‘کاملا تکان دهنده’: پالم اسپرینگز نوار صاحبان رستوران ها واکنش نشان می دهند به Newsom به

مایدزرت | No comments

تونگا کلبه مالک کوین مورفی بود گرفتار کردن گارد یکشنبه به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام برای تمام میله های لبنی از wineries و کسب و کارهای مشابه در سراسر کشور به, در پاسخ به, پخش كردن, coronavirus.

“من نمی خواهم راه آن پایین رفت. من تحت تاثیر قرار” مورفی گفت که او فکر Newsom باید ارتباط با صاحبان کسب و کار برای اولین بار.

مورفی گفت: او نامشخص است چگونه اعلام خواهد تاثیر خود را کسب و کار است که در یک رستوران با یک نوار در داخل.

به عنوان مورفی, صحبت, مشتری, Ron Oliver وارد تونگا کلبه و گفت او شنیده سفارش و “در یک مرده ضعف.”

“آن را کاملا تکان دهنده” گفت: Oliver, 59, از پالم اسپرینگز.

در حالی که رستوران را نمی توان مجبور به تعطیل در این زمان Newsom پرسید: آن دسته از موسسات به برش خود را اشغال حداکثر در نیم در تلاش برای افزایش اجتماعی فاصله.

“ما درک می کنیم که انزوای اجتماعی برای میلیون ها نفر از کالیفرنیا است که اضطراب زا,” Newsom اذعان کرد که او نیز نامیده می شود برای کالیفرنیا که مسن تر از 65 سال سن یا دچار بیماری مزمن به منزوی کردن خود است. اما او گفت: نوشیدن لکه های “غیر ضروری در عملکرد دولت است.”

بیشتر: San Manuel, Pechanga آگوستین قمار بسته شدن با توجه به coronavirus نگرانی

Coronavirus به روز رسانی: San Bernardino County تایید اولین مورد

Coachella Valley: کلیسا می رود با وجود هشدارهای; اولین مورد گزارش شده در San Bernardino County

این می آید تنها یک روز پس از پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده اعلام اورژانس محلی برای این شهر پس از چهار ساعت بسته ویژه جلسه پالم اسپرینگز شورای شهر. بیانیه خود را به شدت توصیه می شود کسب و کار خود را محدود به اشغال 50% قانونی خود را محدود می کند. آن نیز مورد نیاز کسب و کار به ارسال علائم مورد پیشنهاد است.

مرکز شهر بازرگانان انجمن رئیس جمهور شادی مردیت گفت: صاحبان کسب و کار هنوز هم در واکنش به آماده را به منظور کاهش اشغال در هنگام Newsom را به نظم در آمد و وضعیت بد بدتر است.

“در حال حاضر تمام این کسب و کار هستند خیلی بیشتر ناراحت کننده در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد,” او گفت:.

آماده ارسال می شود یکی دیگر از بیانیه روز یکشنبه چند ساعت پس از Newsom در اطلاعیه ای که گفت که تمام “میله باشگاه شب و کارخانه های لبنی در شهرستان پالم اسپرینگز بدینوسیله دستور بسته شدن بلافاصله.”

Mindy نی صاحب شادی عمومی خانه و زین اغذیه فروشی و مشروب فروشی آمریکایی در پالم اسپرینگز گفت یکشنبه او در حال حاضر تصمیم به قطع کسب و کار’ اشغال در نیمی از آنجا که از پالم اسپرینگز’ زودتر عمل است.

“از آن جهت است که ما باید به منظور جلوگیری از این کار و ما نمی باید گزینه” گفت: نی. “ما هر چه زودتر آن را انجام دهد هر چه زودتر این تمام خواهد شد بیش از. دیگر ما کشیدن پای ما است طولانی و عذاب.”

قبل از آماده دستور برای تعطیلی نی گفت که او تا به حال شده است با توجه به به طور کامل خاموش شادی پایین به دلیل آن است 49 کرسی است. اگر او بودند در عمل فقط 50% “این قابل دوام نیست برای من باز خواهد بود,” او گفت:.

نی اضافه شده است که او را درک تاثیر این تصمیم گیری را بر روی کارکنان, بنابراین او در تدوین برنامه به آنها را به رستوران ها’ باقی مانده مواد غذایی فاسد شدنی مشوق به چوب با او و پتانسیل های اضافی پرداخت می شود بیمار روز.

نی اذعان کرد که شیوع این است که صدمه زدن به خود و کسب و کارهای دیگر خط پایین اما او خوش بین باقی مانده است که آنها می تواند اداره کند رکود در دراز مدت است. او گفت که در سال گذشته شدید باران ایجاد یک شبیه از دست دادن درآمد اما او امیدوار است که فصل دوم در پاییز می تواند کمک به کاهش فشار اگر حوادث مانند Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی همچنان موکول نه لغو آشکار است.

“در پالم اسپرینگز ما درصد بالایی از افراد مسن” نی گفت. “این جایی است که من می خواهم به عنوان بعدی کانون شیوع.”

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine از اوهایو نیز اعلام کرد روز یکشنبه که همه کافه ها و رستوران ها در وزارت امور خارجه ملزم به نزدیک است. ایلینوی توقیف آن کافه ها و رستوران برای ناهار خوردن در کاربران تا پایان ماه مارس. نشویل شهردار جان کوپر درخواست میله نزدیک در که شهر اصلی شبانه نوار عنوان به خوبی.

پس از کنفرانس مطبوعاتی خود بعد از ظهر یکشنبه Newsom در توئیتر خود نوشت: “رستوران ها — تمرکز بر takeout برای کسانی که منزوی. حداکثر رساندن اجتماعی فاصله.”

در بیانیه ای در روز یکشنبه بستنی فروشگاه Kreem گفت: کسب و کار باز خواهد ماند اما لغو برخی از وقایع.

“در لوو از زمان Covid-19 وضعیت ما تصمیم به چشم پوشی ما 2 سال جشن سالگرد فردا تا اطلاع ثانوی” این بیانیه افزود: “با تشکر از شما برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در چنین مطمئن نیستید بار!”

لس آنجلس ساکن دانیل Scates اش را جشن می گرفت تولد 40 در لا کوئینتا Brewing Co. با خانواده اش در روز یکشنبه زمانی که آنها شنیده ام در مورد Newsom باشد. آن منجر به سوال در مورد چگونه بقیه از جشن ادامه خواهد داد.

“من قصد دارم برای گفتن ‘بیایید بیرون رفتن امروز در حالی که ما می توانیم'” Scates گفت.

“من نمی آمد این همه راه را به از آن لذت ببرید” مادرش شارلوت جنسن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>