یک ماشین اجاره مالک می خواستم برای کمک به پلیس در حل مواد مخدر جرم و جنایت است. به جای آنها را گرفت ،

لدگر | No comments

میانسال اجرایی از مدیریت زنجیره تامین شرکت بود رانندگی یک شورلت مالیبو غرب در میان ایالتی در یک شب در ماه آوریل زمانی که او به چشم یک Hancock County Sheriff معاون.

به گفته معاون سنجش زمان سدان در رفتن حداقل 8 مایل در ساعت بالاتر از حد مجاز سرعت flicked روی چراغ آبی رنگ و کشیده در پشت, سیاه, مالیبو, که تا به حال تگزاس پلاک.

با توجه به اسناد دادگاه راننده گفته معاون او تنها رانندگی از طریق, می سی سی پی پس از رفتن به شهر پاناما به بازدید خود “،”

راننده لرزید معاون مشاهده و زمانی که او بود دستور داد به خارج شدن از خودرو به راننده گفته نقل مکان کرد و به پهلو چیزی بین صندلی ماشین.

در نهایت یک سگ پلیس بود به نام اسناد دادگاه می گویند و نمایندگان در بر داشت زیر در ماشین:

  • مت
  • هروئین
  • MDMA
  • Adderall
  • زاناکس
  • ماری جوانا
  • استروئیدها
  • انواع قرص های ناشناخته
  • سه لود اسلحه از جمله AR-15 کوتاه در هر بشکه رسید.

مقامات کشف و ضبط مطالب و همچنین سیاه مالیبو.

این همه آمد و به عنوان یک شوک به مردی که در واقع متعلق به ماشین Manni منیر کوچک-زمان اجاره ماشین اپراتور مستقر در هوستون ،

منیر گفت که او تا به حال هیچ ایده که این اجرایی گفته بود که در ایالتی تجارت مواد مخدر.

کمی به هیچ پاسخ از محققان

او گفت: او در ارائه کمک به محققان. اجاره هر خودرو دارای یک ردیاب GPS است که نشان می دهد محل دقیق آن از یک ماشین در طول زمان — به ظاهر اطلاعات مهم در هر گونه قاچاق مواد مخدر بررسی است.

اما با توجه به منیر محققان هرگز برای خواسته که داده های GPS. در عوض آنها در زمان اموال خود را.

این خودرو کشف و ضبط شد تحت فدرال مدنی دارایی قانون جریمه می دهد که فدرال افسران گسترده قدرت در تصرف اموال متصل به جرایم مواد مخدر. در این مورد اجازه محققان را به ماشین خود را بدون نیاز به محکوم منیر از هر گونه جرم و جنایت و یا حتی او را متهم به یک جرم و جنایت است.

منیر گفت: او را به خارج از محققان چندین بار تلاش برای به دست آوردن ماشین خود را به عقب, اما واز کمی به هیچ پاسخ.

آن را به تازگی سخت تر در می سی سی پی برای مأموران اجرای قانون به ضبط اموال. برای سال های بسیاری از پلیس بگیرد تا $20,000 ارزش ملک بدون نیاز به فایل هر چیزی در دادگاه های ایالتی. به عنوان طولانی به عنوان صاحب ملک نمی مسابقه تشنج آن همه را به کار گرفته با برخی از کاغذ بازی.

که قدرت بی سر و صدا لغو در سال 2018 است. روسای پلیس و کلانتر swarmed کنگره آمریکا در سال 2019 هل دادن برای یک لایحه که بازگرداندن قدرت اما مجلس در نهایت به کشته شدن آن است.

در حال حاضر کسانی که تشنج موارد باید در دادگاه های ایالتی.

2019 مقننه: پلیس کلانترها می خواست این قدرت بازگشت و با حمایت برایانت. آنها نمی خواهد آن را دریافت کند.

حفاری عمیق تر: باید آن را در این آسان برای پلیس می سی سی پی به اموال ؟

این تغییر شد و مورد استقبال طرفداران عدالت کیفری اصلاحات اما دولت قانون صدق نمی کند به فدرال offic.

در حالی که نمایندگان از Hancock County Sheriff دفتر ساخته شده که مجسمه نیم تنه یکی از این نمایندگان است که در DEA نیروی کار به معنی این پرونده در حال رسیدگی فدرال.

این Hancock County, کلانتر, نمی, پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه.

از آمریکا وکیل برای منطقه جنوب می سی سی پی است که دست زدن به این محاکمه کاهش یافته است به نظر و کارگردانی شیپور لجر به DEA.

DEA سخنگوی دبی وبر کاهش یافته است به نظر جز به می گویند که تصرف اتومبیل در قاچاق مواد مخدر مورد مثل این طبیعی است.

زنجیره تامین مدیریت اجرایی Rohith Mathew شد و متهم در دادگاه فدرال با مواد مخدر و اسلحه جرائم. وکیل او کاهش یافته است به نظر.

مشکوک ‘غول nerd’

ماشین — که منیر گفت: او برای خریداری $7,500 چند سال پیش — یک ضرر بزرگ برای خود نسبتا کوچک عمل به خصوص در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او واصل مدارک به مسابقه تشنج معنی این موضوع خواهد رفت دادگاه اما منیر نمی داند که آنچه او را انجام دهد زمانی که آن اتفاق می افتد. منیر می خواهد به استخدام یک وکیل اما یک وکیل به او گفت آن می تواند هزینه 5000 دلار یا بیشتر برای مبارزه با.

“اگر من هرتز اگر من Avis آنها نمی خواهد سعی کنید به ضبط ماشین” منیر گفت. “… این یک ضربه بزرگ.”

منیر اجرا می شود اجاره خدمات است که caters به مردم بازدید از هوستون برای عمل جراحی و سایر روش های پزشکی. مردم به هوستون از سراسر کشور و در سراسر جهان برای درمان های پزشکی منیر گفت و او مجموعه آنها را با کوتاه مدت مسکن و خودرو. او گفت که او تا حدود دو دوجین ماشین — “به اندازه کافی به من سردرد.”

منیر گفت که او تا به حال ندیده Mathew قبل از اجاره او را سیاه و سفید مالیبو. با توجه به منیر, بررسی زمینه برگشتم تمیز و او یک کپی از خود را Mathew گواهینامه رانندگی.

“او یک nerd, راست? مانند یک غول nerd,” منیر گفت: یادآوری Mathew. “بسیار پر حرف بسیار دوستانه است.”

منیر متوجه نیست چه کلانتر معاون بعدها ادعا کرد برای دیدن: آهنگ علامت بر روی بازوی خود را.

پس از Mathew دیر شد بازگشت ماشین منیر گفت: او کشیده GPS ردیابی اطلاعات و “قلب غرق شد.”

خودرو قرار نیست به ترک ایالت تگزاس

اجاره خودرو قرار نیست به ترک ایالت تگزاس منیر گفت: اما GPS ردیاب نشان داد و آن را در شمشیربازی از Hancock County Jail.

“به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم آن پارک شده بود و بعد به زندان شهرستان من گفت:” آه خدای من. چه اتفاقی افتاده است؟'” منیر به یاد می آورد.

منیر گفت: او رسیده به کلانتر و تا به حال یک مکالمه کوتاه با معاون Fred Eagan DEA نیروی کار عضو. Eagan نیست پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه.

با توجه به منیر, Eagan به او یک نمای کلی از این مورد و به او گفت ماشین بود که کشف و ضبط.

“من به او توضیح دهید ‘نگاه من نمی دانم هر چیزی” منیر گفت.

Eagan گفت: آن را تا به DEA در حال حاضر منیر گفت و منیر تا به حال هیچ شانس گرفتن نگه دارید از هر کسی در آژانس فدرال.

منیر گفت: او می داند که محققان آگاه از GPS ردیاب چرا که او یک هشدار است که آن را با دستکاری شده است.

با توجه به منیر که مشخص نیست اگر این محققان می تواند دسترسی به داده های GPS خود را بدون ورود اطلاعات.

“من می خواهم با خوشحالی به اشتراک گذاری تمام اطلاعات که اگر کمک خواهد کرد که آنها را به اثبات خود را در مورد جایی که او رفت و آنچه او” منیر گفت: اما آنها نمی پرسید.

تنها ارتباط او بدست از DEA است که متوجه این سازمان است و تصرف او در مالیبو.

“من باید آن را آشکار است. آن را اجاره. این ثبت نام برای یک, LLC نام” منیر گفت. “…آنچه که به اتهام? اگر این اتهام است که من درگیر و سپس بار باید آنها را به آن را اثبات کند.”

آیا شما تا به حال اموال خود را ضبط شده توسط پلیس در می سی سی پی, اما شما نمی ارتکاب جرم است ؟ تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>