پس از عقد قرارداد coronavirus بروارد زن است و نشانه رایگان در حال حاضر کمک می کند تا شوهر بازیابی

فلوریدا تودی | No comments

نظر

پس از بیش از یک هفته مبارزه با علائم COVID-19 آنیتا Unrath تب در نهایت در مارس 20 روز پس از او آموخته و او آزمایش مثبت برای ویروس. او سرفه خشک درنگ برای حدود یک هفته دیگر.

آنیتا تست شده است دوباره به می دانم که اگر او منفی — فلوریدا وزارت بهداشت است و لازم نیست او را به انجام این کار, او گفت: — اما او به خوبی احساس شده است و نشانه ای رایگان برای تقریبا دو هفته است.

او به نظر می رسد بخشی از 80 درصد از بیمارانی که نمایشگاه خفيف علائم COVID-19 نشان داده شده است در یک مطالعه توسط چینی ها مراکز کنترل بیماری.

“اکثر مردم بهبود می یابند و بهتر— و وجود دارد بدون نیاز به پیگیری آزمون,” دکتر گفت: تیم Laird بهداشت اول پزشکی مدیر. صاحب زمین است نه آنیتا دکتر یا دانش مستقیم از او در مورد.

بیشتر: زندگی با کروناویروس: علاوه بر ‘آزار’ خشک سرفه و تب بروارد زن است | Rangel

در حال حاضر آنیتا می خواهد به او اهدا پلاسما به کمک به دیگران. محققان در حال آزمایش این که آیا پلاسمای غنی از آنتی بادی از افرادی که از بهبود COVID-19 می تواند کمک به بیماران دچار عفونت های جدی. درمان تجربی نشان داده است وعده در محاکمات در چین و ایالات متحده و بیشتر تست در حال انجام است.

اما, اول, آنیتا باید کمک به بیمار دیگر: او تام است. در همان روز تب او را شکست تام شروع به در حال اجرا یک.

“ما فکر آن را آشکار بود که او آمد با تب” آنیتا گفت.

در واقع تام کردم تست شده در 23 مارس و دو روز بعد متوجه شدیم که او مثبت برای COVID-19. او احساس بهتر در این هفته و خوش بین است او در کشش نهایی از این بیماری است.

این Unraths حال سفر به واشنگتن دی سی در مارس 2, سپس به شهر نیویورک و پنسیلوانیا است. آن را در طول آن سفر آنها بر این باورند آنیتا گرفتار این ویروس. وقتی آنیتا تشخیص داده شد, تام تصمیم به ماندن در خانه با او. این معلوم نیست که آیا او آن را از او و یا در طول سفر.

در حال حاضر آن بوده است و آنیتا به نوبه خود به مراقبت از شوهرش از 43 سال.

“من هیچ نظری ندارم آنچه در آن می خواهم بدون آنیتا,” تام گفت.

بیشتر: متخصصان پزشکی در بیمارستان ها در سراسر فضای ساحل غرق حمایت جامعه

آنیتا, 64, تا به حال یک زمان آسان تر برای مبارزه با این ویروس از تام. علاوه بر یک “مزاحم” سرفه های خشک او همچنین احساس خستگی را. او هرگز نیاز به بستری.

پزشکان نمی دانند که آیا کسانی که بهبود می تواند تبدیل به بیمار دوباره پس اگر آنها را در حال مراقبت از یک فرد بیمار با این ویروس به عنوان آنیتا — آنها هنوز هم باید به دنبال بهداشت و فاصله احتیاطی صاحب زمین گفت.

تام 64, تلاش کرده است با این ویروس برای تقریبا سه هفته است.

با توجه به مولتیپل اسکلروزیس او طول می کشد دارو است که تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را. او همچنین به آسم است. که او را بیشتر در معرض خطر: تقریبا 90 درصد از 1,482 بیماران بستری شده در یک CDC مطالعه منتشر شده از پنج شنبه تا به حال یک یا چند بیماری زمینه ای.

تام وضعیت باعث شده است که علائم مالتيپل اسکلروزيس را بدتر کند. او با استفاده از تکیه بر عصا تنها زمانی که پیاده روی در خارج اما در حال حاضر او نیاز به آن را به اطراف خانه خود را به عنوان به خوبی.

“(ویروس) به من رسید خیلی سخت تر از آن بود آنیتا گفت:” تام بازنشسته پاستور از مسیح کلیسای انجیلی لوتری کاکائو.

پس از تجربه دشواری تنفس چهارشنبه گذشته تام به اورژانس رفت و در Viera بیمارستان که در آن او آزمایش منفی برای ذات الریه. پزشکان او را فرستاد به خانه و قرار دادن او در تیلنول به عنوان وجود دارد بدون مواد مخدر که درمان و یا درمان COVID-19.

آنیتا, چه کسی اجازه داده نمی شد در بیمارستان با او توصیه مراقبان در وضعیت خود را به نوشتن سوال برای پزشکان و ارسال آنها با فرد بیمار.

این Unraths مانده اند مثبت در سراسر مصیبت خود را. اما لحظاتی وجود دارد ترس است. تام تب به اوج خود رسید و در 103 به صورت سه روز در هفته گذشته.

“بود که خیلی ترسناک” آنیتا گفت.

اما این هفته خود را متوسط شروع به پایین رفتن: آن متنوع از پایین 100s به 98.6 به 99.2 شنبه شب. روز جمعه او رفته بود نزدیک به 72 ساعت بدون تب است.

“در زمانی که این مقاله بیرون می آید او خواهد بود گذشته از این ویروس! بساز! ما سپاسگزار به خدا برای شفا” آنیتا نوشت: در یک ایمیل.

در حالی که بسیاری از مردم بعد از بهبود از COVID-19 در خانه تعیین کسی است که “گذشته” می توان آن را دشوار است. پزشکان می گویند بسیاری از مردم احساس می کنید بهتر است قبل از اینکه علائم خود را بدتر گاهی اوقات ارسال آنها را به یک بیمارستان است. وجود دارد کمبود تست که بدان معنی است که بسیاری از افرادی که بهبود خود به خود نمی خواهد دوباره تست شده است.

از بعد از ظهر جمعه حدود 26,645 مردم از بیش از 475,700 موارد تایید شده در ایالات متحده در حال بهبود از ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که گفت: برآورد آن است که به احتمال زیاد کمتر از تعداد واقعی بهبود. این کشور ندارد یک روش برای گزارش بهبود و یا نیروی انسانی برای نظارت بر تمام بیماران.

CDC توصیه می کند دو راه برای تعیین اینکه آیا یک خانه نشین بیمار بهبود است و می تواند ترک انزوا:

  • تحت یک “آزمون مبتنی بر استراتژی” است که فرد باید حداقل در دو دوره متوالی منفی نازوفارنکس سواب نمونه های جمع آوری شده حداقل 24 ساعت از هم جدا; بدون تب و بدون استفاده از تب-کاهش مصرف دارو و بهبود در علائم تنفسی مانند سرفه.
  • تحت یک “غیر-آزمون-بر اساس استراتژی” است که فرد باید تب-رایگان برای مدت حداقل 72 ساعت بدون استفاده از دارو; نشان می دهد بهبود در علائم تنفسی و حداقل هفت روز باید گذشت از علائم برای اولین بار ظاهر شد.

در حالی که CDC توصیه می کند یک آزمون مبتنی بر استراتژی است که “مشروط به در دسترس بودن کافی تست لوازم و آزمایشگاهی ظرفیت و همچنین دسترسی راحت به تست.”

این Unraths خوشبین هستند آنها می تواند هر دو را ضرب و شتم ویروس اما آنیتا گفت: آنها “احساس وحشتناک برای افرادی که در اثر این بیماری است.” آنها می خواهند دیگران را به یادگیری از تجربه خود و ماندن در خانه به خصوص در عید پاک یکشنبه. چند Space Coast کلیساها طرح به livestream عید پاک خود را خدمات.

با وجود اینکه تمرین لوتری, آنیتا, یک معلم بازنشسته گفت: او را نا امید که تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ “امن تر-در-خانه” سفارش امضا شده در هفته گذشته کلیساها هنوز مجاز به فرد خدمات.

این Unraths برنامه ریزی برای جشن عید پاک تقریبا شاید با تماشای یک سرویس در Valparaiso, دانشگاه, خصوصی, کالج لوتری در ایندیانا و مادر آلما خود را.

“(تام) یک کشیش و ما باور نمی کنیم مردم باید از رفتن به کلیسا در یکشنبه,” او گفت:.

Isadora Rangel فلوریدا امروز امور عمومی و تعامل سردبیر و عضو هیئت تحریریه. حمایت از کار خود را با عضویت در فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>