بازیگر Danny Glover باعث می شود زمین برای برنی ساندرز در می سی سی پی

لدگر | No comments

بازیگر و کارگردان دنی گلوور در بازدید از کلیساها برگزار شد و کمپین سازماندهی حوادث در جکسون آخر این هفته در حمایت از بهداشت ، برنی ساندرز’ ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

ساندرز از ورمونت برنامه ریزی شده بود برای بازدید Jackson خود را برای یک جمعه تجمع پیش از ماگنولیا دولت سهشنبه اولیه. اما او تصمیم به مبارزه در میشیگان به جای آن که همچنین رای جمعه است و دیده می شود به عنوان یک مهم دولت در تلاش خود را به ضرب و شتم معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برای نامزدی حزب دموکرات.

در سخنرانی خود در در جدید Mt. صهیون, Missionary Baptist Church در صبح روز یکشنبه Glover عذرخواهی برای ساندرز نه ساخت آن را به می سی سی پی و گفت: “او سعی به انجام همه چیز را او می تواند آن را در اینجا.”

بایدن به راحتی برنده دیگر ایالت های جنوبی با نامزدی مسابقات تا کنون. او در یک Jackson خدمات کلیسا صبح یکشنبه و به میزبان رالی در Tougaloo کالج همراه با بازیگر Vivica A. Fox و و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک.

برای مقابله با بایدن حرکت در جنوب ساندرز عملیاتی مانند گلوور — و همچنین جکسون شهردار چکو Antar لومومبا و فعال فیلیپ Agnew — وارد به تجمع می سی سی پی رای دهندگان در پشت خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است. لومومبا تایید ساندرز در هفته گذشته.

گلاور ستاره “سلاح مرگبار” فیلم حق رای دادن در بازدید سه نفر از جکسون کلیساها صبح روز یکشنبه. در بعد از ظهر او برنامه ریزی شده بود برای شرکت در یک کرباس راه اندازی در کلاوای دبیرستان. و در روز دوشنبه کمپین مقامات گفت که بازدید از تسهیلات زندگی کمک.

در جدید Mt. صهیون Glover ساخته شده مورد, می سی سی پی می تواند با استفاده از پررنگ نامزد انتخابات ریاست جمهوری مانند Sanders. هر دو او و لومومبا تأکید ساندرز’ فعالیت های در طول دوران حقوق مدنی در حالی که حضور در دانشگاه شیکاگو است.

“می سی سی پی است که همیشه نقطه مرجع است. آن را همیشه روی نقشه تا آنجا که به حقوق مدنی” Glover گفت.

“من با این (ساندرز’) پلت فرم و مسئولیت ما را به انجام کار درست” Glover اضافه شده است. “به رای دادن برای نوع, تغییر, تحول, تغییر, است که ما باید در این لحظه. هیچ یک از مراحل را در مقابل ما و می گوید حقیقت مانند برنی ساندرز.”

لومومبا گفت که او احساس ساندرز’ پلت فرم از جمله تمرکز بر بازسازی زیرساخت های از بین بردن کالج بدهی وام دانشجویی و مدیکر-برای-همه مراقبت های بهداشتی ملی طرح بهره مند شوند جکسون و ساکنان آن است.

ساندرز ملی بود, جبهه دموکراتیک-دونده در هفته های اخیر زیر نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا اما بایدن رسید پس از برنده شدن نزدیک به نیمی از آرا در ایالت کارولینای جنوبی اولیه.

کاندیدای میانه مانند South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq کاهش یافته است و تایید بایدن منجر به قوی نشان توسط بایدن روز سه شنبه. پس از نمایش ناامید کننده میلیاردر مایک بلومبرگ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن نیز کاهش یافته است هموار کردن راه برای یک مرد مسابقه بین بایدن و ساندرز.

برای داوطلبان برای دریافت هر گونه نمایندگان — کلید به برنده نامزدی حزب دموکرات — آنها نیاز به دریافت حداقل 15 درصد آرا.

ایالات متحده آمریکا امروز: 2020 دموکراتیک اولیه نتایج

به عنوان یک کوچکتر ایالت می سی سی پی است تعداد نسبتا کمی از نمایندگان اما بایدن یک فرصت برای nab تمام 36 از آنها اگر ساندرز انجام می دهد بدتر از او در سال 2016. که در سال وزیر خارجه سابق هیلاری کلینتون برنده بیش از 82 درصد آرا. ساندرز کردم حدود 17٪.

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>