بازیگر جان کالاهان می میرد در 66; نخل کویر ساکن شناخته شده بود برای کار در اپرا صابون

مایدزرت | No comments

بازیگر جان کالاهان درگذشت صبح روز شنبه در سن 66 پس از درد و رنج سکته مغزی در خانه خود در پالم دزرت در روز جمعه.

کالاهان بهترین و شناخته شده برای کار خود را به عنوان ادموند خاکستری در ABC سریال “همه فرزندان من” نقش او از سال 1992 تا 2005. کالاهان تا به حال پرکار حرفه ای به عنوان یک بازیگر تلویزیون پوشا نزدیک به سه دهه از سال 1980 زمانی که او با بازی در نقش نشان می دهد مانند “بیمارستان عمومی” “شاهین تاج” و “سانتا باربارا” به سال 2010 زمانی که او به ویژه در “روز از زندگی ما است.”

کالاهان که متولد Dec. 23, 1953 در بروکلین نیویورک نیز اعتبار برای طول عمر, سریال “مراسم عروسی از یک عمر” و میزبانی شرکت در سال 1997 Miss America pageant با توجه به IMDB صفحه.

کالاهان درگیر شد در مدنی حوادث در Coachella Valley مانند خدمت به عنوان grand marshal برای نخل کویر 52nd annual سبد خرید گلف رژه در سال 2016.

در سال های اخیر کالاهان در ادامه به قانون و حمایت از این هنر و صنعت در جوامع محلی.

او ستاره دار در “آن را انجام و یا می میرند” یک تولید محلی 2016 فیلم در مورد 1979 ربایی از پالم اسپرینگز در جامعه ایلین Chaddick. او co-emceed پالم اسپرینگز زنان در فیلم و تلویزیون را 11th annual شیشه های شکسته جوایز ناهار در سال 2019. و کالاهان تدریس کلاس های بازیگری در Coachella Valley مجموعه. که سازمان خود را ابراز تسلیت در Facebook شنبه با اشاره به کالاهان به عنوان یک “عضو CVRep خانواده است.”

امدادگران اعزام شدند به کالاهان نخل کویر خانه در صبح روز جمعه با توجه به بیانیه ای از روزنامه آنتونی Turk اعلام کالاهان مرگ است. کالاهان شد و سپس منتقل به آیزنهاور مرکز پزشکی در رانچو مایراج جایی که او قرار بود در حمایت از زندگی.

اوا LaRue کالاهان را همسر سابق و “همه فرزندان من” co-star و دختر خود را کایا کالاهان قادر به دیدن کالاهان در بیمارستان قبل از او در گذشت اوایل صبح روز شنبه آنها در بیانیه ای گفت.

“ما بسیار غمگین و پریشان بیش از این از دست دادن جان” LaRue گفت. “او دوست بزرگ من بود co-پدر و مادر و یک پدر به کایا. عدم وجود خود را بزرگتر از زندگی اجتماعی شخصیت را ترک خواهد کرد و یک سوراخ در قلب ما برای همیشه لطفا برای. کلمات نمی تواند بیان شوک و ویرانی ما احساس در این زمان. یانکی ها فقط از دست یکی از بزرگترین طرفداران.”

جان McMullen یک دوست و محلی رادیو میزبان توصیف کالاهان به عنوان یک “مرد روزمره را مدافع و پرشور دموکرات” که مایل به خوب در مردم و حمایت از کسانی که به او اعتقاد داشتند.

“او کسی بود که واقعا پرشور در مورد آنچه که او انجام داد و آنچه که او ایستاده بود برای” McMullen گفت. “ما میخوایم از دست او بسیار است.”

هیچ اطلاعات بلافاصله در دسترس بود در مورد خدمات مراسم تشییع جنازه و یا یک بنای یادبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>