پس از یک سال و نیم فرایند طولانی, IHL رای به نقل مکان مؤتلفه مجسمه در Ole Miss پردیس

لدگر | No comments

این مؤتلفه مجسمه در دانشگاه می سی سی پی پردیس خواهد شد نقل مکان از یک سال و نیم دانش آموزان پس از تصویب قطعنامه decrying بنای تاریخی است.

می سی سی پی و موسسات آموزش عالی رای به تایید و اندازه گیری, پنج شنبه صبح.

“هیئت امنا تصویب درخواست از رياست دانشگاه می سی سی پی, گفت:” دکتر آلفرد Rankins جونیور, کمیساریای عالی آموزش و پرورش گفت: در انتشار بلافاصله صادر شده در طول جلسه. “او و تیم او اختصاص زمان قابل توجهی و با توجه به در حال توسعه یک متفکر برنامه ریزی برای انتقال آن Confederate Monument به دانشگاه گورستان.”

مجسمه منتقل خواهد شد از محل فعلی خود در نزدیکی دانشگاه ساختمان اداری به گورستان واقع در محوطه دانشگاه. این بنا در سال 1906 بیش از 40 سال پس از پایان جنگ داخلی.

در میان اعتراض عمومی و بحث مؤتلفه مجسمه های سراسر کشور را سرنگون در هفته های اخیر. برخی مانند مجسمه در Ole Miss پردیس گرفته شده توسط مقامات در حالی که دیگران در حال پایین آمدن در دست داعش است.

“هیئت بررسی جزئیات طرح جدید برای سایت در نظر گرفته شده حوادث در محیط های دانشگاهی در سراسر جنوب شامل مؤتلفه آثار و گوش به دانشگاه های مختلف مربوط به حوزه های گروه گفت:” IHL رئیس جمهور هیئت مدیره فورد رنگ. “هیئت مدیره پس از آن تعیین جابجایی مؤتلفه مجسمه به مناسب ترین برای Ole Miss حرکت رو به جلو است.”

تاریخچه پیشنهاد به نقل مکان مؤتلفه مجسمه

در فوریه 2019 در ارتباط با بدن دانش آموز سنا برای ورود و فرهنگی تعامل تصویب قطعنامه گفت: “مؤتلفه ایدئولوژی به طور مستقیم نقض اصول دانشگاه کیش است که با پشتیبانی از انصاف و مدنیت و احترام به شأن و منزلت هر فرد.”

کمتر از یک هفته بعد از قطعنامه به اتفاق آرا به تصویب رسید.

در یک ایمیل به دانش آموزان در ماه اوت پس از Ole Miss موقت صدراعظم لری جرقه گفت: “ما در حال دنبال کردن مراحل لازم برای موفقیت در جابجایی و حفظ مداوم و متعهد پیشرفت برای به انجام رساندن این جابجایی. من تکرار است که این بنای تاریخی در یک محل مناسب است که متناسب با این هدف است که حک شده در کنار آن.”

در ماه دسامبر پس از اتفاق آرا تایید می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخ بویس فرستاده دانش آموزان گفت: “با MDAH تصویب در دست ما به جلو حرکت خواهد کرد.”

جدول زمانی برای مؤتلفه مجسمه جابجایی

Feb 28 2019: مرتبط با بدن دانش آموز سنا برای ورود و فرهنگی تعامل با تصویب یک قطعنامه گفت: “مؤتلفه ایدئولوژی به طور مستقیم نقض اصول دانشگاه کیش است که با پشتیبانی از انصاف و مدنیت و احترام به شأن و منزلت هر فرد.”

مارس 5: ASB رای به انتقال این مجسمه به دانشگاه مؤتلفه گورستان. این قطعنامه می گذرد 47-0.

آوریل 20: دانشگاه تسلیم نامه ای از قصد به می سی سی پی بخش آرشیو و تاریخچه.

مارس 2: این دانشگاه از اتمام یک جلسه نقد و بررسی با MDAH.

ژوئن 3: دانشگاه قرارداد با شرکت به منظور توسعه برنامه های لازم.

Aug. 27: این دانشگاه کامل جابجایی و قرار دادن برنامه ها و نقشه ها و تسلیم جابجایی و نصب مجدد برنامه به MDAH برای در نظر گرفتن.

Dec. 6: می سی سی پی در بخش آرشیو و تاریخچه به اتفاق آرا تصویب حرکت می کند.

آیا شما می خواهید به ماندن آگاهانه در بیشتر موضوعات شبیه به این یکی ؟ اشتراک دیجیتال شیپور لجر .

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>