پس از صعود از گمنامی نسبی پیت Buttigieg به پایان می رسد خود را در کاخ سفید پیشنهاد به عنوان جمعیت شعارهای ‘2024’

مایدزرت | No comments

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg اعلام کرد او در پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری که در آن او ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین آشکارا گی مرد را به نفع خود نمایندگان در مسابقه برای نامزدی حزب سیاسی عمده ای.

خروج خود را می آید یک روز پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در کارولینای جنوبی و دو روز قبل از روز سه شنبه زمانی که او می رود برای ادامه برای مبارزه در میان تسلط بهداشت ، برنی ساندرز و تجدید حیات سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. Buttigieg خروج از یک بار شلوغ زمینه نیز می آید یک روز پس از میلیاردر تام Steyer به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

“یک سال پیش ما راه اندازی مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری آمریکا” Buttigieg گفت: یکشنبه شب به یک اتاق در بسته بندی South Bend, لحظات پس از احساسی شوهر تصفیه و تزکیه معرفی کرده بود او را. “ما شروع به این بعید است سفر با یک هیات از چهار در یک تنگ, اتاق کار, حق در اینجا در جنوب خم. به سختی هر کسی می دانست که نام من و حتی کمتر می تواند آن را تلفظ کنید.”

جمعیت خندید و فوران در شعارهای, “شهردار پیت شهردار پیت.”

“من دیگر نمی خواهد دنبال به 2020 دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور, اما من همه چیز را در قدرت من به اطمینان حاصل شود که ما یک جدید دموکراتیک رئیس جمهور آمده ژانویه.”

‘ThankYouPete’: برچسب ‘ThankYouPete’ روند پس از Buttigieg تعلیق کمپین

به عنوان Buttigieg اعلام کرد تصمیم خود را در این جمعیت در پاسخ به شعار “2024! 2024!,” ظاهری nod خود را به امید او اجرا می شود دوباره.

“هدف ما همواره برای کمک به متحد کردن آمریکایی ها به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برای برنده شدن در این عصر برای ما ارزش” Buttigieg گفت. “بنابراین ما باید درک کنیم که در این نقطه در این مسابقه است. بهترین راه برای نگه داشتن ایمان با آن اهداف و آرمان ها است و در کنار و کمک به حزب ما و کشور ما هم. پس امشب من این مشکل تصمیم به تعلیق مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری است.”

Buttigieg موفقیت در مبارزات انتخاباتی و حتی جدا از داستان شخصی خود یک دستاورد قابل توجه است. به عنوان شهردار از کارهای میانه شهر او از نسبی سیاسی ابهام برای تبدیل شدن به یک نامزد مناسب برای کاخ سفید است.

باریک خود یک نماینده پیروزی بر ساندرز در آیووا تحت الشعاع قرار بود رای شمارش هرج و مرج وجود دارد – و پیروزی خود را همچنان در شک تا زمانی که آن را تایید کرد پس از نهایی recanvass و بازشماری آرا تکمیل شد.

“توسط هر عقل متعارف با هر تاریخی اندازه گیری ما هرگز به قرار گرفتن در هر نقطه” Buttigieg گفت.

یک هفته پس از آیووا دیابت ctq رسید به یک سوم در پایان در نیوهمپشایر خوردن به Buttigieg حمایت میان مرکز و چپ بلوک از رای دهندگان. او به پایان رسید دوم وجود دارد به سندرز از 1 درصد است. مبارزات انتخاباتی خود بر جای پای خود را پس از آن او موفق به رسیدن به 15% پشتیبانی در هر دو نوادا و کارولینای جنوبی است.

Buttigieg خروج قبل از سه شنبه هم دلار گذشته 20 سال سابقه در آیووا دموکرات قفقاز. هر دموکراتیک برنده قفقاز از سال 2000 تا رفته به حزب دموکرات نامزد.

اما با پیروزی خود در آیووا Buttigieg به دست آورد آنچه را که باید در نظر گرفته شده است از لحاظ سیاسی غیر ممکن است فقط از یک دهه پیش.

بیایید رای: زمانی که در حال 2020 انتخابات ریاست جمهوری مقدماتی?

و در شب قفقاز یک عاطفی Buttigieg به وضوح زده اهمیت آنچه که او انجام شده بود.

او گفت: مبارزات انتخاباتی خود را با موفقیت و تدریس او را به “باور در آمریکا متعلق” است که آن را در سمت چپ او “به خاطر سپردن چگونه آن را احساس به یک, ایندیانا, نوجوان, تعجب اگر او تا به حال تعلق دارند در این جهان است.”

“اگر چیزی درون او به این معنا بود که او را برای همیشه لطفا برای یک خارجی. که او ممکن است هرگز پوشیدن یونیفرم, هرگز پذیرفته شود حتی می دانم که عشق است. در حال حاضر که همان شخصی است که در مقابل شما ایستاده و یک شهردار یک جانباز با خوشحالی ازدواج کرده و یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است.”

Buttigieg آمد در 2015 op-ed در جنوب خم تریبون ماه قبل از انتخاب شدن به دوم شهرداری مدت با 80 درصد از 10,000-plus آرا.

در ماه ژوئن او گفت: Des Moines Register که او نمی خواست تمایلات جنسی خود به تنها چیزی که او شناخته شده است.

“من افتخار می کنم که من هستم” Buttigieg گفت. “من قطعا بسیار افتخار از ازدواج من و شوهرم. ما نمی خجالتی و دور از آن است. آن هم نه تنها چیزی که تعریف من است.”

Buttigieg دموکراتیک مخالفان بلافاصله در پاسخ با آرزوهای خوب به عنوان اخبار از خروج خود را از این مسابقه شکست.

“با تشکر از شما @PeteButtigieg. من می دانم که شما در ادامه دادن و در خدمت کشور ما برای سال های بسیاری آمده است” الیزابت وارن سناتور. توییتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به Buttigieg را حذف یکشنبه دوباره دلالت دموکرات ها در حال تلاش برای دریافت ساندرز خارج از مسابقه است.

“پیت Buttigieg است. از SuperTuesday آرا را به خواب آلود جو بایدن. بزرگ زمان. این واقعی است آغاز لذا مصرف برنی از بازی – هیچ نامزدی دوباره!” توییت گفت.

Buttigieg یک افسر اطلاعاتی سابق نیروی دریایی آمریکا که به خدمت در افغانستان یکی از معدود جانبازان نظامی در مسابقه. به عنوان یک رودز محقق با مدرک از دانشگاه هاروارد و دانشگاه آکسفورد که به چندین زبان صحبت می کند او نیز تا به حال برخی از بالاترین اعتبار علمی در این مسابقه است.

در طول مبارزات انتخاباتی او تن به تن خود را به عنوان یک نسیم جایگزین برای مترقی نامزدها مانند ساندرز و وارن یکی که او نیز جوان تر و بیشتر در هماهنگی با زمان حزب دموکرات از بایدن.

در 38 او جوانترین نامزدهای ریاست جمهوری در عین حال او قادر به برقراری ارتباط با رای دهندگان زیر سن 30 که از قضا تمایل به نفع 78 ساله Sanders. از سوی دیگر او انجام و با رای دهندگان.

‘من می خواهم به شجاع مثل شما’: پسر 9 می پرسد پیت Buttigieg برای کمک به بیرون آمدن به عنوان, گی

از آغاز Buttigieg نامزدی خالی از سکنه بود با سرفصل های مورد عدم توانایی خود را به نفع خود به حمایت از اقلیت رای دهندگان به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار. با وجود این تلاش به گام با سیاه پوست و لاتین در جوامع خود نظرسنجی اعداد باقی مانده دلتنگ با این جمعیت. و این عدم پشتیبانی در سمت چپ او را قادر به رقابت به عنوان نژاد منتقل متنوع تر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است.

در طول مبارزات انتخاباتی Buttigieg مواجه انتقاد خود را برای پاسخ به یک پلیس در تیراندازی از یک آفریقایی-آمریکایی در جنوب خم و همچنین عدم تنوع در این شهر نیروی پلیس.

مبارزات انتخاباتی خود را پیدا مشتاق حمایت در میان ثروتمند و دموکراتیک اهدا شد و یک دریافت کننده کمک های مالی از وال استریت همکاران. کسانی که سهم led ساندرز به رنگ او را به عنوان نامزد از شرکت های قدرتمند است که نه نماینده منافع آمریکا کار.

Buttigieg که trailed تنها ساندرز و وارن در سهم کمتر از 200 دلار در دفاع از مبارزات انتخاباتی خود را پذیرش از اهدا کننده کمک های مالی. او گفت: فاکس نیوز در حالی که او “نه یک فن از زمان مبارزات انتخاباتی سیستم مالی” او “نیز مصر است که ما باید برای رفتن به این با حمایت از ما می توانید دریافت کنید.”

کمک: مورین Groppe ایالات متحده آمریکا امروز; Barbara رودریگز, Des Moines Register; اندرو کلارک ایندیاناپولیس ستاره

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>