طرفداران: نمایندگان مجلس با هدف ضعیف پس از مقامات بالا به اتهام سرقت $4M رفاه پول

لدگر | No comments

چندین سازمان جمع آوری و در می سی سی پی در کنگره بعد از ظهر سه شنبه به متهم مقننه از نفاق در هل دادن دو ضد تقلب صورت حساب.

در حالی که مقامات در ادامه به بررسی یک ادعا رفاه اختلاس طرح مربوط به مقامات بالا می سی سی پی قانونگذاران در حال هدف قرار دادن گیرنده های کم درآمد از آن منافع به دنبال تقلب.

صورتحساب — خانه بیل 749 و سنا 2257 — اجازه می دهد که دولت حسابرس حسابرسی اظهارنامه مالیاتی از Mississippians بهره گیری از چندین برنامه های فدرال از جمله خدمات درمانی در این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و کمک های موقت به خانواده های نیازمند.

طرفداران می گویند که آنها در حال تلاش برای ریشه کن کردن تقلب. مخالفان می گویند این ممیزی های غیر ضروری و مورد نیاز توسط دولت فدرال.

در سال های اخیر, می سی سی پی را رد کرده تا 98 درصد از فردی متقاضیان برای TANF, معمولا شناخته شده به عنوان رفاه و تصمیم گرفتند به جای دل فدرال پول از طریق بلوک کمک های مالی.

در حال حاضر دادستان ها ادعا می کنند که مقامات مسئول از توزیع آن جلوگیری کمک های مالی به سرقت برده حداقل $4.15 میلیون دلار برای استفاده شخصی است. شش نفر شده اند تحت تعقیب. دولت حسابرس Shad سفید آن را به نام “وسیع” و بزرگترین اختلاس در مورد رکورد در می سی سی پی.

گاهشمار: اشتباه گرفته می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی ؟ در اینجا یک جدول زمانی حوادث

میلیون دلار مرد: می سی سی پی به Ted DiBiase $2M در رفاه پول برای کشتی وزارت

‘زمان افتضاح است’

در حالی که نمایندگان مجلس با ابراز خشم و انزجار آنها گرفته اند هیچ اقدام قوه مقننه در پاسخ به رسوایی. به جای ضد تقلب صورتحساب هدف قرار دادن گیرنده در حال ساخت راه خود را از طریق قوه مقننه.

سناتور. جاش Harkins R-فلووود که با حمایت یکی از لوایح اذعان زمان بی دست و پا در اوایل این ماه.

“زمان افتضاح است” Harkins گفت.

صحبت با خبرنگاران سه شنبه Vangela وید جمهور از می سی سی پی, مرکز دادگستری گفت: نرخ تقلب مرتکب شده فرد ذینفع بسیار کم است.

وید به نام لوایح “بی رحمانه و بی اساس تلاش برای از بین بردن منافع فدرال.”

کوری Wiggins, مدیر اجرایی, می سی سی پی NAACP گفت: “دوستان و متحدان” از سیاستمداران شده اند پول های defrauding مالیات دهندگان — و این جایی است که باید موشکافی شود.

“مردم می سی سی پی در حال تماشای,” او گفت:. “… ما انتظار داریم بهتر است. آیا حمله به شهروندان در سراسر کشور که بیشتر نیاز دارند.”

Brandon Jones از مرکز قانون فقر جنوب آن را در بر داشت “شگفت آور” است که قانونگذاران در حال تمرکز بر فرد گیرنده به جای فساد در بالا.

‘نوک کوه یخ’

Oleta فیتزجرالد, جنوب, مدیر منطقه ای برای کودکان دفاع صندوق خاموش کنفرانس مطبوعاتی. او گفت: طرفداران درخواست شده است برای شفافیت بیشتر و نظارت فدرال رفاه پول برای سال, اما هرگز از آن آمد.

مدیران شده اند انکار فرد گیرنده و به طور آهسته از پول در بلوک کمک های مالی و سپس با استفاده از آن بلوک کمک های مالی به “آن عمل به عنوان یک دوغاب صندوق” فیتزجرالد گفت.

او به نام بلوک کمک های مالی “خطرناک ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید (به) ما دلار مالیات.”

فیتزجرالد معتقد است هیچ راهی وجود دارد به عنوان نمونه ، فیل برایانت بود غافل از تقلب در حالی که آن در حال وقوع بود توجه به این که گروه های متهم به فرار شد و پس از دریافت مقدار پول.

“هیچ راهی وجود دارد که مناسب هر فرد فکر می کنم که کسی را دریافت کنید $136 میلیون و بودجه از طریق دولت و فرماندار نمی آن را می دانم” فیتزجرالد گفت, مرجع تحقیقات توسط شیپور لجر که بیش از $136 میلیون دلار در دولت فدرال و پول رفت و به سازمان متصل به بازیکن برتر در اتهام اختلاس طرح. “اگر (Bryant) آن را نمی دانند, او را ببخشید سیاستمدار.”

فیتزجرالد گفت که او امیدوار است این پرونده جنایی همچنان در Hinds شهرستان مدار دادگاه و در ادامه به بررسی توسط دادستان منطقه و دولت حسابرس — نه فدرال. فعلی جنایی است که “نوک کوه یخ” او گفت:, و او باور ندارد که آمریکا وکیل برای منطقه جنوب می سی سی پی را به مقامات بالا.

“ما اعتماد ندارند و روابط” فیتزجرالد گفت. “ما اعتماد ندارند که اگر این مورد می رود فدرال است که آن را نمی خواهد به هر بالاتر از آنچه در آن است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>