آدلانتو شورای تعویق جلسه در ژئو پیشنهاد به گسترش مهاجرت بازداشتگاه

مایدزرت | No comments

در آدلانتو شورای شهر به تعویق افتاد آن جلسه در خصوصی زندان شرکت پیشنهاد برای گسترش یکی از بزرگترین کشور مهاجرت بازداشتگاه.

این شورا شد و انتظار می رود تصمیم نهایی یکشنبه شب در ژئو گروه برنامه ریزی برای تبدیل آن 750 تخت زندان تسهیلات صحرا مشاهده و اصلاح جامعه تادیبی تسهیلات به ضمیمه آن 1,940-تخت فدرال مهاجرت بازداشتگاه های آدلانتو یخ مرکز پردازش.

این شهر برنامه ریزی کمیسیون مورد تایید این شرکت پیشنهاد در ماه فوریه یک گروه از ساکنان و مهاجرت سازمان های حقوق به دادگاه تجدید نظر تصمیم به شورا.

اما این شورا ندارد یک حد نصاب برای رای دادن در این موضوع این هفته است. تحت قانون دولت پنج عضو قوه مقننه باید اکثریت اعضای آن در حال حاضر به منظور اقدام کنند. فقط دو تن از اعضای شهردار گابریل ریس و عضو شورای شادی ژانت — حاضر بودند و واجد شرایط برای رای دادن در این جلسه که انجام شد به عنوان یک تلفنی بدون تصویری.

عضو شورای اد Camargo در جلسه حضور داشتند اما recused خود را به دلیل “ممکن است تضاد منافع.” شهردار Pro Tem خراردو هرناندز است که دوره نقاهت بعد از COVID-19 عفونت و عضو شورای Stevevonna ایوانز تا به حال یک “unexcused” عدم توجه به شهرستان های رسمی.

این شورا در ادامه جلسه در مورد این مسئله به آن مه 13 جلسه و یا یک جلسه ویژه.

درباره تلفن چهار شنبه شب ایوانز گفت: او به نام به نشست اما دیگران نمی تواند او را بشنود. خود چالش های فن آوری او گفت: تأکید آنچه او برنامه ریزی شده بود به او بگویم همکار اعضای شورای: که این موضوع “خیلی مهم” به جامعه تصمیم گرفته می شود در طول تلفنی.

“این چیزی است که نیاز به صبر کنید تا زمانی که ما می توانید آن را در راه حق” ایوانز گفت: خورشید صحرا. “من می خواهم که ابراز نگرانی همان بود که من قادر به ثبت نام در.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از کالیفرنیا تا به حال خواست رهبران برای به تعویق انداختن جلسه هشدار رهبران که برگزاری یک نشست مجازی “فوق العاده علاقه و اهمیت به مردم” می تواند نقض دولت قهوه ای عمل می کنند که تضمین حق مردم را به حضور و شرکت در جلسات محلی و نهادهای قانونگذاری. آنها همچنین می افزایند که این ترتیبات می تواند دولت را نقض قانون ضد تبعیض و همچنین کالیفرنیا اساسی است.

وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی به پایان رسید و قرارداد خود را با نق صحرا مشاهده موارد زندان در پایان ماه فوریه. ژئو پیشنهاد برای تبدیل این مرکز به یک ضمیمه برای این بازداشتگاه را حفظ 150 شغل ، ورود به سطح دستمزد برای تسهیلات کارکنان را افزایش می دهد از $34,474 سالانه برای $60,788 سالانه آن گفت.

ژئو را آدلانتو طرح بخشی از یخ پیشنهاد به گسترش بازداشتگاه های اداره مهاجرت در کالیفرنیا حتی به عنوان دولت دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه تلاش برای ممنوعیت خصوصی زندانها و مراکز بازداشت.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا قانون دولت AB 32 در ماه اکتبر تدریجی خصوصی زندانها و مراکز بازداشت آغاز Jan. 1. یخ و ژئو جوهر 15 سال قرارداد برای آدلانتو بازداشتگاه در اواخر ماه دسامبر کمتر از دو هفته قبل از خصوصی زندان بان اثر صورت گرفت. قرارداد گنجانیده شده صحرا مشاهده است.

دموکراتیک اعضای کالیفرنیا کنگره, هیات, دولت, رهبران و مهاجر طرفداران ناودان یخ ادعا آژانس فدرال dodged قانون با عجله به قفل در آخرین لحظه قرارداد جغرافیایی و دیگر اپراتورها از وضعیت موجود مراکز بازداشت.

هر دو نق و وزارت دادگستری ایالات متحده شکایت کرد Newsom و دولت دادستان کل خاویر بکررا بیش AB 32 استدلال این ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی و تداخل با فدرال زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت سیستم.

در دره مرکزی این شهرستان مکفارلاند شورای تنظیم شده است تا تصمیم نهایی روز شنبه در ژئو پیشنهاد برای تبدیل دو زندان در این شهر به ضمایم آن بازداشتگاه در Bakersfield مسا ورد یخ مرکز پردازش.

ACLU کالیفرنیای جنوبی چهارشنبه شب با صدور نامه ای به مک فارلند شورای اصرار آن برای به تعویق انداختن جلسه آینده شورای جلسات تا زمانی که آن را تصحیح می کند آنچه در آن خواستار “گذشته اقدامات غیر قانونی.” این گروه مدعی شورا در زمان اعمال آن در طول مارس 9 جلسه که نقض قهوه ای قانون و متمم اول قانون اساسی حقوق.

در فوریه مرکزی دره شهر برنامه ریزی کمیسیون را تکذیب کرد چند میلیارد دلاری شرکت پیشنهاد در میان اعتراض از شهر کارگر جامعه است. مخالفان جغرافیایی طرح گفت: آنها نگران این امکانات می تواند منجر به افزایش مهاجرت اجرای دستگیری و تبعید. شهردار این شهرستان اعلام کرد استعفای خود را روز بعد توضیح داد که چشم انداز خود را برای این شهر رشد در تقابل با دستياران تمایل به رد جغرافیایی.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>