مجازی آموزش و پرورش است. تمام دانش آموزانی که می رسند در محوطه دانشگاه خود را متوسط روزانه گرفته شده و همچنین اعضای هیات علمی و کارکنان. ماسک صورت ملزم به انتقال از طریق دانشگاه. ضد عفونی کننده دست ارائه خواهد شد در سراسر مدرسه اما پدر و مادر را تشویق به خرید شخصی دست عفونی برای دانش آموزان خود را.

هتیزبرگ

مدرسه منطقه خواهد شد که گزارش های مختلف تاریخ برای دانش آموزان در ماه اوت است.

  • Pre-K از طریق کلاس سوم دانش آموزان خواهد شد به گزارش مدرسه در Aug. 10 خواهد شد و حضور در مدرسه هر روز از دوشنبه تا جمعه به صورت عادی.
  • کلاس چهارم دانش آموزان از طریق 11th دانش آموزان کلاس که آخرین نام شروع با A-J گزارش خواهد شد در اوت.10 و متناوب بین حضور در مدرسه و در خانه یادگیری است.
  • کلاس چهارم دانش آموزان از طریق کلاس 11th دانش آموزانی که نام خانوادگی آغاز می شود با K-Z را گزارش Aug. 11 و متناوب بین حضور در مدرسه و در خانه یادگیری است.

  • کلاس 10 دانش آموزانی که ثبت نام در دو یا بیشتر از پایان دوره ارزیابی (جبر من, زیست شناسی, یا به زبان انگلیسی دوم) را حضور در مدرسه در هر روز است. دولت را به اطلاع کسانی که انتخاب پدر و مادر است.

  • 12 کلاس را کامل کلاس های 100% آنلاین از طریق Edgenuity. یک معلم خبره اختصاص داده خواهد شد به هر یک از دوره های آنلاین و ارائه آموزش دانشگاهی.

HPSD است در فرایند برنامه ریزی 100% مجازی آموزش آنلاین گزینه برای پدر و مادر که راحت تر با داشتن کودکان خود را یاد بگیرند از خانه.

گلبرگ

دانش آموزان سر کلاس در اوت. 6 با مدل سنتی. مجازی آموزش از راه دور مدل در دسترس خواهد بود به دانش آموزان نیز است.

همه قبل از K-12 دانش آموزان ملزم به پوشیدن ماسک های صورت و همچنین اعضای هیات علمی و کارکنان. ضد عفونی کننده دست داده خواهد شد و پس از ورود به کلاس های درس.

کلاس های درس را به پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] او را دنبال کنید Facebook و @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>