یک trendsetter’ سیاسی, رسانه های, Rush Limbaugh سوار پلاریزه انداز به موفقیت بزرگ

فلوریدا تودی | No comments

این یک هفته پر حادثه برای راش Limbaugh محافظه کار رادیو شخص مهم در میان یکدسته که به نام پالم بیچ خانه برای بیش از دو دهه است.

در طول نمایش خود را روز شنبه, Limbaugh, 69 گفت: شنوندگان او پیشرفته سرطان ریه ترسناک تشخیص است. بعدی شب Limbaugh گریه در برنامه زنده تلویزیونی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده دولت از آدرس اتحادیه به جایزه Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری, ملت, بالاترین غیرنظامی افتخار است.

به تهمت و دیگر طرفداران Limbaugh است بی باک حقیقت گوی که می ایستد تا به استبداد سیاسی صحت حماقت از دولت و خارج از لمس حکم یک غیرمنتخب دوز و کلک از جناح چپ دانشگاهیان کارمندان و روزنامه نگاران.

به مخالفان Limbaugh یک متعصب لاف زن که گسترش دروغ و نفرت و آسفالت مسیر به سمت رسانه های امروز چشم انداز قطب بندی سیاسی و جایگزین حقایق است.

Limbaugh نشده رسما به پایان رسید رادیویی خود را حرفه ای اما گرانش روز دوشنبه وحی آورده هیچ کمبود بازتاب خود را در ستیز میراث.

“او بسیار پیشرو در جنبش سیاسی رسانه ها نسبت به قطبش گفت:” کوین واگنر یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. “او ارائه صدا برای افرادی که احساس آنها نمی باید صدای خود را از نقطه نظر. در بسیاری از راه های او یک پیشرو برای چه رسانه ای تکامل یافته است.”

در اوج قدرت خود در 1990s Limbaugh را نشان می دهد رادیو جلب مخاطبان از 20 میلیون شنوندگان. خود را همراهی دستیارش خود به عنوان Dittoheads آنها ساخته شده و Limbaugh ثروتمند.

ماهانه Limbaugh نامه فرستاده بود به نزدیک به نیم میلیون مشترک. کتاب خود lept به بالای لیست پرفروش. Limbaugh حتی به بازار عرضه شده خود را در خط ابریشم neckties تحت نام تجاری هیچ مرزهای.

آن را مناسب نام مورد برای یک مفسر که در حمله به صحت سیاسی با دفعتا jibes در زنان آفریقایی-آمریکایی و مهاجران و لیبرال. Limbaugh برچسب فمینیست “femi-نازی ها” و گفت: NBA باید شناخته شده به عنوان “قاتل Basketball Association.”

او استدلال کرد که بودجه دولت برای قرص های ضد بارداری و کاندوم به مبلغ پرداخت زنان به رابطه جنسی.

در یکی از بارها pilloried خط Limbaugh اظهار “فمینیسم تاسیس شد تا به عنوان اجازه می دهد غیرجذاب دسترسی زنان به جریان اصلی جامعه است.”

دیگر گفتارها ارائه شده بیشتر مودب distillations از ایدئولوژی محافظه کار. “هیچ کشوری تا کنون مشمول مالیات خود را به رفاه” او پکتیا میباشد.

یک بومی از شهر های کوچک میسوری Limbaugh خود را صرف 20s و 30s اوایل تندرست بین رادیو شغل. او کار می کرد برای یک زمان برای بیس Kansas City Royals.

خود شکستن و آمد در دوران ریگان, زمانی که Limbaugh میزبانی یک محافظه کار نشان می دهد بحث در ساکرامنتو ، در سال 1988 او صدای باریتون و اظهارات تحریک آمیز به نیویورک و پیوند در رادیو AM.

Limbaugh محبوبیت و نفوذ منفجر شد. جمهوری خواهان توانستند کنترل مجلس نمایندگان در سال 1994 اولین بار در چهار دهه دموکرات بود واگذار اکثریت و Limbaugh دریافت مقدار از اعتبار.

“اگر من مشخص می شود او را به عنوان فرد آورده است که جمهوری خواهان به قدرت من فکر نمی کنم من می خواهم اغراق آن” گفت: Mark Foley غرب پالم بیچ جمهوری که انتخاب شد به کنگره برای اولین بار در سال 1994. “صدای او در رادیو و تلویزیون تا به حال ظهور به عنوان یک گالوانیزه صدا برای تغییر در کشور ما است.”

فولی به یاد می آورد کلاس تازگی انتخاب خواهان در نظر گرفتن اتوبوس از واشنگتن به بالتیمور برای یک خوش آمدید, سخنرانی Limbaugh.

احترام در حق Limbaugh بود بنابراین ناسزا به سمت چپ که کتاب Rush Limbaugh بزرگ, چاق ادم سفیه و احمق توسط کمدین و آینده وزیر بهداشت ، Al Franken, پرفروش شد. فرانکن موضوع در سراسر آسیا بود که Limbaugh مواد بود “عمدا گمراه کننده” — و که برای همه barbs هدف در ظاهر فیزیکی زنان لیبرال Limbaugh خود بود و ناخوشایند دید.

در سال 1996 Limbaugh در زمان خود استعداد و میلیون ها نفر خود را به پالم بیچ. او پرداخت می شود $6.7 میلیون برای یک oceanfront سکنی در شهر شمالی پایان و شروع به انجام کار خود را نشان می دهد از این جزیره است.

Limbaugh طولانی شد نازکن در مورد دقیقا همان جایی که او نشسته به او تحویل داده شده خود را تک گویی. با آن تنگ, قوانین شهرداری, شهر نخل در ساحل دیده می شود در حال اجرا یک رسانه ملی امپراتوری از یک آدرس مسکونی. Limbaugh بعد اجاره فضای اداری در جزیره و راه اندازی یک استودیو رادیو.

Eyeing Limbaugh گسترده مخاطبان و هواپیمای جت خصوصی دیگر رسانه های کارآفرینان به دنبال تکرار موفقیت خود را. خرحمالی گزارش شروع به انتشار در سال 1995. فاکس نیوز در ادامه هوایی در سال 1996. محافظه کار خروجی نیوز مکس راه اندازی از غرب پالم بیچ در سال 1998 است.

“همه کپی Rush Limbaugh,” فولی گفت. “همه می خواستم به راش Limbaugh.”

این Limbaugh-الهام گسترش حزبی سیستم عامل بود سپیده دم عصر جدید از “رسانه حباب” است که در می یابد آمریکایی ها بی وقفه باریک وسعت سیاسی ایده های آنها مصرف می کند.

“من فکر نمی کنم مردم درک ما از رفتن به دور از بزرگ مخاطبان اخبار عمومی با فرمت بسیار مناسب تر اخبار” واگنر گفت.

فولی دوستانه تبدیل شد به اندازه کافی با Limbaugh که او گهگاه اجتماعی با رادیو میزبان. فولی گفت: او یک بار در زمان خود و هم شریک جنسی به شام در Limbaugh عمارت. در مقابل به خود در هوا شخصیت Limbaugh ثابت یک میزبان مهربان به او, گی, مهمان, فولی گفت.

“او بسیار آرام” فولی گفت. “مردم از شنیدن این بسیار خشن و بی ادب, استدلالی, بازور صدا در رادیو است. راش Limbaugh شما شنیدن در رادیو است Rush Limbaugh شما ببینید در خانه.”

فولی گفت که او و Limbaugh تماشا Sopranos و آغشته به Limbaugh مجموعه ای از گران قیمت سیگار برگ و شراب خوب است. فولی را به عقب رانده و در برابر آنچه او در نظر گرفته Limbaugh را mischaracterization از جزئیات سیاست های بهداشتی.

“من گفت: با عجله شما را در رادیو و می گویند این مسائل و این همه درست و پس از آن من باید مردم تماس و فریاد در من'” فولی به یاد می آورد. “او گفت:, ‘خوانده شده را علامت شما سیاست فرد است. من سرگرم کننده است.'”

در پاییز سال 2003 Limbaugh مواجه قوی مقاومت مواجه خود با نژاد آمیخته انداز نزدیک پس از یک رسوایی در زندگی شخصی او.

اول Limbaugh استعفا داد و به عنوان یک ورزشی ESPN تحلیلگر پس از نظرات خود را در مورد NFL ستاره داناون McNabb آتش کشید. فیلادلفیا ایگلز کارفرمایی بود مبالغه Limbaugh استدلال کرد چرا که خبرنگاران ورزشی می خواستم یک آفریقایی-آمریکایی سیگنال-caller برای موفقیت است.

“رسانه ها شده است بسیار آرزومند است که یک سیاه کارفرمایی خوبی انجام” Limbaugh گفت: commingling را با آب و تاب نحو و توطئه پردازی آشنا به ارتش خود را از Dittoheads.

McNabb ساخته شده بود سه قبلی Pro کاسه و او می تواند انتخاب شود دوباره پس از سال 2003 و 2004 فصل است. به Limbaugh, تمجید نتیجه نژادی اولویت نیست هدف عملکرد.

“وجود دارد یک کمی امید به سرمایه گذاری در McNabb,” Limbaugh گفت: ESPN. “و او مقدار زیادی از اعتبار برای عملکرد تیم خود را که او سزاوار نیست.”

ورزشکاران و چهره های سیاسی و ورزشی مفسران به شدت انتقاد کرد و برگشت. آنها استدلال می کنند که Limbaugh خاموش بود و پایه و نژاد-طعمه سخنان که شد گوشت قرمز به رادیو مخاطبان بودند خارج از مرزهای ملی ورزشی نشان می دهد. زیر آتش Limbaugh چپ ESPN.

روز بعد Limbaugh گفت: شنوندگان که او معتاد به مسکن و خواهد نگاهی به یک استراحت از رادیو و تلویزیون در حالی که او به دنبال درمان. در هوا پذیرش آمد و پس از National Enquirer گزارش یک سطح زیرکشت زن و شوهر گفت: آنها عرضه Limbaugh با انبوهی از قرص های ضد درد در ازای ده ها هزار دلار به صورت نقدی.

Limbaugh مبارزه با مواد مخدر اقدام به خرید اغلب صورت گرفت در یک denny’s پارکینگ در کوشک جاده و یا در یک Amoco ایستگاه در اوکیچوبی بلوار و تنه زدن به جاده. Limbaugh اعزام خدمتکار خود را به انتخاب کنید تا قرص های غیر قانونی.

مانند همه چیز در مورد Limbaugh قسمت ثابت پلاریزه. طرفداران خود را بخشید او استدلال که او مانند بسیاری دیگر افتاده بود قربانی به معضل اعتیاد است.

در خبری دیگر: در سال 1999 بیل کلینتون بود ‘فروتن’ با استیضاح. در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارگیری نشود در یک ‘ساختگی فاسد معامله است.’

بیشتر: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون استیضاح آزمایشات مقایسه

و: Nancy Pelosi می گوید: پاره کردن تهمت سخنرانی ‘کاملا مناسب’ رئیس جمهور می گوید: به نظر می رسید ‘باند’ در SOTU

مخالفان او حیرت زده شد توسط نفاق. برای او دشوار بحث در مورد مسئولیت شخصی وجود خود را در هوا به آغوش نظم و قانون Limbaugh مشتاقانه قوانین شکست زمانی که آن را مناسب او است.

Limbaugh بازگشت به هوا و باقی مانده در پالم بیچ و پول در ادامه به جریان. در سال 2008 او امضا هشت سال قرارداد با پاک کردن کانال ارتباطات به ارزش 400 میلیون دلار است.

Limbaugh مخاطبان کاهش یافته است و در سال های اخیر به عنوان دیگر محافظه کار صدای پدید آمده اند. حتی او گاهی اوقات به golfed با مغلوب ساختن پیشی جستن که توهین پر از لفاظی پژواک Limbaugh سبک.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار Limbaugh در خود ایالت متحده آمریکا به حرکت در آورد یک واکنش قابل پیش بینی از دموکرات ها.

“راش Limbaugh خود را صرف تمام وقت در درجه تقسیم مردم تحقیر مردم” نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن گفت: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس.

در رسانه های اجتماعی Limbaugh متنفر درگیر در نوعی از زاج است که نشان می دهد بحث میزبان اغلب کارگردانی در آنها. یک الگوی رفتاری نشان داد قرمز-robed Klansman دریافت مدال.

فولی تحسین از این نشان می دهد بحث میزبان اذعان به تفاوت نظرات در مورد Limbaugh.

“من فکر نمی کنم همه به اشتراک گذاشته احساسات است که او سزاوار آن” فولی گفت.

همانطور که برای Limbaugh نقش در میبخشد گفتمان سیاسی, فولی استدلال کرد که برای تمام نفوذ خود یک بمب افکن صحبت سر می تواند تنها بسیار سرزنش می کنند.

“وجود دارد هیچ سوال وجود دارد که تخریب گفتگو” فولی گفت. “من نمی پین که در او است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>