‘بسیاری از حیوانات در حال گرفتن گزارش’: خانه تماس لایحه برای گوزن و ترکیه tagging

لدگر | No comments

اگر لایحه معرفی شده در می سی سی پی مقننه قانون می شود شکارچیان را نه تنها ملزم به ارائه گزارش خود گوزن و ترکیه برداشت به می سی سی پی دپارتمان حیات وحش و شیلات و پارک های آنها مورد نیاز خواهد بود به ضمیمه فیزیکی و برچسب بر روی حیوانات.

خانه بیل 1539, نوشته شده توسط Rep. کن مورگان R-Morgantown خواستار MDWFP به توسعه و پیاده سازی یک شکارچی پسند سیستم گزارش دهی است که شامل فیزیکی و برچسب ها. قوه مقننه است و نه تا به حال کافی اشتها به تصویب چنین لایحه ای در سال های گذشته. اما آن چیزی مورگان گفت: لازم است برای جمع آوری داده ها و برای جلوگیری از بیش از برداشت از محبوب بازی حیوانات.

یک سیستم ساده برای حفاظت بهتر

“این خیلی ساده است و من شکار در 14 ایالت و سه استان — به یک سیستم برچسب زدن” مورگان گفت. “این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری برای مردم اما شما باید مشروع دنباله را که به کشته شدن آن است.

“بسیاری از حیوانات در حال گرفتن گزارش شده است. ما باید خیلی بیشتر گزارش دقیق از آنچه بود برداشت و هنگامی که آن را برداشت. کشورهای دیگر انجام شده است آن را برای سال.”

اجباری برداشت گزارش چیزی است که زیست شناسان به دنبال شده است برای سال های بسیاری است. در حال حاضر MDWFP می شود برآورد گوزن برداشت از طریق یک تلفن نظرسنجی که تنها به آنها می دهد ایالت اعداد. زیست شناسان می گویند که آنها نیاز شهرستان در سطح داده ها برای مدیریت بهتر گله.

اجباری برداشت سیستم گزارش دهی در محل قرار داده شد برای ترکیه برداشت در سال 2019 اما آن را شامل نمی شود فیزیکی tagging از پرندگان که مورگان لایحه را شامل می شود.

مورگان گفت: او می داند که برخی از شکارچیان نمی مانند این لایحه است.

“اکثر مردم نمی خواهید به تنظیم در آنچه آنها را و کشتن” مورگان گفت. “آنها می گویند این زمین بوقلمون و گوزن.

“این درست نیست. آنها متعلق به دولت است.”

این ‘Yays’ و ‘Nays’ از برچسب زدن

جیم پیتمن از مدیسون گفت: او در حمایت از برچسب زدن و گزارش برداشت.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک ابزار خوب و به بازی و ماهی بیشتر اطلاعات” پیتمن گفت. “این برای تلفن های موبایل آسان و را داده است که کمک خواهد کرد که با حفاظت و توسعه مناطق است.

“من همیشه فکر می کنیم باید تگ. آن را نگه می دارد مردم نیمه صادقانه است.”

بابی گراهام از وست پوینت گفت که او شکار در دهه 1960 زمانی که برچسب زدن لازم بود و نمی خواهید به بازگشت به آن روزها.

“من شده است وجود دارد” گراهام گفت. “یک اقلیت بسیار کوچک در حال رفتن به انجام هر چیزی تا اطلاعات شما در حال رفتن به بی ارزش است.

“کلاهبرداران در حال رفتن به آن را انجام دهد. ما بسیار افتخار به خلاص شدن از شر است و در حال حاضر در اینجا آن است که در چهره ما دوباره.”

مورگان گفت که او هیچ ایده چه چیزی سرنوشت این لایحه خواهد بود اما احساس می کند وقت آن است برای مدیریت بهتر گوزن و ترکیه جمعیت.

“از آن زمان به روز رسانی این چک کردن سیستم” مورگان گفت. “اجازه دهید پیش بروید و آن را انجام دهد و گرفتن برخی از اطلاعات خوب.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>