‘A well-kept secret’? 5 چیزهایی که در مورد دریاچه Cahuilla که در آن ورزش های سه گانه برگزار می شود

مایدزرت | No comments

شما می خواهم فکر می کنم یکی از تنها بدن از آب در صحرا خواهد بود بسیار محبوب.

نه آنقدر با دریاچه Cahuilla از 135 هکتار ساخته مخزن در Coachella Valley. برخی آن را یک گوهر پنهان در حالی که بازدید کنندگان دیگر کمتر تحت تاثیر قرار.

این دریاچه تنها به شناگران در طول رویدادهای خاص از جمله کویر سه گانه — اتفاق آخر این هفته — و مرد آهنین مسابقات سه گانه در ماه دسامبر.

دهها هزار نفر از ورزشکاران swum در آب آن بیش از سه دهه گذشته گفت: گرگ کلاین سابق سازمان صحرا مسابقات سه گانه.

“این تنها انتخاب (در بیابان). که می شود گفت این است که کاملا زیبا محل” کلاین گفت.

این دریاچه واقع در دریاچه Cahuilla جانبازان پارک منطقه ای در لا کوئینتا در نزدیکی زمین گلف PGA غرب است.

“آب و هوا است که معمولا بسیار خوب و آب آرام است که یک مزیت بزرگ” کلاین اضافه شده است.

در اینجا پنج چیز جالب که در مورد دریاچه Cahuilla:

1. آن را به طور منظم بسته به شناگران و boaters به حفاظت از آب

حتی wetsuits به طور بالقوه می تواند حمل گونه های مهاجم به نام quagga صدف که به سرعت در حال تکثیر. به همین دلیل ورزشکار سه گانه باید اقدامات احتیاطی را به تجربه خود را wetsuits در یک کلر استخر قبل از آنها مجاز به دریاچه Cahuilla. سازمان باید برای دریافت مجوز قبل از مسابقه.

صدف می توانید بیش از یک تامین آب و مسدود کردن لوله ها و زیرساخت های دیگر. به مداخله می تواند تبدیل به یک هزینه مزاحم به طور بالقوه اخلال در تحویل آب از نزدیکی Coachella کانال.

Quagga صدف لارو, همچنین شناخته شده به عنوان veligers می توان در رودخانه کلرادو و منجر به بزرگسالان مستعمرات در رودخانه کلرادو قنات و آمریکا کانال در میان دیگر غربی آب با توجه به Coachella Valley آب منطقه.

2. پارک نیز ارائه می دهد ماهیگیری, اردو زدن, دوچرخه سواری, پیاده روی و بیشتر

ماهیگیری مجاز در دریاچه است که مجهز زن و شوهر هر هفته با 600 کیلو ماهی قزل آلا. ماهیگیری مجوز مورد نیاز است و نمی تواند خریداری شده در دریاچه Cahuilla. برای یک لیست کامل از خرده فروشان از فروش دولت مجوز ماهیگیری (نزدیکترین بزرگ بودن 5 کالا ورزشی در لا کوئینتا) و یا به خرید یک مجوز آنلاین, رفتن به wildlife.ca.gov/Licensing/Online-Sales.

بازدید کنندگان به دریاچه Cahuilla جانبازان پارک منطقه ای نیز به دوچرخه پیاده روی یا اردوگاه. وجود دارد 55 campsites با کنسول 10 سوارکاری سایت های کمپینگ و 35 خشک سایت های کمپینگ. پارک ارائه می دهد مناطق پیک نیک, دوش, آتش, حلقه, کباب و اسب corrals. نیز وجود دارد یک استخر شنا و والیبال pickleball و توپ bocce دادگاه.

“من تقریبا نمی خواهید به ترک یک بررسی از آنجا که این محل به نظر می رسد مانند یک راز به خوبی نگه داشته” نوشت Sandi R. در یک سفر مشاور نقد و بررسی در مارس 2017. “رزرو RV نقطه سمت راست دریاچه, راه اندازی برخی از صندلی و مارول در نمای شگفت انگیز فیروزه ای, آبی دریاچه و کوه های راکی. آن را کاملا خیره کننده.”

مانند بسیاری دیگر مؤلف را توجه داشته باشید سر و صدا در طول روز از نزدیکی محدوده عکسبرداری — که Sandi R. نام “تنها و غریب نزولی.”

این پارک دارای چهار ستاره و 64 نظرات مشاور سفر و 2.5 ستاره و 30 بررسی در Yelp از.

3. پارک سگ-دوستانه

در بالای 6 دلار در هر روز هزینه استفاده برای بزرگسالان (3 دلار برای کودکان در سن 12 سالگی و زیر) این شهرستان هزینه $2 هزینه ورود هر حیوان خانگی که باید باقی می ماند در یک دسته سه تایی و 6 فوت و یا کمتر از ظهر در حالی که در پارک.

4. شما ممکن است برخی از گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی

بازدید کنندگان دیده می شود گوسفند در افزایش در اطراف کوه ها و حیوانات گاهی اوقات پایین آمده به آب است.

5. مخزن متفاوت است از باستان دریاچه Cahuilla

باستانی دریاچه Cahuilla شد, یک دریاچه آب شیرین پر شده توسط رودخانه کلرادو استفاده می شود که برای پوشش نقاط Coachella و امپریال دره ها و همچنین مناطق اطراف مخیکالی در باخا کالیفرنیا. از آن گذشته پر اخیرا در اواسط-1600s و وجود ندارد برای چند صد سال است.

اگر شما بروید:

آدرس: 58-075, Jefferson, سنت, La Quinta

پارک ساعت: 6 صبح تا 5 بعد از ظهر هر روز

کمپینگ: $20-40 هر شب (به جز در طول رویدادهای خاص)

بعد با استفاده از: 6 دلار در هر فیلم 3 دلار به ازای هر کودک (12 و جوان)

ماهیگیری: $10 در هر فرد بالغ در هر روز 8 دلار به ازای هر کودک (سنین 2-12) در هر روز

حیوانات خانگی: $2 هر روز هر

فاضلاب تخلیه هزینه (غیر camper): $20

رزرو/ اطلاعات بیشتر: rivcoparks.org/lake-cahuilla-veterans-regional-park/

تلفن: (760) 564-4712

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>