نمایی از خط مقدم کالیفرنیا COVID-19 نبرد

مایدزرت | No comments

روز سه شنبه دکتر جین شریف اختصاص داده شده زمان بین بازدیدکننده داشته است بیمار به دار زدن روشن 2-گالن پلاستیکی کیسه در هر یک از همکاران خود را شکستن ، شریف استاد طب اورژانس و مدیر UC-سان فرانسیسکو مرکز پزشکی پاسخ به این رمان coronavirus که دارای نفوذ کالیفرنیا و رسیده به هر کشور ایالات متحده آمریکا.

کیسه های وجود دارد برای نگه داشتن تجهیزات حفاظت فردی — ماسک صورت, سپر, لباس و موارد دیگر که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تکیه می کنند هر روز برای محافظت از خود را از ویروس ها ریخته و توسط بیماران تا حد زیادی از طریق سرفه و عطسه. در زمان عادی ایمنی پروتکل نیاز به این موارد بود دفع پس از یکی استفاده کنید. اما تنها چند هفته به COVID-19 گیر لوازم دنده محافظ در UCSF در حال حاضر بسیار پایین است که پزشکان و پرستاران در حال پاک کردن و استفاده مجدد از تقریبا همه چیز به جز دستکش.

“این است که یک ادم استراتژی در همه; همه ما متوجه این خطر ما در حال گرفتن” شریف گفت. اما به عنوان منابع خرد شدن او به طور فزاینده ای می یابد خودش درخواست مردمی مسئول کنترل عفونت در بیمارستان اگر آنها می توانید تغییرات را به پروتکل های. “به عنوان روز رفتن یکی و مقررات پس از دیگری می رود,” او گفت:.

شریف است که در میان منطقه خلیج پزشکان کف تصمیم گیری در این هفته با هفت خلیج مساحت و چند نفر دیگر در سراسر کالیفرنیا به منظور ساکنان به پناهگاه در محل برای آینده قابل پیش بینی دستورات هستند که upending زندگی برای میلیون ها نفر از مردم و بستن مدارس و کسب و کار در سراسر کشور. بدون سویفت و تغییرات چشمگیر برای جلوگیری از انتقال این ویروس در بیمارستان مقامات می گویند, آن فقط یک ماده از زمان قبل از سلامت سیستم در حال غرق شده است.

مصاحبه با کالیفرنیا پزشکان در خط مقدم از COVID-19 پیشنهاد جدی پرتره از یک سیستم مراقبت های بهداشتی آماده شدن برای بدترین حالت یک بیماری همه گیر است که می تواند ماه از اوج. در منطقه خلیج نبرد است که برپا بیمارستان, بیمارستان, با تغییرات گسترده ای در منابع است.

چادر که در آن نجیب تمایل به بیماران در این هفته راه اندازی شد برای مقابله با افزایش اخیر در افراد با بیماری تنفسی. حتی بدون coronavirus تهدید UCSF اتاق اورژانس است که یکی از پر مشغله و پزشکان اغلب بیماران در راهروها و فضاهای دیگر. اما شیوع فعلی باعث می شود که تماس نزدیک می شود. بنابراین به جای هر کسی که می آید به بیمارستان است که ترياژ شده. اکثر مردم با تب و سرفه و یا تنگی نفس منحرف هستند به چادر که گرم شده و به منفی درجه فشار برای جلوگیری از گسترش عفونت است. در حال حاضر با سرعت قابل کنترل است اما نجیب ترس چه جلوتر است.

در جنوب دورتر در پالو آلتو مرکز پزشکی دانشگاه استنفورد بود و آزمایش بیماران با مشکلات تنفسی در آن پارکینگ گاراژ. این دانشگاه خصوصی, بیمارستان, بیشتر, دنده محافظ, از مردم در سن فرانسیسکو; جهانی شکار روبنده چند هفته پیش تقویت منابع هر چند استنفورد نیز اقتباس از پروتکل های بیشتر و مقدار کمی با برخی از اقلام است.

“ما لازم نیست که عرضه نامحدود,” دکتر گفت: Andra Blomkalns استاد و رئیس دانشکده استنفورد پزشکی بخش اورژانس پزشکی است. “اما حداقل ما به دنبال نه در گذشته ما جعبه.”

کل کشور است کوتاه در دنده محافظ یک نتیجه از هر دو صعودی تقاضا برای تجهیزات از جمله به عنوان ویروس گسترش می یابد و انفجار از زنجیره تامین از چین که در آن بسیاری از تجهیزات تولید شده است.

شریف معتقد است برخی از تجهیزات را می توان به صورت محلی. “اگر [فدرال] دولت نمی گام و نیروی تولید این محصولات در اینجا در حال حاضر ما در حال رفتن به اجرا” او گفت:.

خالی عرضه کمپوست تاثیر می گذارد هر کسی که نیاز به مراقبت از جمله قربانیان حمله قلبی و افرادی که نیاز به عمل جراحی اورژانس دکتر گفت: Vivian ریس جمهور از فصل کالیفرنیا کالج آمریکایی پزشکان اورژانس و یک تمرین پزشک اورژانس در منطقه خلیج است.

“من می دانم که این واقعا سخت است برای ما آمریکایی ها چون ما گفت: هرگز هیچ” او گفت: کمبود منابع. “اما ما نه در زمان عادی در حال حاضر.”

و تجهیزات حفاظتی نیست تنها چیزی که در تامین کوتاه مدت.

تا چند روز پیش UCSF حال تکیه بر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت برای coronavirus تست و کمبود کیت های آزمایش به معنای پزشکان تست می تواند تنها ترین بدحال. وضعیت بهبود یافته مارس 9, زمانی که دانشگاه آغاز شده و در حال اجرا تست های ایجاد شده در خود را به آزمایشگاه. برای اولین بار وجود دارد 40 آزمون در روز است. سه شنبه وجود دارد که 60 تا 80. اما کمبود بافندگی: بیمارستان فقط 500 تست سواب چپ.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: صحرا ایدز پروژه اعلام کرد عمده اخراج با اشاره به مشکلات اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر

بیشتر: حروف: بیایید امیدوار باشیم coronavirus باعث می شود ما بیشتر به عنوان یک ملت واحد و یکپارچه

استنفورد آسیب شناس بنیامین Pinsky ساخته شده است یک خانه که در آن تایید شده برای استفاده توسط فدرال غذا و داروی آمریکا. از مارس 3, استنفورد با استفاده از آن به آزمون بیش از 500 نفر 12% از آنها تا به حال آزمایش مثبت از شنبه. این دانشگاه در حال اجرا تست برای بیمارستان های دیگر نیز از جمله UCSF. این یک بهبود چشمگیر از چند هفته پیش زمانی که در دانشگاه استنفورد با اتکا بر آن county آزمایشگاه.

Blomkalns دیدم یک بیمار در اواسط ماه فوریه قبل از بیمارستان به حال خود را تست کیت که تا به حال علائم COVID-19 اما آیا واجد شرایط برای تست تحت باریک دستورالعمل های فدرال در محل در آن زمان است. او به خانه رفت و تنها به بازگشت به بیمارستان پس از خود بیماری بدتر شده است. در این زمان او مورد آزمایش قرار گرفت و آن را به عقب آمد مثبت است.

در شهرستان سانتا کلارا به دانشگاه استنفورد 175 نفر تست مثبت برای COVID-19 و شش فوت کرده اند. اواخر هفته گذشته مرکز پزشکی اورژانس بیشترین تعداد بیماران در یک روز در تاریخ آن است. Blomkalns شک و تردید این دلیل است که وجود دارد بیشتر موارد در منطقه است. “اگر شما نمی شما نمی هر گونه موارد,” او گفت:.

Blomkalns نگرانی در مورد کمبود نیروی انسانی به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران به ناچار در معرض این ویروس. به توصیه یک دکتر در دانشگاه استنفورد ER حال آزمایش مثبت است. در UCSF شش ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بود.

همه بیمارستان منطقه خلیج در حال دیدن سیل بیماران. در واقع بعضی از آنها کمتر از بیماران بیش از حد معمول به عنوان آنها را لغو اعمال جراحی الکتیو در پیش بینی از یک COVID-19 خروش.

پزشکان درمان COVID-19 بیماران می گویند تقریبا همه کسانی که تست مثبت یک سرفه. آنها شکایت از خستگی و بدن درد و سردرد و آبریزش بینی و گلو درد. در حالی که اکثر مردم به اندازه کافی به بهبود می یابند در خانه, کسانی که به شدت بیمار تمایل به انجام این کار را در هفته دوم از علائم و رو به زوال می تواند بسیار به سرعت چندین پزشکان اشاره کرد. “ما توصیه که بیماران انتوبه کمی زودتر از آنها ممکن است در غیر این صورت” گفت: ریس.

به طور کلی مقامات در حال پرسیدن از افرادی که در موارد خفیف از COVID-19 برای درمان علائم خود را در خانه به عنوان آنها را از یک سرماخوردگی یا آنفولانزا و خودداری از دنبال مراقبت در بیمارستان. مردم دچار تنگی نفس, اما قطعا باید رفتن به اتاق اورژانس گفت: Blomkalns.

برای کودکان, معیارهای ممکن است کمی متفاوت است. تنگی نفس باید ماشه یک دیدار باید به عنوان تغییر وضعیت روانی بیش از حد تحریک پذیری و یا عدم توانایی در خوردن و نوشیدن و گفت: دکتر نیکلاس Glomb یک اورژانس اطفال پزشک مراقبت در بیمارستان UCSF Benioff کودکان.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: خشن پیش بینی ها نشان می دهد که دولت می تواند نیاز هر نقطه از 4000 تا 20,000 تخت اضافی برای درمان بیماران با موارد جدی از COVID-19.

تست مشکلات نگرانی شریف به عنوان کمبود تجهیزات اما نه تا آنجا که بالقوه برای بسیاری از افراد بیمار. “من بیشتر نگران یک سونامی بسیار بيماران بد است که ما مجهز به مراقبت از” سعید شریف.

Blomkalns مطمئن نیست که آیا یا زمانی که دانشگاه استنفورد ممکن است بیش از ظرفیت و گفت caseload مسیر ممکن است لولا در مورد چگونه به شدت دولت و مقامات ملی حرکت برای قطع مسیرهای جامعه انتقال است. “این همه بستگی دارد چه اتفاقی می افتد در هفته های آینده و ماه,” او گفت:. “ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهیم و ما در حال انجام این کار است.”

KHN ارشد خبرنگاران JoNel Aleccia و جنی طلا کمک به این گزارش.

آنا ماریا بری-دلقک: [email protected], @annabarryjester

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>