‘به سرعت در حال تحول وضعیت’: می سی سی پی مقامات بهداشتی آماده شدن برای coronavirus

لدگر | No comments

در حالی که می سی سی پی است و نه تحت یک تهدید فوری برای کروناویروس جدید دولت در حال آماده سازی برای امکان.

دکتر پل بایرز اپیدمیولوژی دولت با می سی سی پی وزارت بهداشت گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی است که دولت بوده است به شدت نظارت 2019 رمان Coronavirus — COVID-19 — برای یک تعداد هفته است.

“این چنین به سرعت در حال تحول وضعیت و این مهم است که ما بازیگران به اندازه کافی گسترده شبکه به شناسایی مواردی که ممکن است در می سی سی پی آنها را آزمایش درمان مناسب را دریافت و آنها را منزوی” بایرز گفت.

“ما باید نظارت افزایش یافته است و ما در حال کار با هر بیمارستان در کشور به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی شناسایی آن دسته از افراد که ممکن است در معرض خطر و مدیریت آنها برای حفاظت از پرسنل بهداشت و درمان به محدود کردن انتقال است.”

روز سه شنبه مقامات بهداشتی در آمریکا گفت: کروناویروس جدید ملاقات کرده بود دو تا از سه معیار از یک بیماری همه گیر باعث بیماری و مرگ و پایدار فرد به فرد انتقال است.

دکتر Bhagyashri Navalkele مدیر پزشکی پیشگیری از عفونت در UMMC گفت: روز پنج شنبه در کنفرانس خبری که در این بخش شده است به طور فعال کار دولت در بخش بهداشت و درمان.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد COVID-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

“ما اجرا ابزار غربالگری برای ابتلا به هر بیماری که ممکن است در آینده به اتاق اورژانس یا درمانگاه آنها پرسیدن سوال مانند در صورتی که سفر در خارج از کشور در 30 روز گذشته و در صورتی که سفر به چین” Navalkele گفت.

“اگر بیمار دارای علائم و نشانه های این ویروس در آنها خواهد بود بلافاصله تحت انزوا.”

Navalkele نیز گفت: این بیمارستان در حال کار با کارکنان مراقبت های بهداشتی برای جلوگیری از حداقل ممکن قرار گرفتن در معرض این ویروس توسط آموزش به آنها در مورد استفاده از ماسک محافظ و دستکش و لباسهای.

بایرز گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان است که با همکاری نزدیک با مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در شناسایی کسانی که در می سی سی پی که به چین سفر کرده به طوری که آنها می توانید تماس مستقیم با آنها.

همچنین همکاری با دانشگاه جنوب می سی سی پی در پی اخیر بازگشت از مدرسه در جنوب Chorale از سفر به کره جنوبی. با توجه به CDC وجود دارد شیوع کروناویروس در کره جنوبی. مقامات وجود دارد به روز رسانی خود را سطح پاسخ به “قبر” — بالاترین سطح است.

روز دوشنبه CDC صادر سطح 3 سفر به کره جنوبی هشدار — مشاوره در برابر همه غیر ضروری سفر به این کشور است.

بازگشت از کره جنوبی:دانشجویان دانشکده در USM جنوبی Chorale خود برای نظارت بر coronavirus

“در حالی که کره جنوبی دیده می شود گسترده انتقال آن افزایش یافته است و نه به سطح چین است. ما در حال برقراری ارتباط با USM دانشجویی مرکز بهداشت است اما وزارت بهداشت را نمی خواهد هر گونه تماس فیزیکی با این دانش آموزان است. ما نمی خواهد قرنطینه هر کسی.”

در عوض کسانی که در chorale گروه از USM — 51 دانش آموزان و 11 دانشکده و سفر مهمان — در حال گفت به خود برای نظارت بر علائم ممکن است.

“این چیزی است که مناسب و هدایت جریان از CDC” بایرز گفت.

در ایالات متحده, که از شنبه شب حداقل 60 مردم شناخته شده بود مبتلا به این ویروس به گفته جان هاپکینز.اولین مورد تایید شده از کروناویروس در آمریکا گزارش شده در Jan. 30 در یک فرد-به-فرد گسترش یافته است.

مرگ و مير: آنفولانزا در مقابل coronavirus

میزان مرگ و میر برای COVID-19 دشوار است معلوم به گفته دکتر جیسون پرهام مدیر UMMC بخش پزشکی بخش از بیماری های عفونی.

“بهترین برآورد حدود 2 درصد بر اساس مواردی که در حال دیدن آنها در داخل چین اما آن می تواند به پایین بسته به اینکه چگونه ما می تواند نگاه و دریافت برخی از کسانی که کمتر علامتی بیماران شمارش به عنوان آلوده شدن با ویروس” پرهام گفت: در طول کنفرانس خبری پنج شنبه.

اما عوامل دیگر — با توجه به پرهام — نقش بازی در میزان مرگ و میر.

“بسیاری از موارد بیمار شده است بیمارانی که در بیمارستان بوده است بنابراین ما واقعا نمی دانند که آسیب دیده اند و یا نمی توانید یا نمی شد تشخیص داده شد و در شمارش اعداد” پرهام گفت.

“مرگ و میر آنفولانزا برای آنفلوآنزای فصلی است که در جایی در اطراف 0.1% پس این است که به طور بالقوه 20 بار به عنوان کشنده بر اساس اوایل اعداد. اما مانند آنفولانزا در افرادی که مشکلات سلامتی دیگر در خطر بالاتر است.”

چه coronavirus?

COVID-19 اول شناسایی شده در ووهان هوبئی چین در اواخر ماه دسامبر. این ویروس به فکر در اصل باید از طریق حیوانات در غذاهای دریایی و گوشت در بازار است.

علائم شایع عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی است.

  • از روز شنبه وجود دارد coronavirus موارد در هفت ایالت: کالیفرنیا, ایلینوی, ماساچوست, ویسکانسین, تگزاس, آمریکا, آریزونا.
  • مرگ و میر در پنج شنبه شب بود در 2,814 در سراسر جهان با مجموع 82,756 موارد در 50 شهرستان, به گفته جان هاپکینز. اما 65 از مرگ و میر بوده است در سرزمین اصلی چین است.

Coronaviruses نیز می تواند باعث سرماخوردگی و همچنین به عنوان بیماری های جدی مانند سارس و یا سندرم حاد تنفسی — یک برنامه به طور بالقوه مرگبار بیماری که در سراسر جهان در سال 2003.

چگونه می تواند به شما در آماده شدن برای coronavirus?

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای کاهش احتمال عفونت وجود دارد بدون در دسترس واکسن:

  • شستن دست ها اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه
  • اجتناب از دست زدن به صورت با دست نشسته
  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند
  • سرفه یا عطسه به آرنج خود را و یا استفاده از یک بافت به پوشش آن و پرتاب بافت دور
  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>