‘رم’: مارکو روبیو می گوید: non-stop تقاضا برای کسب و کار کوچک برنامه نجات است زور زدن ظرفیت

فلوریدا تودی | No comments

واشنگتن – سن. مارکو روبیو رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خصوصیات که فدرال تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن coronavirus بحران شده اند “بی عیب و نقص,” اما جمهوریخواه فلوریدا گفت: این وضعیت در حال بهبود است و کنگره باید تصویب حداقل 200 $میلیارد دلار بیشتر برای دیدار با ادامه “رم” از تقاضا است.

روبیو که صندلی های کوچک, کسب و کار و کارآفرینی کمیته گفت: آمریکا امروز در یک مصاحبه اختصاصی سهشنبه که مشکلات با اجرای این چک Protection Program شد و انتظار می رود با توجه به دامنه محض $349 میلیارد برنامه وام اداره مدیریت کسب و کار کوچک است که معمولا روند یک دهم این مبلغ سالانه است.

“هیچ کس تا به حال انجام یکی از این قبل از” روبیو گفت. “وجود دارد یک بانکدار در امریکا که تا کنون داده شده از یک PPP وام تا جمعه. وجود ندارد هر کسی در SBA که تا کنون مجاز PPP وام تا جمعه. این همان است که به عنوان یک موجود از قبل سیستم است که کار نمی کند به خوبی. این کاملا با نام تجاری جدید و ساخته شده است در شش روز.”

این نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری و تهمت محرم شده است خجالتی در روزهای اخیر مورد انتقاد جنبه های این برنامه است.

او را به نام وام دهندگان که او فکر بهره گیری از بحران و توییتی در مورد PPP را پر از دست انداز اجرای است که در آن بانک ها تلاش کرده اند برای رسیدگی به یک خروش عظیم از برنامه های کاربردی برای بخشایش وام با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران در کارکنان و پرداخت صورتحساب.

روبیو این سخنان را در مورد این برنامه بخشی از یک پرسش و پاسخ جلسه با ایالات متحده آمریکا امروز که به آرامی ویرایش شده برای وضوح:

ایالات متحده آمریکا امروز: به همین دلیل حمایت از یکی دیگر از $200-$250 میلیارد برای PPP که حدود 275 میلیارد بکر و دست نخورده باقی مانده است?

روبیو: هر چه را نمی صرف خواهد برگرداندن به خزانه است. چیزی که من نمی خواهید ما را برای ادامه به انجام است را به دوباره برای اطلاعات بیشتر. آنچه اتفاق افتاده در چند روز اول است که شما باید رم در بانک ها و وام دهندگان دیگر با کسب و کارهای کوچک تصمیم به تعطیل کردن قبل از برنامه اجرا می شود از پول, بنابراین ما می خواهم به دور از برخی از اضطراب.

س: وجود داشته اند شکایت در مورد گیج کننده فدرال, بخشنامه ها, مشکلات فنی و تهاجمی وام دهندگان که شما اشاره کرد.

حقوق و دستمزد حفاظت: Mnuchin کنگره وزن کمک بیشتر برای کسب و کارهای کوچک به عنوان coronavirus متجاوزین

پاسخ: مشکل با رول است که انتظار می رود رک و پوست کنده. آن را انجام می دهند بهتر از آن بود دیروز. آن را بهتر از دیروز بیش از آن جمعه است. بیشتر وجود دارد وضوح هر روز در مورد چگونه این برنامه کار می کند.

س: نباید مشکلات با برنامه ثابت قبل از به دنبال پول بیشتر ؟

یک: در سرعت آن را در حال حاضر و با توجه به تقاضا است که در خارج وجود دارد و تعهدات است که ساخته شده اند, این است که قطعا رفتن به آمار تعداد آن بسیار به زودی. رک و پوست کنده پول بیشتری به بیرون رفتن بیشتر این برنامه کار می کند. هیچ کس تا کنون گفت: در آن خواهد بود بدون درز.

س: چه شده است مشکل از سمت مالی?

یک: بیشتر بانک ها و وام دهندگان که آیا SBA کار باید چند نفر در دست است که انجام آن به طور منظم. آنها تا به حال برای آموزش بیشتر کارکنان به ذکر است آموزش آنها را در یک برنامه جدید. وجود دارد و برخی از سوالات که نیاز به پاسخ داده شود در مورد نحوه محاسبه حقوق و دستمزد. این چالش بزرگتر است و ظرفیت موضوع است. بیشتر مردم در حال هدف قرار دادن سیستم بیشتر از آن را آهسته کند.”

س: پس چگونه شما افزایش ظرفیت?

راکی اجرای: به عنوان برگ برنده دولت میاد coronavirus برنامه امداد وام دهندگان کسب و کارهای کوچک و انتقاد از تاخیر

یک: این کلید جدید را در وام دهندگان. مربع است. پی پال. آنها می خواهند بخشی از این آنها می خواهند به درگیر شدن. وجود دارد قابل توجه علاقه در میان مالی شرکت های فن آوری و غیر بانکی وام دهندگان و آن را واقعا افزایش ظرفیت. اما آن را نیز فشار, استفاده, به معنی ما به شما اجرا از پول و حتی سریع تر.

Q: رئیس جمهور به نام rollout از PPP ‘بی عیب و نقص’ و ‘minor’ اشکالات اصلاح شده است. شما موافق هستید ؟

یک: من فکر نمی کنم ما باید آن ادعا شده است بی عیب و نقص و اشکالات جزئی بودند اما آنها غیر قابل عبور نیست و هیچ چیز وجود دارد شما نمی تواند حل کند.کلید این است که آیا هر روز تعدادی از مشکلات کاهش می یابد که شما آنها را شناسایی و شما کار را از طریق آنها.

Q: آیا شما راضی به سرعت کسانی که اشکالات هستند که ثابت است ؟

یک: شما همیشه می توانید بهتر انجام دهید. اما من می توانم به شما بگویم که من بدست (وزیر خزانه داری) استیو Mnuchin در تلفن به طور مستقیم هر زمان من می خواهم. و معمولا در عرض 24-36 ساعت, هر آنچه در آن است که ما در مورد صحبت کردیم وجود دارد اقدام گرفته شده است.

س: چه شما می خواهم برای دیدن در آینده محرک آنچه که به نام “فاز چهار’?

یک: فاز چهار است که احتمالا رفتن به یک سری از اقدامات به صورت فله تا بسیاری از آنچه که ما در فاز 3. مرحله بازیابی و بازسازی فاز دشوار است برای ساخت تا زمانی که شما کامل ارزیابی آسیب و ما در حال رفتن به یک کامل ارزیابی آسیب برای برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>