‘یک لحظه شما هرگز زنده’: JPS سالمندان واکنش نشان می دهند به تعویق افتاد حافظه های فوق در میان COVID-19 شیوع

لدگر | No comments

Jameria جلب آماده بود به راه رفتن در سراسر مرحله او را دریافت دیپلم در روز فارغ التحصیلی و راه رفتن باند در دبیرستان مدل.

گارنر ارشد, حضور Callaway دبیرستان در جکسون عمومی منطقه مدرسه.

“من در بهره گیری از هر بخشی از من در سال آخر به کمال” گارنر گفت. “حتی اگر من با حضور من junior مدل هیجان از حضور من senior prom شد بی بدیل است.”

جلب شد و آماده برای پوشیدن کلی لباس سبز سفارشی با دست دوخته تکه پارچه و یک قطار کامل. او حتی برنامه ریزی شده برای جفت کردن آن با برخی از ظریف الماس گوشواره الماس و کلاچ.

با این حال زمانی که JPS به تعویق افتاد آن باقی مانده حافظه های فوق با توجه به کروناویروس بحران جلب ویران شد.

COVID-19: چگونه می سی سی پی, مدل لباس رسمی فروشگاه مقابله پس از coronavirus به تعویق انداختن یا لغو حافظه های فوق

“این یک لحظه شما هرگز بطور منظم احساس دوباره” گارنر گفت. “شما نمی قادر خواهد بود به یک روز از خواب بیدار و می گویند آه به من اجازه رفتن و ازنو من senior prom.”

در آوریل 8, JPS, تایید کرد که همه باقی مانده از حافظه های فوق هنوز هم به تعویق افتاد. اما چند محلی دیگر مدارس را لغو مدل.

شیپور لجر صحبت با چند JPS سالمندان به شنیدن افکار خود را در مدل بودن به تعویق افتاد.

Jameria Garner, Callaway

 • سازمان ها/فعالیت های فوق برنامه: در نهایت برای اولین بار سازمان, دانش آموز, مربی ورزشی
 • “زمانی که من پیدا کردن مدل به تعویق افتاد این بود وصف ناپذیر. هنگامی که شما شده اند در انتظار سال, پیش بینی خود را چگونه روز بزرگ را به آنچه شما می پوشند و حتی ماشین شما در حال رفتن به سوار شدن در آن دمیده شود سمت راست صورت خود را در تنها یک ماده از روز. آن باور نکردنی است.”

اردن Brister, Callaway

 • سازمان ها/فعالیت های فوق برنامه: آقای هموند دبیرستان 2019; CHS تیم بسکتبال; جکسون (MS) کاپا لیگ
 • “زمانی که من پیدا کردن مدل به تعویق افتاد, من ناراحت شد به دلیل آن است که هر ارشد رویایی برای رفتن به پارگی کیسه آب. پس از هم تیمی های من در تیم بسکتبال برنده 5A دولت عنوان ما صحبت کردن در مورد رفتن به پارگی کیسه آب چکیده شده است.”

Audria جکسون, Callaway

 • سازمان ها/فعالیت های فوق برنامه: CHS تیم ملی Cheerleading; CHS تیم بسکتبال; CHS تیم والیبال
 • “من هیجان زده بود برای حضور در آخرین مدل پس از تجربه آن را به عنوان یک تازه وارد. من تا به حال انتخاب یک شامپاین رنگ مسحور کننده سبک لباس لهجه با طلا کریستال و عدالت هستند. این قرار بود کامل ارشد سال است.”

بیشتر: می سی سی پی coronavirus: هیئت مدیره مدرسه را لغو بیشتر تست اجازه می دهد تا مناطق فارغ التحصیلی گریز

Effren Luckett, Jim Hill

 • سازمان ها/فعالیت های فوق برنامه: Jim Hill High School Student Government Association, منشی: Jim Hill رسانه ای تیم: Jim Hill سالنامه کارکنان; Jim Hill تاییده
 • “من نوع ویران چرا که شما صبر کردم تا زمانی را برای رفتن به این وقایع شما نگاه به جلو به عنوان یک بچه به ویژه برای ما که نمی توانید به رفتن به پارگی کیسه آب در سال گذشته به عنوان juniors. من فقط می تواند آن را باور نمی کردم گرفته شده از ما دور است.”

Reonna راسل, Jim Hill

 • سازمان ها/فعالیت های فوق برنامه: خانم جیم تپه دبیرستان سال 2020; Jim Hill تیم بسکتبال; Jim Hill تیم والیبال
 • “من نوع ویران کرد چون من به دنبال به جلو به مدل در این سال با خواهر کوچکتر من که یک junior, بنابراین من به دنبال به جلو به رفتن با او. اگر من تا به حال شناخته شده در جمعه قبل از رخصتی بهار بود و آخرین باری که من دیدم دوستان من سعی کردم به صرف زمان بیشتری را با آنها.”

خود را برای ما ارسال مدل عکس!

 • اگر شما یک JPS دانشجویی که از دست رفته در مدل با توجه به COVID-19 شیوع ما می خواهیم به شما در مدل لباس! ارسال عکس به Italiana اندرسون یا ویلتون جکسون.

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] و ویلتون جکسون در (601)-397-8096 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 و @WiltonReports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>