پس از راه اندازی اسکراب Elon Musk اتهامات تسلا و یک برگر در پنج بچه ها در غرب ملبورن

فلوریدا تودی | No comments

قرار بود آن را به سپیده دم از یک فصل جدید برای آمریکا spaceflight. به جای Elon Musk تا به حال به حل و فصل برای یک چیزبرگر و یک اتهام در غرب ملبورن.

این که نوع روز به عنوان مشک, SpaceX, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تسلا ظاهرا چپ مرکز فضایی کندی در مدت کوتاهی پس از روز شنبه را پاک راه اندازی خدمه فضاپیمای اژدها در چه بود که اولین سرنشین دار موشک برای پرتاب از خاک آمریکا از سال 2011 است.

این دیدار در محل امام جواد فرود بازار در غرب ملبورن که در آن یک تسلا سوپر شارژر ایستگاه نیز واقع شده است.

“شوهر من دیدم این بود که او گفت:” سارا کاری که نشسته در نزدیکی پنج بچه ها رستوران پس از خروج از کیپ کاناورال به تماشای آنچه که می شده اند و تاریخی راه اندازی. در عوض راه اندازی شد scrubbed با توجه به آب و هوا.

هنگامی که تلاش بعدی ؟ آب و هوا هنوز هم دارای لیت و لعل زیاد برای SpaceX, NASA بعدی تلاش برای پرتاب فضانوردان

ترجمه: SpaceX و ناسا پرتاب فضانوردان خدمه اژدها قبل از اسکراب

“من به ذکر است که من می خواستم برای گرفتن یک عکس برای ما که در دانشگاه اورگان پس از او یکی از طرفداران بزرگ. او رفت و مشک بود صحبت کردن به مردم در مورد قرار دادن سیستم های بازی در اتومبیل های خود را.”

چند رسانه های اجتماعی پست نشان می دهد میلیاردر — احاطه شده توسط استرن رو نیروهای امنیتی — نما برای عکس ها با مردم است. او منتظر در صف به استفاده از سوپر شارژر در توقف که نشسته چند متری غرب از پنج ،

“من فقط ملاقات کرد (مشک) در یک سوپر شارژر! و او صحبت کردیم به من گفت:” راف Fiol در توییتر پست در مورد روبرو می شوند. گزارش شد که مدیر عامل بود که در فضای بازار با تسلا مدل X و مدل X.

سوپراستار: چگونه Elon Musk در زمان SpaceX از یک ایده به لت از تاریخ ساخت

عکسهای! ناسا فضانوردان آمادگی برای راه اندازی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن, پنس و مشک دیدار فولاد خوزستان

لحظاتی بعد دو نفر از نگهبانان راه می رفت به رستوران و سفارش حداقل سه چیز برگر گفت: Les کلاهدوز یکی از صاحبان شرکت از پنج بچه eatery.

کاری گفت این بود: “سرد تجربه” دانستن که مردی که چشم انداز می تواند یک روز بشر را به مریخ خواهد زمانی را به صحبت با ساکنان.

“او فقط یک فرد نیست اما سرد است که او مانند ما. من فکر می کنم آنچه که او انجام می دهد شگفت انگیز است. آن را شکست قلب من است که ما تا به حال نشده یک راه اندازی در پس” کاری گفت.

“هیچ چیز بهتر می تواند برای ما به Space Coast دوباره.”

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>