یک سان فرانسیسکو وکیل-تبدیل-روزنامه نگار قطاری coronavirus عصر در “اجتماعی, کاریکاتور’

مایدزرت | No comments

جو Dworetzky را بپیچید تا یک سال و کارشناسی ارشد در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه استنفورد در این بهار و مانند دانشجویان سراسر کشور را به پایان برساند آن را در خانه.

بر خلاف بسیاری از آنها محدود برای شروع حرفه خود Dworetzy — که در دهه شصت را برای کار خود را در دوم.

Dworetzky نقل مکان کرد به سان فرانسیسکو در سال 2011 از فیلادلفیا که در آن او کار می کرد به عنوان یک شهر وکیل تحت آن شهردار اد Rendell. او همچنین خدمت از 2009-13 در مدرسه اصلاحات کمیسیون تنظیم در اوایل 2000s به نظارت فیلادلفیا مشکل عمومی سیستم مدرسه.

پس از نقل مکان به کالیفرنیا Dworetzky شروع کاوش در شهر جدید خود را از طریق نقاشی که بعدها سرمقاله کارتون. آنها به نظر می رسد در SF Weekly, هافینگتون پست و شبه جزیره را فشار دهید.

در میان شیوع کروناویروس و اقامت در خانه سفارشات Dworetzky است توجه خود را تبدیل به چگونه ما در زندگی و مقابله از طریق این عجیب و غریب روز. من به صحبت Dworetzky در مورد دوم خود را حرفه ای و محوری به سمت COVID-19 زنهایی. ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

س: چه چیزی شما را وادار به بازگشت به زنهایی و وقتی که شروع کنم ؟

یک: من تا به حال یک وکیل برای بسیاری از سال و پس از آن شروع کردم به نوشتن داستان. من یک جوان بالغ کتاب, و من مشغول به کار با یک تصویرگر که فوق العاده بود اما من در بر داشت آن را سخت به بگویید که چه کسی شما می خواهید تصاویر خود را به مانند نگاه کنید. بنابراین من این ایده که من فقط می خواهم سعی کنید برای دیدن اگر من می تواند یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام دهد. این بود که شاید پنج سال پیش.

و من فقط شروع به نقاشی چهره و پرتره, اما در یک کارتون مثل راه. و به نوعی تشویق خودم را برای رفتن به جلو تصمیم گرفتم که من می خواهم یکی را در وب سایت من در هر روز است. اما آنها خیلی بد است. من به معنای واقعی کلمه من فقط با شروع از صفر. آنها فقط وحشتناک. و بنابراین من شروع به نوشتن یک متن کوچک شما می دانید مرتب کردن بر اساس مانند یک تی شرت با شعار مانند در گوشه ای به عنوان یک راه برای منحرف کردن اذهان از هنر است. و من احتمالا انجام آن را برای شش ماه من ارسال هر روز… و شروع به آن را به عنوان خود را چیزی جدا از نوشتن داستان است.

Q: آیا شما مادام العمر کشو بود و این چیزی است که شما در آمد به بعد ؟ چگونه است که در مورد ؟

A: من فقط یک doodler. شما می دانید به عنوان یک وکیل شما را به جلسات بی پایان و من اغلب فقط من پر قراضه پد و یا حقوقی یادداشت با doodles اما تنها چیزی که من تا به حال قبل از انجام. این چیزی است که شما می توانید انتخاب کنید تا یک شبه. من هرگز آنچه که من می خواهم اما من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده با آن.

س: چه شد برخی از افراد خود را برای اولین بار کارتون ؟

یک: من شروع به انجام, اجتماعی, کاریکاتور. من تا به حال نقل مکان به سان فرانسیسکو از سواحل شرق و شما آن را می دانم 2011 بود مرتب کردن بر اساس ارتفاع از تکنولوژی بوم و گاهی اوقات من احساس من تا به حال نقل مکان به یک کشور دیگر. شما می دانید راه هایی که مردم تعامل متفاوت بود. تکنولوژی (بخش) در حال افزایش بود و در این راه قدرتمند وجود دارد که فقط به نظر می رسید بسیاری از چیزهایی که به هجو. و بنابراین من می خواهم به راه رفتن در اطراف شهرستان یادگیری که در آن من زندگی می کنند و ایده هایی برای کارتون خواهد آمد تا در همه زمان ها. بنابراین من می خواهم کمی اجتماعی کاریکاتور از آنچه که مردم انجام می دهند روز به روز.

س: چه شد آن را مانند زمانی که رئیس جمهور تهمت آمد ؟ من می دانم که فقط توجه بسیاری از هنرمندان بنابراین مقدار مواد برای کار با. آیا شما متوجه یک تغییر در خود را کار می کند ؟ یا انرژی ؟

یک: من نمی خواهم بیش از حد سیاسی است اما من در بر داشت که بزرگترین مشکل آن این بود که شما حتی زنهایی. شما فقط نوشتن آنچه مردم گفت: به دلیل آن بود به طوری کارتونی.

من به یاد داشته باشید کارتون من در مورد پدر صحبت با پسر خود و گفتن او را به بیرون رفتن و یک زمان خوب است اما آیا رفتن به, و پس از آن من تا به حال یک خشکشویی لیست از تمام مکان های که در آن وجود دارد شده بود تیرباران های دسته جمعی. این یک تیره کارتون, بلکه این فقط احساس من بود فقط آلی از آنچه که قرار بود پس از آن و آن را در ذهن من.

شما می دانید که شما ممکن است به یاد داشته باشید در آن دوره وجود دارد یک پیشنهاد است که راه را برای مقابله با تیراندازی در مدارس شد و به دست معلمان است. که من نمی دانم داشتن شده است در یک هیئت مدیره مدرسه و در اطراف مدارس برای بسیاری از زندگی من آن را فقط به نظر می رسید به من دیوانه است.

شما نوشتن و فقط با قرار دادن این کلمات در یک کارتون و, که همه در آن است.

Q: بنابراین در حال حاضر coronavirus است که مصرف اکثر وقت خود را ؟

یک: وقتی که من جدا شده در اینجا در سان فرانسیسکو من واقعا واقعا واقعا آبی روز من خیلی bummed من رفتن به قادر به پایان سال در فرد و درست مثل هر یک از ما در تلاش برای پردازش چه این به معنای — بچه ها آمدن و ما لانه خالی است که دیگر خالی و شسته و رفته. منظور من این فقط یک بسیاری از مسائل بود و من واقعا آبی است. روز بعد من از خواب بیدار شد و گفت: “من نمی خواهید به اتلاف این زمان. من قصد دارم برای انجام کاری.’ …

هنگامی که من تصمیم به آن را دریافت و از بسیاری از حواس او را پرت, من خیلی از کارتون من احتمالا انجام می شود نزدیک به 50 و من به نظر می رسد به یک مقدار زیادی از انرژی را به آن را نگه دارید. پایان نامه من در دانشگاه استنفورد در حال رفتن به استفاده از برخی از این انیمیشن همراه با مصاحبه با مردم در مورد پناهگاه خود را تجربه و آن را با هم در یک رساله و ببینید که چگونه است که بیرون می آید.

س: بسیاری از کارتون به نظر می رسد به تمرکز بر روی دوستیابی, روابط صمیمی برخورد. این است که فقط آنچه در ذهن شما است که شخصا چه اتفاقی می افتد ؟

یک: این اتفاق نمی افتد به من اما شخصا من فکر می کنم آن را همیشه در ذهن. شما می دانید, ارتباط بین مردم چه درایوهای ما به عنوان انسان است. من همچنین فکر می کنم ما آمده ایم در زمان خنده دار. منظورم این است که ما استفاده می شود به فکر می کنم آنلاین دوستیابی نوع یک شوخی است. در حال حاضر شما متوجه تمام روابط در حال حاضر ما تبدیل کل تعامل به طوری که آن را مانند به نظر می رسد صحبت کردن در مورد دوستیابی, روابط است یک راه خوب برای شاید افزایش برخی از ایده های است که گسترده تر از فقط دو نفر در کارتون.

س: آیا شما از کارتون های مورد علاقه و یا یکی که شما واقعا احساس زمانی که شما به پایان رسید, این واقعا با من طنین انداز.

یک: یکی وجود دارد من واقعا در اوایل این تجربه آن را به نام زندگی درونی. آن را در مورد برخی از نامشخص فرد فقط منعکس کننده تمام چیزهای مختلف است که می رویم و در پایان آن نتیجه گیری, ‘وای, این, مانند, پناه است که واقعا خوب برای زندگی درونی خود را. آن را فقط مانند مدیتیشن است.’

آن هم از نوع انعکاس این ایده که من بود و من فکر می کنم شاید مردم تا حدودی در زمین جدید. آن زمان به منعکس و به حساب چه احساسات خود هستند و آنچه را که شما احساس و چه نگرانی های شما. کارتونی که احساس بسیار واقعی به آن.

س: شما اشاره کردید که شما خواهید بود در پایان خود را در برنامه های تحصیلات تکمیلی در خارج از دانشگاه. آنچه را که بوده است ؟

A: اگر شما فکر می کنم در مورد آن را به عنوان خوب به عنوان آن شده اند که آن را جواب بدی. اما اگر شما در مورد فکر می کنم در حال رفتن به مدرسه حاضر بهتر از فقط نشستن در اطراف و نگران کننده به نظر می رسد بسیار خوب بازدید که در راه است. شما باید به آن نگاه کنید که راه.

برای من بزرگترین ضرر من سه بار بزرگتر از جوانترین فرد در گروه 20 گراد دانش آموزان است که در روزنامه نگاری برنامه و دو بار به عنوان قدیمی به عنوان قدیمی ترین فرد است. من واقعا نمی دانم (رفتن) چگونه از آن همه کار می کنند. آن را فقط فوق العاده.

من دوستان زیادی دارند و احساس خوبی در مورد قادر بودن به ارتباط با افرادی که من واقعا تحت تاثیر قرار هستم با کسی که آنقدر هوشمند و متمرکز و فقط در جا به عنوان یک فرد نه به عنوان یک فرد که پدر خود را و آن را به خوبی. ما سعی به انجام مسائل در زوم ما کوکتل و ما یک گروه مطالعه که با هم می شود بنابراین ما انجام بهترین ما می توانیم برای آن که از دست دادن بزرگ برای من است.

Q: بنابراین چه چیزی شما امیدواریم که برای کار با این مدرک و که در آن شما رفتن به بعدی.

یک: من یک کارآموز در تابستان گذشته در LA بار و من در مترو میز و کار فوق العاده, ویرایشگر هکتور بکررا که یک شهر ویرایشگر. او کم حرف و او را خیلی شلوغ بودن خود را اولین کار واقعی در روزنامه نگاری برای او یک تجربه بزرگ است.

من فکر می کنم آنچه که من از آن آموخته بود احتمالا آنچه با این نسخهها کار بهترین برای من است یا قابلیت نوشتن و یا بلند مدت است. من تعدادی از دوره های آموزشی در حال حاضر در دانشگاه استنفورد بر روی داده های روزنامه نگاری و روزنامه نگاری تحقیقی و من می خواهم به انجام است که در صورت زمینه. من نمی دانم که وجود دارد بسیاری از مشاغل برای کسی در سن و سال من مستقیما از مدرسه اما من فکر می کنم اگر من می تواند روابط با مردم من می تواند مستقل و امیدوارم یک محل برای کار من.

من بلند مدت هدف این است که برای پیدا کردن یک راه برای ادغام نقشه کشی و زنهایی با این مسائل است که من نوشتن و من در بر داشت که وجود دارد به پذیرش که در میان ویراستاران که من صحبت کردم.

Arlene مارتینز می نویسد در کالیفرنیا عضویت در خبرنامه. ثبت نام در حال حاضر به صورت رایگان هفته تحویل به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>