پس از $18.8 میلیون تایم وارنر کابل حل و فصل مشتریان را ببینید اعتبارات خدمات اضافی

مایدزرت | No comments

این شهرستان ریورساید دفتر دادستان منطقه در روز پنج شنبه اعلام کرد یک $18.8 میلیون دلار حل و فصل با تایم وارنر کابل در حال حاضر عامل نام طیف زیر اتهامات که بیش از 170,000 مشتریان پرداخت می شود برای سرعت اینترنت آنها را دریافت نمی.

دادستان منطقه مایک Hestrin پیوست وکلای منطقه در لس آنجلس و سن دیگو شهرستان در پر کردن کت و شلوار که ادعا تایم وارنر کابل استفاده کرده بودند “تبلیغات گمراه کننده شیوه برای فریب مصرف کنندگان” به پرداخت هزینه برای اینترنت با سرعت بالا خدمات این شرکت نمی تواند ارائه.

“این مهم است که برای Riverside County ساکنان به می دانم که آنها در حال گرفتن یک نمایشگاه تکان” Hestrin گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این راه حل را نشان می دهد پتانسیل در نتیجه اگر آنها نیست.”

با حل و فصل نزدیک به 17 میلیون دلار خواهد شد به مشتریان واجد شرایط. بسیاری از وجوه داده خواهد شد و در قالب به صورت خودکار از اعتبارات خود را ماهانه کابل و اینترنت صورتحساب.

اگر کسی واجد شرایط آنها را دریافت اعتباری به طور خودکار دفتر دادستان منطقه سخنگوی جان هال گفت.

در ضمن تایم وارنر کابل اینترنت مشتریان در کالیفرنیا ارائه خواهد شد یکی از دو رایگان, خدمات, با توجه به دفتر دادستان منطقه.

کابل مشترکین دریافت خواهد کرد سه ماه رایگان از پی اس اگر آنها در حال حاضر مشترک شدن در کانال. برآورد ارزش است $45 با توجه به دفتر دادستان منطقه.

اینترنت-تنها مشتریان را دریافت کنید یک ماه رایگان از طیف انتخاب یک سرگرمی جریان بسته به ارزش $40.

نرخ: شما طیف تلویزیون و اینترنت نرخ بالا رفتن? شاید. بررسی ماهانه بیانیه خود

و همچنین به عنوان بازپرداخت مشتریان حل و فصل شامل $1.9 میلیون دلار برای سه پیگرد قانونی سازمان. بودجه را پوشش هزینه های مربوط به بررسی و مورد.

به عنوان یک نتیجه از طرح دعوی در دادگاه تایم وارنر کابل توافق کردند برای جلوگیری از تبلیغات اینترنتی با سرعت “آن می داند که یا باید آن را می دانم نمی توانم به طور مداوم تحویل در ساعات اوج.” این شرکت همچنین می خواهد مورد نیاز برای عرضه به مشتریان با تجهیزات مناسب است که می تواند رسیدن به سرعت آگهی های دفتر دادستان منطقه گفت.

برخی از بیش از 170,000 مشتریان متاثر از کت و شلوار تا به حال منسوخ مودم که آنها مانع از دریافت بالا و پهنای باند آنها خریداری شده است.

بسیاری نهفته مشتریان می توانند با دریافت 90 دلار اعتبار خود را در کابل و اینترنت صورتحساب. برخی از خواهد بود واجد شرایط برای $180 در اعتبار دفتر دادستان منطقه گفت.

اگر چه حل و فصل رسیده بود و تایم وارنر کابل همکاری شرکت اعتراف نمی مسئولیت با توجه به دفتر دادستان منطقه.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>