AG می گوید جکسون به لغو موقت ممنوعیت باز کردن حمل اسلحه خواستار آن را غیر قانونی

لدگر | No comments

می سی سی پی, دادستان کل لین Fitch و تفنگ طرفداران حقوق می گویند جکسون شهردار چکو Antar لومومبا ندارد اختیارات قانونی برای ممنوعیت باز کردن حمل سلاح گرم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“شهردار ممکن است بهترین نیات اما می سی سی پی دیوان عالی کشور آن را روشن ساخته است شما نمی توانید محروم کردن یک فرد از یک حق در قانون اساسی گفت:” وکیل توماس پین که با موفقیت استدلال حقوق تفنگ موارد قبل از دولت بالا دادگاه.

فیچ گفت: در نامه ای به تاریخ مارس 26, به لومومبا این شهرستان فاقد اقتدار قانونی به تعلیق یک قانون دولت یا قانون اساسی. “بر این اساس من بپرسید که شما لغو سفارش بلافاصله.”

با اشاره به مرگ دو کودک به های اخیر خشونت اسلحه و دیگر حوادث لومومبا در روز جمعه گفت: در فیلم او یک فرمان اجرایی را امضا و به طور موقت ممنوعیت باز کردن حمل سلاح گرم در این شهرستان تا زمانی که وجود دارد اضطراری مدنی مربوط به COVID-19 بحران است.

“چگونه بسیاری از نوزادان باید ما دفن?” لومومبا خواسته در یک بیانیه ویدئویی در سایت.

توقیف موقت:Jackson شهردار به طور موقت متوقف باز حمل اسلحه در زیر همه گیر

اما Fitch گفت: “شهرستانها نمی تواند غصب قدرت از دولت منتخب قوه مقننه و نقض حقوق اساسی مردم است. من حمایت 2nd اصلاح و اجرای قوانین این دولت است.”

“من نگرانی های جدی در مورد نظم و بار این تحمیل بر Mississippians’ قانون اساسی حق داشتن سلاح گرم” فیچ گفت.

منظور باقی می ماند در اثر از طریق پنج شنبه. ممکن است آن تمدید خواهد شد با توجه به شهرستان موجود stay-at-home سفارشات.

اگر چه لومومبا گفت: دستور موقت او خواست لغو پنهان حمل آن را به عنوان مربوط به باز ادامه می دهند.

Candice کول, شهرستان, ارتباطات, مدیر گفت: شهردار سفارش شده است مورد تایید شده توسط دادستان شهرستان, Tim Howard. آن را از نظر قانونی کافی — با توجه به قانون دولت او گفت: — اما انتظار می رود که بررسی او اضافه شده است. او گفت مدنی اضطراری اعلام اجازه می دهد تا شهردار به موسسه باز حمل بان.

اما Payne مخالف گفت: شهردار منظور غیر قانونی است. پین گفت لومومبا را سفارش نمی کند مطابق با نامه ای از قانون و آن را نقض 2nd Amendment و همچنین قانون اساسی می سی سی پی.

“این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال آن را خلاف قانون اساسی و غیر قانونی” Payne گفت.

کودکان کشته شده:فرزند دوم مرگ در عرض 2 هفته

سلاح گرم مربی و تفنگ مدافع حقوق ریک بخش گفت: او در مورد توقیف موقت با چند وکیل و گفت: قطعا وجود دارد یک دست کت و شلوار واصل به سرعت در پاسخ.

بخش گفت: این نیاز به توضیح وجود ندارد باز حمل قانون در می سی سی پی. او گفت: وجود دارد یک خط در یک پاراگراف از حمل پنهان قانون قبل از سال 2013 که گفت: “نه تفسیر که شما ممکن است آشکارا حمل سلاح است.”

2013, قوه مقننه تصویب مجلس لایحه 2 و آن را به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت روشن حمل پنهان قانون حذف جمله در مورد باز ادامه می دهند. بخش گفت او پیشنهاد تغییر از آنجا که آنها تا به حال هیچ قدرت برای منع یا تنظیم باز حمل پس از آن در قانون اساسی است.

بخش گفت دولت قوه مقننه داده شد اقتدار منحصر به فرد برای تنظیم سلاح گرم است. اگر دولت و قوه مقننه داده نشده بود قدرت برای تنظیم باز حمل آن را قطعا نمی شده است با توجه به یک شهر مقننه (councilmen) و تحت هیچ شرایطی قوه مجریه (شهردار), او گفت:.

“شهردار راه-پایه و من مطمئن هستم وجود خواهد داشت سریع قانونی ثابت به سیرک آفريده” بخش گفت. “اسلحه مشکل نیست. مجرمان مشکل و آنها نمی تواند مراقبت کمتر در مورد اجرایی خود را سفارش دهید.”

ماروین کلیفورد یکی دیگر از تفنگ مدافع حقوق نیز گفت: لومومبا را به منظور غیر قانونی است.

“اقدام قانونی علیه این شهر جکسون است که برنامه ریزی شده و بزودی,” کلیفورد گفت.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>