‘به وفور ایمان’: JPS ارشد آثار هنری را بدست آورده و او را معتبر ملی جایزه $10K بورس

لدگر | No comments

Stephen King. جویس کارول اوتس. اندی وارهول.

یک نام و نام خانوادگی: چارلز دور.

دور Jackson مدارس عمومی ارشد که حضور قدرت APAC از طریق Murrah دبیرستان است که در حال حاضر در میان معتبر لیستی از هنرمندان و نویسندگان که اعطا شده است افتخار بالا در این کشور طولانی ترین در حال اجرا برنامه بورس تحصیلی برای خلاق ،

دور یکی از تنها 16 دانش آموزان انتخاب شده در کشور برای این جایزه است که در گذشته افتخار برخی از کشور محترم ترین هنرمندان و نویسندگان است.

او موفق به دریافت مدال طلا نمونه کارها و $10,000 بورس تحصیلی در 97 سالانه مدرسی هنر و نوشتن جوایز برای دستاوردهای خود را در هنر است. این بالاترین افتخار سازمان جوایز.

“چیزی که احساس مانند یک رویا’: JPS دانشجو را بدست آورده و سوار شدن کامل به دانشگاه ییل

دور گفت: هنر این است که تا حد زیادی بر اساس اعتقادات مذهبی خود را و راه به “ساخت من ایمان جایی که من قرار داده و من اعتماد” در حالی که همچنین با تأمل در گذشته و نگاه به آینده است.

در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده هنر, نمونه کارها “فراوانی از ایمان” او به بررسی رابطه خود را به مسیحیت و خدا از طریق یک سری از تصاویر دیجیتال است که کنار هم هنرمند و آفریقایی آمار و ارقام — هر دو تاریخی و معاصر — با نگاری مذهبی.

“این واقعا یک افتخار است. من فکر نمی کنم من که قرار بود به نفع خود. من فقط می خواستم به شانس و آن را به شما می شود خارج از منطقه راحتی خود” دور گفت.

ایوان جلو عکس: مدیسون زن اهدا درآمد حاصل از Stewpot

دور گفت خانواده اش شده است حمایت و الهام بخش اغلب به او ایده هایی برای قرار دادن به بوم.

او گفت: با توجه به تحصیل در رشته معماری در دانشگاه ایالتی می سی سی پی است اما نگه داشتن گزینه های خود را باز.

برای اطلاعات بیشتر در دور’ کار مشاهده نمونه کارها خود را در https://www.cr3art.com.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>