فعالیت برای گرگ ادواردز جمع آوری بخار با ادو Gallie کنسرت به نفع

فلوریدا تودی | No comments

یک روز پس از فاجعه دوباره زده خانواده گرگوری ادواردز ارتش ایالات متحده کهنه که درگذشت در سال 2018 پس از رویارویی با نمایندگان در Brevard County Jail, اعضای جامعه, بسیج در یک کنسرت به نفع در یو Gallie در خانواده طرف.

ادواردز’ 18-ماه-پیر پسر داشت العملی شنبه در یک استخر در خانه و خانواده خود را در عطا کند. یکی از دوستان خانواده گفت فلوریدا امروز کودک در کما صبح روز یکشنبه.

سازمان لورن Ogborn از بروارد صلح پاسداران — یک گروه از خود توصیف حزبی رایگان سخنرانی فعالان که به تازگی دفاع و پشتیبانی ادواردز خانواده در تظاهرات در اطراف شهرستان گفت: درآمد حاصل از کنسرت را به او بیوه و دو فرزند خود را. این رویداد برگزار می شود یکشنبه در Eau Gallie هنر منطقه برنامه ریزی شده بود و قبل از اخبار Edwards’ son.

حدود 100 نفر معلوم شد برای این رویداد, که, ویژه, کمک مالی از هنرمندان محلی تی شرت فروش حراج ساکت مواد غذایی توسط Chez Quan را در ملبورن و یک خط از هنرمندان موسیقی از جمله اورلاندو متقابل نوع گروه Ro.Sa.

Ro.Sa خودش — نام واقعی Romana Saintil — گفت که او احساس اجبار به انجام پس از یادگیری ادواردز’ داستان.

بیشتر: 18-ماه-پیر پسر گرگوری ادواردز موجود در استخر به بیمارستان منتقل

“این بسیار نا امید کننده است که کسی می تواند بیرون رفتن و خدمت به این کشور و به عقب می آیند و کشته می شود توسط این کشور” Saintil گفت. “او تا به حال یک نوزاد در راه است. که کودک در حال حاضر یک پدر با فرزند است.”

ادواردز درگذشت در دسامبر سال 2018 پس از رویارویی با بروارد اصلاحات نمایندگان که در آن او مورد ضرب و شتم شوکه شش بار با یک تفنگ بی حس کردن و اسپری فلفل قبل از بودن بسته به خویشتن داری صندلی و سمت چپ به تنهایی برای 16 دقیقه است. او بی توجه و بعد از درگذشت در بیمارستان.

ادواردز دستگیر شد, در خارج, در غرب ملبورن پس از یک خشونت آمیز قسمت که در آن او حمله خیریه کارگر در آورده با اختلال استرس پس از سانحه مربوط به زمان خود را در ارتش خود را بیوه کاتلین ادواردز گفت.

Brevard County Sheriff Wayne Ivey را رد کرده تماس از جامعه به انتشار تصویری از این حادثه با استناد به معافیت برای باز کردن پرونده قانون مربوط به زندان امنیتی هر چند او پس از دعوت کاتلین ادواردز برای مشاهده نوار در خصوصی.

در این کنسرت یکشنبه برخی از شرکت کنندگان عینک و پیراهن و علائم مطلب “انتشار نوار” یک عبارت است که تبدیل به فریاد حمایت طلبی برای فعالان محلی که گروه ادواردز با دیگر آفریقایی آمریکایی که به ناحق کشته شده در دست پلیس از جمله Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی و جورج فلوید در مینیاپولیس.

فلوید مرگ در 25 مه راه اندازی پلیس اصلاحات تظاهرات در تمام 50 ایالت از جمله ژوئن 6 مارس در رککلدگ که کشید تا به 4000 نفر است.

والری کلی صحبت کرد که در این تجمع در حمایت از گرگوری ادواردز گفت: مرگ او تا به حال شباهت وهم آور که از برادرش که مرده بود پس از برخورد با معاونین کلانتر در سال 1997.

کلی برادر تا به حال HIV پیچیده توکسوپلاسموز او گفت: یک عفونت انگلی است که می تواند باعث سردرگمی و تشنج و تحقیقات مربوط به علائم روان پریشی در بعضی از بیماران.

“او بود و توسط بخش کلانتر و او manhandled گفت:” کلی یک رککلدگ مبتنی بر سخنرانی آسیب شناس و متخصص در ارتباطات و اختلالات طیف اوتیسم.

بیشتر: این FDLE بررسی کلانتر بررسی گرگوری ادواردز’ مرگ: آنچه در آن است ؟

برخورد رسوب یک مارپیچ رو به پایین فرود آمد که برادر خود را در شرایط بحرانی در هلمز مرکز پزشکی منطقه ای در ملبورن. او در مقابل از او سه روز بعد, او گفت:.

“هیچ کس می تواند پاسخ به سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است به او و آنها هنوز هم هیچ پاسخ را ندارید کند.” “چه هستم من میخوام انجام دهید ؟ من نمی توانم قهرمان او در حال حاضر چون او رفته است. اما من در اینجا می توان در حال حاضر برای گرگ.”

Ogborn گفت: مرگ و میر خواهم که از گرگوری ادواردز و والری کلی برادر نشان می دهد که نیازهای جامعه به شدت تجدید نظر در چگونه از آن دسته بیماری های روانی و حتی به سوال در چنین مواردی که آیا پلیس باید اولین نقطه تماس.

“آنها نیاز به یک بخش ویژه … است که می تواند در هر زمان که چیزهایی که اتفاق می افتد مانند” او گفت:. “ما نمی توانیم انتظار دارند که پلیس به آن را انجام دهد چرا که آنها کار خود را. باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس جامعه عمل تیم نیز هست.”

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>