پس از بحث های داغ, Santa Rosa شهرستان آماده به فلوریدا اول ‘pro-پناهگاه حیات’

فلوریدا تودی | No comments

سقط جنین بحث در دولت ملی و سطح trickled را به سطح محلی روز دوشنبه به عنوان سانتا رزا شهرستان کمیسیون در قطعنامه ای که می تواند اعلام county Florida اول “نرم افزار-پناهگاه حیات.”

پس از بیش از دو ساعت از انجمن عمومی ورودی که بیشتر آنها از ساکنان که در حمایت از این قطعنامه هیئت مدیره رای دادند 4-1 برای قرار دادن این قطعنامه در روز پنج شنبه به طور منظم در دستور کار است.

رئیس هیئت مدیره همین سالتر که نشان دهنده منطقه 3 شد و تنها “هیچ” رای دادن. سالتر —که توصیف خود را به عنوان یک طرفدار زندگی جمهوریخواه مسدود قطعنامه از بودن و قرار داده شده در روز دوشنبه دستور کار گفت: در این مورد خیلی بحث برانگیز بود و از شهرستان اجراء.

“ما به نمایندگی از تمام مردم شهرستان سانتا رزا. من county تلفن همراه است پر از ایمیل های از مردم که نمی خواهند این اعمال در آنها” سالتر گفت: اخبار و مجله. “پس همه رو نظر خود را. من می دانم که من هستم و من می دانم آنچه که من ایستاده.”

رزولوشن: ‘Pro-پناهگاه حیات’ لایحه مسدود شده از سانتا رزا کمیسیون دستور کار است. اینجا چرا

با وجود این مورد نیست که در روز دوشنبه دستور کار ده ها تن از ساکنان نشان داد تا صدای خود را به نظر در این موضوع در انجمن های عمومی.

برخی از ساکنان مانند جیمز Stephens از میلتون را محکوم سالتر برای امتناع از قرار دادن آیتم در دستور کار است.

“دفاع از زندگی است و هیچ موضوع بحث برانگیز رئیس سالتر. آن است که یک ماده از عدالت در برابر ظلم, عدالت در مقابل شرارت” استفن گفت. “شما نامردی برای قرار دادن این قطعنامه در دستور کار باید طاقت فرسا برای همه به شمار می رود.”

سیندی رابرتز, مدیر اجرایی, زندگی, گزینه های کلینیک در میلتون دوران بارداری, مرکز منابع گفت: او در “خطوط نبرد در روز و روز را” از سقط جنین بحث است.

“آنچه که من دوست دارم برای دیدن سانتا رزا شهرستان تبدیل شدن به یک حرفه ای-پناهگاه حیات درست مثل زندگی گزینه های درمانگاه” رابرتز گفت. “که در آن زنان می توانند و دریافت کمک و امیدواریم که آنها به دنبال. … زمانی که شهرستان ما جشن زندگی لاک پشت های دریایی در طول زندگی از کودکان متولد نشده آن دلخراش است به من.”

اما Joannie پارک زندگی می کند که در نورر گفت: این شهرستان نباید با گرفتن یک موضع در یک موضوع به عنوان شخصی که سقط جنین.

“این کار از انتخاب های ما در کمیسیون برای ترویج شخصی و اجتماعی زنان و مسائل مربوط به سلامت (و یا) حزب سیاسی انداز به عنوان county سیاست یا شهرستان طرز فکر یا county, کسب و کار” پارک گفت. “هیئت شهرستان در کمیسیون صحبت نمی کنم و یا نمایندگی هر یک از سیاسی یا اجتماعی موضوع نمایش در هر سطح که آیا من با شما موافق انداز یا نه.”

در SRC مدارس: مدیران: دانش آموزان در شهرستان سانتا رزا محوطه مدرسه در حال رشد است مشکل

با توجه به آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان است که جمع آوری داده ها در ایالت سقط جنین تعداد در سال 2019 بودند 71,908 سقط جنین انجام شده در ایالت فلوریدا. از کسانی که 160 شدند از سانتا رزا شهرستان است.

سانتا رزا شهرستان ندارد کلینیک سقط جنین. نزدیک ترین درمانگاه است که در کشور همسایه Pensacola.

سالتر حفاری در پاشنه خود را دوباره در برابر قطعنامه

بحث در نهایت به waded معانی قطعنامه خود که نمادین خواهد حمایت از ممنوعیت سقط جنین در همه تحت هر شرایطی.

سالتر و منطقه 5 کمیسر خط Lynchard گفت: آنها می خواهم پشتیبانی اجازه می دهد سقط جنین اگر یک زن مورد تجاوز قرار است که کشید با صدای بلند “بوس” از جمعیت است.

“من نمی خواهم به محکوم که 15 سال است که مورد تجاوز قرار گرفته و آغشته و سپس انتخاب برای سقط جنین. من فکر نمی کنم که بیانیه ای که این هیئت مدیره باید شاید من در اقلیت” Lynchard گفت.

“وجود دارد یک فرد نشسته تا امروز در اینجا است که نرم افزار-زندگی. ما همه طرفدار زندگی” سالتر گفت. “اگر همسر من (یا) دختر وحشیانه مورد تجاوز قرار گرفته توسط برخی از کیفری که زن باید حق تصمیم گیری اگر او را برای رفتن به حمل است که نوزاد یا نه.

“(این قطعنامه) با انگیزه های سیاسی است و من قصد ندارم به حمایت از آن بر اساس این واقعیت است که مردم حق دارند انتخاب کنید,” او اضافه شده است.

منطقه 2 کمیسر باب کول که به معرفی این قطعنامه به در دستور کار قرار داده و در وهله اول ساخته شده حرکت به قطعنامه اضافه شده به روز شنبه در دستور کار پس از چند ترفند شهرستان وکیل Roy اندروز.

اندروز با بیان رزرو در مورد برخی از این زبان در این قطعنامه از جمله یک خط است که گفت: دیوان عالی کشور بود “آزار عملکرد مناسب آن را از نظر قضایی و جایگزین آن با قانون اساسی تئوری قضایی برتری در جهت قانونگذاری و اعمال سیاست خود در تنظیمات بر مردم است.”

به خانه: رضایت والدین سقط جنین لایحه تخلیه فلوریدا در سنا در, حزب, خط, در, رای

اندروز گفت که او احساس نمی راحت با شهرستان اعلام دیوان عالی کشور رسیده است.

کول گفت: اخبار, مجله بعد از جلسه او باور نمی سقط جنین مسئله بالاتر از این شهرستان اجراء چرا که دولت قرار است به قطره ای از سطح محلی به تالاهاسی به دولت فدرال است.

او همچنین گفت که او احساس مانند سقط جنین قوانین حقوق اخذ شده از دست.

“ما را از دیدن رد بر ما قوانین اسلحه. آنها شروع به کوچک و نگه داشتن آنها ساختمان,” او گفت:. “خوب این سقط جنین چیزی را آغاز کرده است ، در ابتدا آن را اول و سه ماهه دوم و سپس آن را تمدید برای سه ماهه سوم در حال حاضر ما حتی شنیدن زنده از تولد سقط جنین در هنگام تولد است.”

وجود دارد هیچ قانون در ایالات متحده اجازه می دهد برای “زنده تولد سقط جنین.” اکثر ایالت ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته و برخی از آنها ممنوع در “زنده ماندن” و یا زمانی که جنین می تواند زنده ماندن خارج از رحم را در خود. فلوریدا ممنوعیت سقط جنین پس از 24 هفته.

هفته گذشته فلوریدا در سنا تصویب یک رضایت والدین سقط جنین لایحه که نیاز به افراد زیر سن قانونی برای دریافت رضایت نامه از پدر و مادر نگهبان یا دادگاه قبل از سقط جنین.

این لایحه است که انتظار می رود به تصویب در مجلس و سپس تایید توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

سانتا رزا هیئت مدیره شهرستان شهرستان کمیسیون را تا حل و فصل دوباره در ساعت 9 صبح روز پنج شنبه در ببر نقطه مرکز جامعه.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید [email protected] یا 850-435-8632.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>