پس از یک دهه از انجام در Coachella, Alf آلفا منتشر شده, آلبوم جدید, ‘نه’

مایدزرت | No comments

Alf آلفا آلبوم جدید “نه” است که بیش از 10 سال در ساخت و آن را به شنوندگان در یک سفر موسیقی هیپ هاپ, از instrumentals, downtempo, مربا, لاتینا, جاز, مدرن, فانک, شیار, و بیشتر.

با وجود استفاده از ژانرهای مختلف موسیقی ضبط شده بیش از یک دهه “نه” لذت بخش است ، بسیاری از آهنگ ها می تواند به نظر می رسد در فیلم موسیقی متن و یا نمونه های مدرن R&B آلبوم.

35 سال, نخل کویر, ساکن که نام واقعی است رافائل لوپز نیز گسترش خلاقیت خود را به بازگرداندن و تبدیل, قدیمی, فولکس واگن اتوبوس به همراه DJ غرفه. او در سال 1979 با اتوبوس است که به نام “فوق العاده Sonido” یک سال 1971 اتوبوس است به نام “Alf آلفا” و دیگری 1971 اتوبوس او را به نام “Pleyboy” (یک شعار مورد استفاده در موسیقی, پوشاک و اقلام تبلیغاتی).

لوپز یکی از Coachella Valley را برجسته جی. او در کوچلا هر سال از سال 2010 به نظر می رسد در چلپ چلوپ خانه از سال 2013 تا 2017 و دارای یک لیست مشتری با نام مثل Red Bull, Adidas, Saks Fifth Avenue, Absolut Vodka. او همچنین شروع رزیدنتی در شب جمعه در آشپزخانه 86 در ال گردش در پالم دزرت و یک شنبه استخر پارتی در V پالم اسپرینگز.

پس از حضور در اولین Coachella در امپراتوری پولو زمینه در Indio در سال 1999 لوپز می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به ترکیب و ابتدا سوابق و تولید موسیقی خود را. او در تلاش بود به فکر می کنم از یک نام دی جی و دوستان او را صدا “Rafa” یا “Rafy.” پس از او پیشنهاد رفتن آلفا Ralfa دوستان او را به نام مورد Alf آلفا در طول سال دبیرستان خود را در پالم دزرت دبیرستان قبل از او در کلیسای جامع شهر.

“آنها را به نام Alf آلفا در یک بروشور” لوپز گفت. “من یک DJ نام در آن زمان بود و در اتاق من یادگیری چگونه به DJ.”

باعث:: محلی خواننده رپ دانیال سالیوان ایجاد ‘برانگیخت شعر’ پس از زندان

Coachella 2020: این سرآشپزها پخت و پز جشنواره بیشتر استادانه درست شده وعده های غذایی

فلز: آمر پشت یک فلز جنبش’

او نسل اول آمریکا به دنیا آمد رافائل Sr. و ماریا گوادلوپ Reveles که متولد شد در مکزیک است. پدر و مادر او به کالیفرنیا نقل مکان کرد و در جستجوی یک زندگی بهتر و ملاقات در یک مرکز که در آن هر دو آنها آموخته به زبان انگلیسی صحبت شد و شهروندان آمریکایی است.

“بدیهی است که من در آمریکا برای اولین بار — اما خون من است, مکزیکی, 100%,” Alf آلفا گفت: خورشید صحرا در سال 2017. “من احساس می کنم برخی از مردم من می دانم که چهارم یا نسل پنجم و یا هر آنچه که شما از دست دادن تماس با ریشه های خود را, اما من باید این هویت است که من گرامی به عنوان اولین نسل مکزیکی. شما باید غرور و افتخار در آن شما می آیند و از من انجام دهد.”

لوپز صحبت می کرد به خورشید صحرا در مورد “نه” و او با مواد و همچنین افزایش لاتین موسیقی. بعد مصاحبه بود ویرایش شده برای طول و وضوح.

خورشید صحرا: چه در زمان بسیار طولانی برای “نه” منتشر خواهد شد?

ALF آلفا: زمانی که من برای اولین بار شروع به گرفتن به موسیقی وجود دارد Soundcloud. بسیاری از کسانی که در ساوندکلاود به عنوان یکی آف. Spotify در زمان بیش شد و پلت فرم است که پدید آمده و من هرگز تا به حال موسیقی من در Spotify در. من فکر کردم: “من قصد دارم به کامپایل مورد علاقه من, از instrumentals” و من تصمیم به آنها را بسته و رسما انتشار آنها از طریق برچسب های فوق العاده Sonido. که برای اولین بار از بسیاری از اخبار منتشر شده از من مسن تر محصولات به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که جدیدتر است. من احساس می کنم باید به آنهایی که خارج از قفسه سینه من چون من یک مقدار زیادی از آهنگ های سرد. این ماده از من تدوین این آهنگ که یک داستان بگویم.

در علاوه بر این به “نه” چه دیگر منتشر نشده مواد دارید ؟

من مجوز 18 آهنگ به یک برچسب در ژاپن در سال 2009 زمانی که مای اسپیس بود یک چیزی. این بود که از طریق آلبوم به نام “”پرش شدید در مورد” که من به دست آورده بین المللی معروفیت و به پایان رسید تا کار با Coachella سال بعد. من هرگز به ژاپن رفت اما این برچسب را دوست داشت موسیقی من پس از آنها شنیده و آن را بر روی مای اسپیس و سپس آنها به من رسیده است و گفت: “هی ما یک کمپانی ضبط موسیقی در ژاپن است و ما می خواهیم به مجوز برخی از موسیقی خود را.” من واقعا جوان در صنعت موسیقی و من هیچ چیز نمی دانم. من به آنها خبر حدود 40 آهنگ و آنها دوست 18 از آنها. آنها ساخته شده از آلبوم و پوشش و آن را فروخته بود در سوابق برج در ژاپن است.

من برجسته در مجلات در ژاپن است. من مجله مورد علاقه در جهان است موم شعر آن را در یک مجله علمی شامل تولید موسیقی مانند کوئینسی جونز و جدید هیپ هاپ تولید. پس از من منتشر شد این آلبوم آنها با من مصاحبه برای خود ژاپن موضوع و این یک رویا برای من به عنوان یک هنرمند جوان به مصاحبه برای این علمی موسیقی انتشار و به من الهام بخش برای حفظ موسیقی من برای اطمینان حاصل کنید.

لاتین موسیقی تبدیل شده است محبوب در Coachella Valley, از گروه های محلی Ocho Ojos به بسیاری از لاتین موسیقی دی جی. چگونه می توانم شما احساس می کنید در این مورد ؟

من فکر می کنم این خوب است. موسیقی لاتین است به معنای واقعی کلمه در سراسر جهان است. این چیزی است که واقعا سرد و چگونگی گسترش آن به Coachella Valley است که یک موسیقی مکه و شما را دیدم که در بسیاری از جشنواره با ترکیب اولیه J. Balvin و اسم حیوان دست اموز بد و بزرگترین هیپ هاپ ستاره ها در لاتین. آن را حس می کند. موسیقی خوب در حال رفتن برای رسیدن به همه جمعیت.

شما تا به حال محبوب مهمانی ماهانه در پالم اسپرینگز به نام “معروف جهانی” آغاز شده است که در Ace Hotel & Swim Club در سال 2011 پس از نقل مکان به Hard Rock Hotel در سال 2013 و در نهایت ملک مغازه خواربار یا مشروب فروشی و باشگاه ساحل در سال 2014. آیا شما برنامه ریزی برای احیای آن ؟

جهان معروف شد rad برای آن زمان و آن را واقعا به من کمک کرد به نام خودم و به خصوص به عنوان یک تهیه کننده جوان آزاد موسیقی. این بود که من برای اولین بار اقامت و آن را در زمان خاموش کردم و من قرار گرفتن در معرض.

من شاید دیدن معروف جهان آینده را در بعضی از فرم یا دیگر انجام یک pop-up و یا چیزی شبیه به آن. مشکل خواهد بود برای پیدا کردن محل مناسب. وجود دارد یک زن و شوهر از سالن که به ذهن می آیند اما من کار بر روی پروژه های دیگر در حال حاضر. من مشغول هر هفته.

شما اصلاح سه فولکس واگن اتوبوس و شروع DJing از آنها. چگونه باید آنها کار را برای شما?

من آن را دوست دارم چرا که من قطع من تنظیم زمان از معادله و به عنوان یک نوازنده بدترین بخش این است که حمل تجهیزات خود را برای رفتن به مهمانی و راه اندازی. من جلو من DJ و من لازم نیست که به نگرانی در مورد هر چیزی در حال حرکت. من با تمرکز بر موسیقی و قرار دادن یک پرنیان خوب برای مردم است.

شما بازی در کوچلا بسیاری از بار. آیا شما لذت بردن از در مورد آن ؟

من ساکن DJ برای این جشنواره است. من میزبان یک حزب در داخل اردو در روز پنج شنبه شب در نیمه شب و استقبال از مهمانان در اردو. آن می تواند 30 ، 000 تا 40 ، 000 نفر کمپینگ وجود دارد. ما در مرکز اردوگاه و آن را سرگرم کننده برای میزبان آن دسته از احزاب است. من قصد دارم در سال دهم انجام است و در طول روز من DJ. من یک روز صبح از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در فعالیت های چادر داخل کلی کمپینگ.

به عنوان یک بچه در حال رشد من می خواستم به بازی Coachella به صورت مطمئن و با خودم فکر کردم من که قرار بود به بازی یک یا شاید دو اما من در تقریبا در هر مرحله در کوچلا در این نقطه است. من هدف های جدید به بازی تمام مراحل در کوچلا و من تنها نیاز به سه مرحله است. من همچنین می خواهم به کار بر روی بهتر تنظیم بار و آن را بیشتر نشان می دهد. می آید که با ساخت موسیقی و مردم آگاه باشید که من نیز یک تولید کننده.

جالب است که Coachella Valley بزرگ تبدیل شده است با فرهنگ DJ. هنگامی که شما برای اولین بار شروع به انجام این کار آیا شما انتظار می رود به همه این فرصت های محلی?

هیچ. در حال رشد کردن در اینجا وجود نداشت DJ فرهنگ در همه. وجود دارد یک زن و شوهر از دی جی من نگاه کرد و آن را تا Coachella که آن را به جای مناسب در زمان مناسب است. من بسیار خوش شانس برای حضور در کوچلا در سال 1999 و من تو را دیدم تمام این پیش بینی دی جی من هرگز قادر به دیدن و نمی توانست دلیلی برای آمدن به Coachella Valley برای انجام. برای من که واقعا الهام بخش من و روشن آتش در من به انجام این مرحله است.

وجود دارد, بدیهی است, بیابان, سنگ, صحنه, اما, hip-hop است که هنوز هم یک چیز جدید. Rock ‘n’ roll زیادی به هیپ-هاپ در زمان خاموش در ’80s در نیویورک است. تنها وجود دارد یک زن و شوهر از دی جی انجام آن را در اینجا. هیچ چیز وجود ندارد. با Coachella بود که انفجار از دی جی.

چه چیزی در آینده نزدیک برای شما ؟

من سفر به مکزیک پس از Coachella. سفر من آهسته به تازگی به خاطر من بوده ام من در ناوگان فولکس واگن اتوبوس آماده است.

من در استودیو زیادی و من کار بر روی انتشار یک مقدار زیادی از موسیقی است که من بوده ام قرار دادن. زمان Coachella می آید و من می خواهم به یک زن و شوهر منتشر شده است. من قصد دارم به انتشار مجدد “پرش شدید در مورد” و سپس یکی دیگر.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>