آدلانتو, مک فارلند به رای GEO پیشنهاد برای تبدیل زندان به یخ بازداشتگاه

مایدزرت | No comments

رهبران دو کالیفرنیا شهرستانها در حال انتظار برای تصمیم گیری نهایی در این هفته در خصوصی زندان شرکت پیشنهاد برای تبدیل سه زندان ایالتی امکانات به مهاجرت فدرال بازداشتگاه.

مخالفان برنامه ها و گروه های آزادی های مدنی هستند و اصرار دولت در موهاوی شهر آدلانتو و مرکزی دره شهر ياسوج به تعویق انداختن جلسات در ژئو گروه پیشنهاد به گسترش آن بازداشت ظرفیت در دولت 2,150 تخت. آنها استدلال می کنند ساکنان نمی خواهد که دسترسی کافی به این جلسات که انتظار می رود زندگی می کنند جریان با توجه به دولت ممنوعیت گردهمایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در آدلانتو شورای شهر در حال برنامه ریزی برای پخش جلسه خود از طریق وب سایت شهر روز چهارشنبه و مک فارلند شورای برنامه ریزی شده است برای برگزاری آن جلسه بیش از زوم در روز پنج شنبه. مقامات از این دو شهر را نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اما دو محلی دفاتر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا هشدار داده اند رهبران در هر دو شهرستانها و برگزاری جلسات مجازی “فوق العاده علاقه و اهمیت به مردم” می تواند نقض دولت قهوه ای عمل می کنند که تضمین حق مردم را به حضور و شرکت در جلسات محلی و نهادهای قانونگذاری. آنها همچنین استدلال می کنند که ترتیبات می تواند دولت را نقض قانون ضد تبعیض و همچنین کالیفرنیا اساسی است.

“در زمانی که دادگاه ها در سراسر کشور با در نظر گرفتن گام های فوری برای کاهش جمعیت بازداشتگاه ها و زندان ها در نور از COVID-19 همه گیر… منافع عمومی در اظهار نظر در گسترش خطر سلامت در منطقه خود میباشد” ACLU کارکنان وکیل اوا Bitran نوشت: به آدلانتو اعضای شورا در آوریل 17.

این سوال که آیا مقامات در آدلانتو و مک فارلند باید greenlight جغرافیایی طرح برای تبدیل آن زندانها در شهرستانها به ضمایم آن دو موجود بازداشتگاه — در آدلانتو یخ مرکز پردازش و مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد — تفرقه بود و حتی قبل از همه گیر.

ژئو پیشنهاد بخشی از یک پیشنهاد توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک به گسترش بازداشتگاه های اداره مهاجرت در کالیفرنیا حتی به عنوان دولت دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه در تلاش برای ممنوعیت خصوصی زندانها و مراکز بازداشت. این شرکت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

برنامه ریزی کمیسیون در این دو شهر برگزار خشن ایستاده-اتاق جلسات در مورد این مسئله در اوایل این سال است. هر دو از آنها تصمیم گیری شد و درخواست کرد و دو ماه بعد آدلانتو و شهرستان مکفارلاند شوراهای مجموعه هستند که حرف آخر را در ژئو پیشنهاد. اما رهبران در حال حاضر رای گیری در میان اساسا شرایط مختلف به عنوان coronavirus بحران را ویران کرد بسیاری از شهرها مالی تهدید ساکنان زندگی و تغییر چگونه و ذینفعان می توانید با شرکت در جلسات عمومی.

همه گیر نیز قرار می گیرد جغرافیایی و یخ تحت موشکافی شدید برای آنها چگونه هستند —یا نه — حفاظت از مردم در برابر ویروس.

یخ گزارش 253 موارد مثبت COVID-19 در میان بازداشت شدگان از جمله 29 در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو که از شنبه بعد از ظهر. و به تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در بازداشتگاه در سراسر کشور صعود کرده است تماس, برای محافظت از بازداشت شدگان رشد کرده و بلندتر.

روز سه شنبه دو گروه از بازداشت مهاجران — مردم در مسا ورد و یوبا سیتی زندان شهرستان و در Otay مسا بازداشت و امپریالیستی در منطقه بازداشتگاه — ثبت کلاس اقدام دعاوی درخواست یک قاضی فدرال به منظور آزادی فوری بازداشت شدگان “به سطح است که اجازه می دهد اجتماعی فاصله” در طول بیماری همه گیر.

علاوه بر این دولت دادستان کل خاویر بکررا, مهاجرت, وکیل مدافع و طرفداران نامیده می شود بر روی یخ به انتشار پزشکی آسیب پذیر زندانیان و کسانی که مطرح بدون خطر برای امنیت عمومی. و در حالی که فدرال قضات در حال حاضر دستور آزادی برخی از مهاجران با اشاره به خطرات بالا مردم در بازداشتگاه بسیاری از کسانی که هنوز هم قفل شده در کالیفرنیا راه اندازی کرده اند اعتصاب غذا را با توجه به آسیب پذیری خود را به ویروس.

در اینجا نگاهی به چگونگی این بیماری همه گیر است و پیچیده شرایط اطراف جغرافیایی این طرح در دو شهر.

‘نباید یک اولویت در حال حاضر’

در فوریه آدلانتو کمیسیون برنامه ریزی تصویب GEO پیشنهاد برای تبدیل 750 تخت کویر مشاهده و اصلاح جامعه Correctional Facility به یک ضمیمه برای آدلانتو بازداشتگاه در حال حاضر یکی از بزرگترین در کشور است.

در انجام آنها حفظ شود بیش از 150 شغل در زندان و همچنین حدود 1 میلیون دلار این شرکت می پردازد شهرستان در مالی کاهش پرداخت ها و هزینه های اداری. این تصمیم خشم مهاجر طرفداران در سراسر کشور که با انتقاد از تسهیلات سابقه تاخیر در مراقبت های پزشکی و مرگ و میر.

این شهر منابع مالی گره خورده بودند به زندان شرکت حتی قبل از این بیماری همه گیر.

حدود 1 میلیون دلار این شرکت می پردازد شهرستان سالانه مالی و کاهش هزینه های اداری و هزینه های حساب برای حدود 10 درصد از این شهر درآمد کل با توجه به شهرستان مدیر جسی فلرس. آدلانتو مواجه $6.3 میلیون دلار کسری بودجه که از ژوئیه سال 2019; بدون ژئو است که همچنین بزرگترین اموال مالیات دهندگان این شهر می تواند مجبور به دنبال disincorporation Flores قبلا اعلام کرد.

از آنجا که ویروس آمار آدلانتو گذاشته است خاموش سه شهرستان کارکنان و کاهش آن قرارداد کارکنان در انتظار یک کاهش 20 درصدی در درآمد برای سال مالی آینده با توجه به فلرس.

این ویروس نیز تهدید زندگی آدلانتو شهردار Pro Tem خراردو هرناندز که در اوایل این ماه بود که در شرایط بحرانی و در پزشکی در کما به عنوان یک نتیجه از COVID-19 عفونت است. او “شروع به تبدیل شدن به بیشتر هوشیار و بیدار” همسرش, تریسی هرناندز گفت: بیش از Facebook Live در روز یکشنبه.

در حال حاضر به عنوان شورای آماده به برگزاری اولین جلسه خود در بیش از یک ماه طرفداران هستند سوال است که چرا شهر عجله برای تصمیم گیری است. San Bernardino County مقامات تایید کرده اند نزدیک به 1,490 موارد از شنبه; 14 در آدلانتو.

“ما نباید آن را یک اولویت در حال حاضر گفت:” Lizbeth Abeln با داخلی ائتلاف برای مهاجر عدالت است. “آنها باید با استفاده از جلسات خود را به اطمینان حاصل شود مردم برای دسترسی به منابع است.”

‘رفتن در اطراف در یک روند دموکراتیک’

در مک فارلند, جامعه کشاورزی کمتر از 30 مایلی شمال کالیفرنیا GEO پیشنهاد کرده است عطف آن دو 700 تخت تسهیلات — مرکزی دره و طلایی دولت اصلاح جامعه تادیبی امکانات — به ضمایم برای 400 تخت مسا ورد بازداشتگاه.

تحت GEO طرح این شرکت خواهد پرداخت این شهر $511,000 سالانه در مالی کاهش پرداخت. دو امکانات را فراهم ترکیب 346 شغل به علاوه اضافی قرارداد مراقبت های بهداشتی موقعیت. سالانه حقوق برای ورود به سطح افسران را افزایش می دهد و از حدود 34,000 به بیش از $96,000.

در فوریه مکفارلاند کمیسیون برنامه ریزی را رد کرد چند میلیارد دلاری شرکت پیشنهاد در میان اعتراض از شهر کارگر جامعه است. مخالفان جغرافیایی طرح گفت: آنها نگران این امکانات می تواند منجر به افزایش مهاجرت اجرای دستگیری و تبعید. شهردار این شهرستان اعلام کرد استعفای خود را روز بعد توضیح داد که چشم انداز خود را برای این شهر رشد در تقابل با دستياران تمایل به رد جغرافیایی.

در حال حاضر به عنوان مکفارلاند شورای شهر حرکت رو به جلو با مجازی خود رای GEO پیشنهاد طرفداران نگران هستند که ساکنان کارگر جامعه قادر نخواهد بود به اندازه کافی به شرکت و یا شرکت در این نشست است. آیتالله سیستانی نامه ای به مک فارلند مقامات تماس در این شهرستان به اطمینان حاصل شود آن را فراهم می کند زبان اسپانیایی تفسیر این دیدار در میان توصیه های دیگر.

حدود 85 درصد از شهر 14,500 ساکنان صحبت به یک زبان دیگر غیر از زبان انگلیسی در خانه, و کمتر از 55 درصد پهنای باند اینترنت, اشتراک, با توجه به U. s. اداره آمار.

در حالی که صدها نفر از اعضای جامعه در راهپیمایی از طریق خیابان های شهرستان در اعتراض به ژئو پیشنهاد در ماه فوریه از جمله اشکال در شخص اعتراض دارد و نه ممکن است در طول بیماری همه گیر. بنابراین در روز یکشنبه مردم انباشته به حدود 70 اتومبیل — برخی از ادارات با نشانه های مطالعه ‘یخ جغرافیایی fuera de مکفارلاند’ یا ‘یخ جغرافیایی از شهربابک’ — و سوار را از طریق شهر کوچک بوق می زدند خود را برای ابراز مخالفت با این طرح است.

“در جهانی همه گیر در زمانی که مردم در حال مبارزه با مکفارلاند شورای شهر است که در اطراف یک روند دموکراتیک برای خدمت به منافع شرکت های بزرگ گفت:” الکس گونزالس یک جامعه سازمان برای ایمان در دره یک گروه حمایت از مکفارلاند ساکنان که در حال مبارزه علیه جغرافیایی را در بازداشتگاه پیشنهاد.

“شما باید خانواده ها تلاش برای قرار دادن غذا روی میز را به پرداخت صورتحساب ترس از بیمار شدن و داشتن عزیزان بیمار و در حال حاضر آنها را به این اضافه شده اضطراب از این مراکز بازداشت در آینده,” او گفت:.

‘آدرس های بی شماری مرگ و میر غیر ضروری’

شهرستانها در حال رای دادن در ژئو پیشنهاد به گسترش بازداشت مهاجر در کالیفرنیا به عنوان دادستان کل بکررا خواستار مهاجرت فدرال مقامات برای به حداقل رساندن انتقال COVID-19 در بازداشتگاه با آزاد کردن بازداشت شدگان که مطرح بدون خطر برای امنیت عمومی. نزدیک به 50 درصد از بازداشت شدگان جمعیت در آدلانتو شد طبقه بندی شده به عنوان کم و یا متوسط به پایین امنیت در اوایل ماه اوت سال 2019 گفت.

“عدم استفاده از اختیار خود را برای کاهش زندانیان جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است و بهبود بهداشت و COVID-19 غربالگری شیوه برای کسانی که بازداشت شدگان است که باقی می ماند خواهد نه تنها آسیب مدنی مهاجرت بازداشت شدگان را پایمال جامعه بيمارستان که کسانی که بازداشت شدگان لزوما منتقل شود برای درمان” بکررا نوشت در مارس 13, نامه ای به چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی ایالات متحده.

بکررا نیز برجسته بازداشتگاه’ “سبب شیوع سیستم بهداشت و درمان” که در آن بازداشت شدگان “به طور منظم در تلاش برای به دست آوردن مراقبت کافی.” او اشاره کرد که وزارت دادگستری و ستاد در بازدید از امکانات مختلفی به عنوان بخشی از یک 2019 گزارش و “هیچ یک از تاسیسات ما بازدید مجهز به کافی گزینه های معنی دار و تست شده است.”

“من مصرانه از شما را به استفاده از اقتدار خود را به آدرس های بی شماری مرگ و میر غیر ضروری است که به دنبال خواهد داشت اگر مهاجرت بازداشت درآمد حاصل بدون اتهام در طول این بهداشت عمومی بحران” بکررا گفت.

یخ منتشر کرده است 700 پزشکی آسیب پذیر و افرادی که در افزایش خطر ابتلا به عوارض ناشی از COVID-19 اقدام یخ مدیر متی Albence گفت: خانه کمیته نظارت و اصلاحات در روز جمعه.

از جمعه حدود 400 نفر از این کشور حدود 32,000 بازداشت شدگان تا به حال تست شده برای coronavirus با توجه به Albence. در آن زمان یخ گفت: 105 تست مثبت است.

نرخ زندانیان تست مثبت تا حد زیادی جلبک که از رای دادن در کالیفرنیا و یا در سراسر کشور. برای هر 100 تن از بازداشت شدگان تست شده توسط یخ حدود 26 مورد تایید قرار گرفت. برای مقایسه برای هر 100 کالیفرنیا آزمایش حدود 11 آزمایش مثبت است.

Abeln با داخلی ائتلاف برای عدالت مهاجر سوال که چرا شهر آدلانتو و جغرافیایی در حال اتخاذ تصمیم نهایی در مرکز گسترش در طول یک بیماری همه گیر.

“اگر مردم تنظیم شده است کاهش می یابد به همین دلیل است که وجود چنین عجله برای گسترش بازداشتگاه در حال حاضر ؟” او گفت:.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>