آدلانتو برنامه ریز که رای دادند در مقابل بازداشتگاه گسترش رییس کمیسیون

مایدزرت | No comments

در آدلانتو برنامه ریزی عضو کمیسیون که به نام پشت صحنه مذاکرات بین مقامات شهرستان و ژئو گروه زمانی که او رای دادند در برابر خصوصی زندان شرکت پیشنهاد برای گسترش یکی از بزرگترین کشور مهاجرت بازداشتگاه شده است بوت از موقعیت خود را.

در آدلانتو شورای شهر در شب چهارشنبه حذف JayShawn جانسون از خود منصوب نقش یک هفته بعد از برنامه ریزی شهرستان کمیسیون رای دادند 4-1 به تصویب خصوصی, زندان, شرکت برنامه ای برای تبدیل یک 750 تخت زندان ایالتی به یک ضمیمه برای 1,940-تخت بازداشتگاه.

جانسون دومین مقام های محلی باید از یک شغل در میان GEO تلاش برای گسترش آن بازداشتگاه های اداره مهاجرت ظرفیت در کالیفرنیا حتی به عنوان دولت دموکراتیک تحت کنترل قوه مقننه در تلاش برای ممنوعیت خصوصی زندانها و مراکز بازداشت.

در هفته گذشته مک فارلند شهردار مانوئل کانتو جونیور استعفا از سمت خود از نه سال پس از برنامه ریزی در کمیسیون های کشاورزی شهرستان را تکذیب کرد, زندان, شرکت پیشنهاد برای تبدیل دو 700 تخت زندانها به اضافات برای آن 400 تخت مسا ورد یخ مرکز پردازش در نزدیکی Bakersfield. او گفت: خورشید صحرا که چشم انداز خود را برای این شهر رشد در تقابل با جامعه تمایل به رد جغرافیایی.

ژئو روز چهارشنبه در اعتراض به برنامه ریزان’ تصمیم به مکفارلاند شورای شهر.

جانسون و کانتو هر دو تلفات نبرد بین دولت فدرال و دولت بیش از بازداشتگاه های اداره مهاجرت در کالیفرنیا است. آن را حرارت داده تا به ایالات متحده مهاجرت و گمرک و ژئو جوهر 15 سال قرارداد برای شرکت در مراکز بازداشت در صحرای موهاوی و دره مرکزی در اواخر ماه دسامبر به طور موثر skirting دولت قانون که مراحل خصوصی زندانها و مراکز بازداشت موثر Jan. 1.

دعوا بر سر قانون AB 32 در حال حاضر در دادگاه فدرال دولت سرمایه و محلی شهرستان سالن.

در آدلانتو برنامه ریزی کمیسیون Feb. 19 جلسه جانسون ادعا آن را به نظر می رسد مقامات شرکت تا به حال تحت تأثیر شهرستان مدیر تصمیم به طور یک جانبه پایان قرارداد قبلی و سوال ژئو شده بود مطمئن باشید گسترش پیشنهاد خواهد شد. او هشدار داد که رای به نفع “باعث می شود من یک تماس در یک طرح بزرگتر.”

پس از استراحت از کمیسیون رای به تصویب طرح گسترش Johnson, ابراز ناامیدی خود را.

“با تمام احترامی که من برای این بدن امشب من به شما نصیحت” جانسون گفت: به دیگر برنامه ریزان. او گفت که او احساس تضاد در مورد رای “اما رویه ما نمی تواند نگه داشتن همدست با آنچه در جریان است که حق را در مدیریت بالا.”

“بچه ها ما را مجبور به ایستادن,” او گفت:. “ما در مورد آن صحبت در خصوصی. این فرصت را به نشان می دهد که ما نه در توافق با چیزهایی که اتفاق می افتد در این شهرستان است. ما کفن در بحث. ما کفن در رسوایی. و این راهی بود برای نشان دادن چیزی متفاوت است.”

“امشب” او گفت: “ما سقوط حق دوباره به همان دام و من بسیار نا امید شده است.”

خورشید صحرا قبلا گزارش شده است که مدیر عامل شرکت جورج Zoley سال گذشته خواست مقامات شهرستان به بیرون از بازداشتگاه توافق با نق و یخ. مکاتبات به دست آمده از طریق کالیفرنیا سوابق عمل نشان داد که Zoley وعده داده شده به ادامه پرداخت این شهرستان 50.000 دلار سالانه برای تسهیل قرارداد با مهاجرت فدرال مقامات حتی اگر آن را دیگر نمی خواهد در اثر.

معاون شهردار خراردو هرناندز به نام جانسون شلیک در شورای Feb. 26 جلسه با استناد به خود را “بسیار نگران کننده” نظرات.

“نقش برنامه ریزی کمیساریای است به یک مشاور برای شورای شهر” هرناندز گفت. “این یک موقعیت که در آن شما نشستن در اینجا و تحقیر و سرزنش همتایان خود را در اینجا.”

Councilmember Stevevonna ایوانز که منصوب جانسون گفت: در پاسخ به: “ما نمی توانیم تنظیم سابقه از بین بردن مردم از مواضع چرا که ما نمی خواهم چیزی گفتند.”

این شورا رای 3-1 به حذف جانسون از کمیسیون. ایوانز رای دادند در برابر این حرکت و councilmember اد Camargo ممتنع گفته او “غافلگیر” توسط رای.

در مصاحبه با آفتاب صحرا در روز پنج شنبه صبح جانسون گفت که او احساس می کند انتقام در برابر “صحبت کردن در برابر احتمال فساد را در شهرستان ما است.”

“یک فرد هرگز نباید حذف شده از کمیسیون هیئت مدیره یا هر یک از بدن از دولت برای پیروی از قوانین دولت,” او گفت:. با اشاره به خصوصی زندان بان او اضافه کرد: “من احساس می کنم مثل من در آوردن با توجه به رویه نقص در روند و در همان زمان در حال سقوط در خط با آنچه من درک می شود قانون است.”

روز پنج شنبه یک ائتلاف مهاجر طرفداران حقوق محکوم کرد شورای شلیک جانسون خواستار حرکت “خام تلاش برای سانسور شجاع صدای حقیقت است.”

در تحولات دیگر:

تهدید به شکایت و تجدید نظر

شهر آدلانتو مواجه است حقوقی تهدیدات ناشی از برنامه ریزی کمیسیون رای به اجازه جغرافیایی برای تبدیل بیابان مشاهده زندان به ضمیمه بازداشتگاه.

یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه جغرافیایی مدعی سیستماتیک و غیر قانونی دستمزد سرقت غنی سازی ناعادلانه و بیگاری در آدلانتو و این شرکت دیگر مراکز بازداشت. کت و شلوار مدعی است که GEO حداکثر سود با تکیه بر رایگان یا تقریبا رایگان کار از بازداشت شدگان به حفظ و عمل آدلانتو.

در نامه ای به تاریخ Feb. 19 — بعد از کمیسیون شنوایی — وکلای مدافع آدلانتو بازداشت شدگان هشدار داد مقامات که اگر برنامه ریزان جغرافیایی را گسترش پیشنهاد این شهرستان می تواند در یک موقعیت برای “آگاهانه به نفع… از ادعا بیگاری جغرافیایی درگیر در آن مدنی بازداشت مهاجرت امکانات از جمله آدلانتو که در مورد این شهر می داند و یا بی پروا نادیده دانش” نوشت: وکیل لیدیا رایت با سوختگی Charest LLP.

“توسط آگاهانه تصویب اصلاح یا قطعنامه ای که طراحی شده است برای جلب اضافی مالی و یا مزایای دیگر از ژئو را بالغ مدنی بازداشت مهاجرت فعالیت های برنامه ریزی تصمیم کمیسیون می تواند موضوع شهرستان به مسئولیت بالقوه… حتی اگر این شهر هیچ کاربردی نقش در این روز-به-روز عملیات ژئو ادعا نیروی کار طرح,” او نوشت.

یک روز پس از تصمیم کمیسیون مهاجر طرفداران نیز تهدید به اقدام قانونی کرد و گفت: این رای نقض SB 29 یک قانون دولت نیاز شهرستان به ارائه مناسب اطلاع و دسترسی به اسناد و مدارک قبل از تصویب مجوز برای مهاجرت بازداشتگاه.

“برای بیش از حد طولانی شهرستانها از آدلانتو و مک فارلند باید عمل را با مصونیت از مجازات ورود به غلط روابط با شرکت های زندان و یخ” کریستینا Fialho, مدیر اجرایی, آزادی برای مهاجران غیر انتفاعی با تمرکز بر لغو بازداشت مهاجرت در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “این به پایان می رسد در حال حاضر. اگر هر دو شهر حرکت برای تصویب نهایی این اجازه ما آنها را در دادگاه.”

در همین حال خاویر هرناندز مدیر داخلی ائتلاف برای مهاجر عدالت گفت: سازمان خواهد بود حمایت از آدلانتو ساکنان جذاب کمیسیون تصمیم به شورای شهرستان. در حالی که برخی از آدلانتو ساکنان که در حال نق کارکنان صحبت در حمایت از گسترش در طول این کمیسیون در جلسه هرناندز گفت: بسیاری از ساکنان دیگر در مخالفت با طرح گسترش.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که کمیسیون برنامه ریزی و شورای شهر درک است که ساکنان خود را نمی خواهید این را در شهرستان خود را,” او گفت:. “آنها می خواهند این شهرستان به نوبه خود و در واقع نگاه به آینده است. این پیامی است که آنها می خواهند به ارسال و ما می خواهیم به حمایت از آنها.”

به دنبال نظارت و ممیزی

به عنوان ژئو دعوا به گسترش مهاجرت مراکز بازداشت در کالیفرنیا شرکت و وزارت دادگستری ایالات متحده هستند و هر دو تحت پیگرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دادستان کل خاویر بکررا بیش خصوصی زندان بان. پرونده های حقوقی ادعا AB 32 خلاف قانون اساسی است و تداخل با فدرال زندان و بازداشتگاه های اداره مهاجرت سیستم های.

هر دو نق و وزارت دادگستری خواهد استدلال می کنند برای یک دستور در یک مارس 23 دادگاه.

قانون نویسنده در ضمن در هفته گذشته معرفی دو صورت حساب های جدید در نظر گرفته شده برای بهبود نظارت و پاسخگویی و مقررات خصوصی بازداشتگاه های اداره مهاجرت امکانات.

Assemblymember راب Bonta یک دموکرات که نشان دهنده گردشگاه عمومی و بخش هایی از اوکلند جمعه گذشته معرفی AB 3228 به پاسخگویی در بازداشت عمل که نیاز به هر گونه خصوصی بازداشتگاه یا اپراتور با رعایت و پایبندی به استانداردهای مراقبت و سلول توافق در تسهیلات قرارداد.

Bonta و Assemlymember Eloise ریس حزب دموکرات به نمایندگی از بخش هایی از امپراتوری درون مرزی نیز معرفی AB 3181 های دادرسی در بازداشت به عمل که نیاز به هر گونه بازداشت تسهیلات برای توسعه سیاست ها و روش برای اطمینان از بازداشت شدگان از دسترسی به دادرسی و دادگاه و وکیل.

و 55 سازمان های حمایتی باید به نام دولت حسابرس ایلین Howle برای انجام تحقیقات فوری به نگرانی “عمومی فساد و سوء رفتار در شهرستانها از آدلانتو و مک فارلند کارگردانی و تحت تاثیر جغرافیایی است.”

در یک Jan. 30 نامه این گروه خواست برای یک دولت ممیزی به دنبال در شرایط اطراف ایجاد و ختم بازداشتگاه قرارداد بین شهرستانها و جغرافیایی; هر گونه تخطی از قانون توسط مسئولان شهرستان کارگردانی پذیرش یا مسیریابی کمک های مالی از ژئو; و هر گونه هماهنگی کمک و یا معاونت در جرم با توجه به نقض یا دور زدن قانون توسط مسئولان شهرستان و جغرافیایی در میان مسائل دیگر.

“سطح نفوذ اختیار داشت توسط جغرافیایی در این شهرستانها باید در مورد برای همه در کالیفرنیا” جکی Gonzalez, سیاست, مدیر غیر انتفاعی مهاجر دفاع طرفداران در بیانیه ای گفت. “این به نظر می رسد یک مورد کلاسیک از فساد است. ما مقامات شهرستان به جلو آمدن و رفتن به رکورد مورد ژئو امیدوار کننده آنچه به نظر می رسد پرداخت های غیر قانونی به این شهرستان به منظور نفوذ در سیاست. “

“آنها اساسا preying در مالی آسیب پذیری این جوامع و ساخت مسخره از قوانین ما,” او گفت:. “باید تحقیقات فوری و حسابداری از آنچه صورت گرفته است.”

حسابرس را نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این که آیا آن را در نظر دارد برای شروع یک تحقیق.

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>