پیری اغلب بیمار زندانی جمعیت در می سی سی پی: بدون انتشار حتی اگر آن پول را نجات دهد

لدگر | No comments

سابق گارد ملی ارتش افسر ادوارد استافورد شوالیه رفت برای زندگی در زندان در ماه اوت سال 2001.

او بیوه و دیگران بر این باورند آن را تبدیل به یک حکم اعدام است.

“آنها اساسا گرسنگی او را به مرگ” بیوه اش بتی Biggers, شوالیه ادعا می کند.

اگر چه از لحاظ فنی واجد شرایط آزادی مشروط در 15 سال نایت سابق اولین ستوان با ارتش گارد ملی از قرنتس در خدمت بیش از 18 ماه مبارزه با سرطان معده و مرگ او در سن 80 سالگی.

با وجود خانواده اش درخواست به آنها اجازه دهید او را به خانه و پرداخت برای مراقبت های می سی سی پی بخش از اصلاحات تصمیم به اجازه دولت مالیات دهندگان پا بیش از $200,000 برای عمل جراحی و اضافی صورتحساب های پزشکی.

MDOC را 2019 گزارش سالانه ذکر شده 1,113 زندانیان سنی 60 سال و بالاتر در بازداشت است. تجمعی هزینه های پزشکی از 198 از زندانیانی بود $1.97 میلیون, با توجه به 2019 گزارش نهایی از اصلاحات و عدالت کیفری نیروی کار.

در سال 2018, 260 زندانی 60 ساله و مسن تر تحت درمان قرار گرفتند در هزینه $2.63 میلیون; 2017, 223 درمان $1.71 میلیون; 2016, 195 درمان $2 میلیون نفر است.

در پاسخ به باز ثبت درخواست MDOC وجود دارد گفت: 192 دولت از زندانیان که در حال 70 سال یا مسن تر هنوز هم در بازداشت هستند. از آن 143 دارای بیماری های مزمن است.

بین 4 مارس و جولای 8, 24 زندانیان کشته شده در MDOC بازداشت شش نفر از آنها بیش از 65 سال و هفت بودند مزمن و یا علاج ناپذیری بیمار است و نیاز مکرر بستری شدن در بیمارستان, با گران قیمت مراقبت های تخصصی.

در سال های اخیر دولت مقننه است squabbled بیش از این ادامه تخلیه مالی incarcerating بیماری و پیری زندانیان. سناتور. Derrick سیمونز D-Greenville و تشکر. کوین Horan, من-گرانادا را معرفی کرده اند که اسکناس را علاج ناپذیری بیمار بستری زندانیان واجد شرایط آزادی مشروط.

یک چنین لایحه پاکسازی خانه اما در درگذشت سنا در اوایل ماه ژوئن است.

سنا لایحه 2123, نام, می سی سی پی تادیبی ایمنی و توانبخشی عمل از سال 2020 به تصویب قوه مقننه و ساخته شده راه خود را به فرماندار میز. رژیم صهیونیستی. تیت ریوز وتو این لایحه جولای 8.

چه بعدی؟: رژیم صهیونیستی. تیت ریوز وتو عدالت کیفری اصلاح صورتحساب

ارائه این لایحه اجازه داده اند زندانیان 65 ساله یا مسن تر و کسانی که خدمت کرده اند کمتر از 10 سال از حکم خود یا جملات به واجد شرایط برای آزادی مشروط با استثنا. کسانی که محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط شده اند فاقد شرایط لازم.

“من شما را به ادامه کار با همکاران من و سعی کنید به آنها را به دیدن این منطق در این” سیمونز می گوید. “اما آن را نمی خواهد بود آسان است.”

‘این است که در مورد صرفه جویی در مالیات دهندگان میلیون ها دلار هر سال’

در حال حاضر سرند های متعدد را با شرایط پزشکی شوالیه بود که زندانی در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman شد مبتلا به سرطان معده در ماه فوریه 2018. او تحت عمل جراحی در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی جکسون برای حذف معده خود را و پس از آن بود که بازگشت به زندان پزشکی واحد.

“او قرار بود به شش تا هشت وعده غذایی کوچک در روز و قرار نیست به خوردن هر چیزی سرخ” بتی نایت می گوید. “آنها تغذیه او آنچه آنها تغذیه هر کس دیگری سه بار در روز. نوعی از رمز و راز گوشت. سالاد. شلغم سبزی. بیکن.”

استافورد نایت کاهش یافته و از 185 پوند به 112. او Nov. 29, 2018. او خدمت کرده بود 18½ سال در زندان است.

با کمک از صخره جانسون مدیر مک آرتور دادگستری مرکز در دانشگاه می سی سی پی, خانواده درخواست در موارد متعدد که استافورد Knight منتشر خواهد شد به طوری که آنها می تواند به دنبال مراقبت های تخصصی بیشتر — و در خانواده هزینه.

دو نفر از کسانی که درخواست های پس از عمل جراحی برای برداشتن معده خود را. جانسون تاکید کرد شوالیه شدید کاهش وزن در ایمیل به می سی سی پی بخش از اصلاحات.

MDOC افسر ارشد پزشکی, گلوریا پری اطلاع خانواده از طریق ایمیل 30 روز قبل از استافورد نایت درگذشت که “وجود قاطعانه اعتراض به شرطی پزشکی برای آزادی آقای شوالیه, بنابراین من نمی توصیه به کمیساریای آقای شوالیه را آزاد کند.”

اعتراض آمد از خانواده پل فرگوسن که شوالیه کشته در مه 30, 2000. فرگوسن, 43, شد, شوهر و پدر دو دختر.

“من نسبت به قربانی و خانواده” جانسون می گوید. “همسر من, عمه و عموی کشته شدند در Rankin County, بنابراین ما می دانیم که چگونه آن را احساس می کند. اما آقای شوالیه باید منتشر شده است.

“برخی می گویند کسی که مرتکب قتل سزاوار نیست به درمان انسانی. به عنوان یک جامعه که به نوعی کینه توز فکر نمی کنند ما بسیار خوب است. این است که در مورد ساخت حس مشترک تصمیم گیری. این است که در مورد صرفه جویی در مالیات دهندگان میلیون ها دلار در هر سال است.

“و آن را مانند آقای شوالیه شد تنظیم رایگان. او قطعا در هیچ شکل به را در یک زمین گلف و یا ماهیگیری. این بود که در مورد دریافت مراقبت های پزشکی به نگه داشتن او را زنده اجازه می دهد تا خانواده اش به او ارائه که مراقبت.

“ما مرتب کردن بر اساس متوجه شدم بعد از مدتی هر چند که او محکوم به مرگ در زندان است.”

‘بدبختی و نا امید کننده وجود’

می سی سی پی چهار زندان شده اند تحت سنگین موشکافی پس از 19 زندانیان درگذشت بین دسامبر 2019 و 1 مارس. هفت نفر از مرگ شد حکم قتل سه دیگران خودکشی.

هنرمندان هیپ هاپ Jay-Z و Yo Gotti در حال کمک به صندوق طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل می سی سی پی, سیستم زندان به نمایندگی از 181 زندانی که ادعا می کنند آنها در حال برگزار شد “وحشیانه” شرایط. بسیاری از زندانیان در Parchman که باز در سال 1901 و دولت است قدیمی ترین زندان است.

بیشتر: می سی سی پی زندانها ‘یک بمب ساعتی’: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در گسل?

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند: “شرایط حبس در Parchman هستند تا بربری محرومیت از بهداشت و سلامت روان در مراقبت های افراطی است و این نقص امنیتی به قدری شدید است که مردم محدود در Parchman یک زندگی پر از بدبختی و نا امید کننده وجود مواجهه روزانه با خطر قریب الوقوع قابل توجهی آسیب در نقض حقوق خود را تحت قانون اساسی ایالات متحده.”

بتی نایت می گوید شوهرش صحبت غالبا از “گه شرایط” داشت.

“او در واحد پزشکی همه اما حدود دو ماه است که او (در Parchman),” او می گوید. “که قرار بود به تمیزترین و امن ترین محل شما می باشد. ولی وجود اشکالات و موش. وجود کپک در اطراف پنجره ها. آنها تا به حال سقف مشکلات در حالی که هر بار آن را بارید او تا به حال به حرکت نیست. هیچ گرما بیشتر از زمان.

“او بر روی صندلی چرخدار برگزار شد همراه با سیم. به اتاق ملاقات شد گه. او در همان اتاق دو بار با افرادی که درگذشت. افتضاح بود. هیچ کس نباید مجبور به زندگی در آن شرایط است.”

خواسته برای پاسخ به شرح زندان و شرایط آن, مراقبت های پزشکی و عدم انتشار شوالیه به خانواده خود MDOC پاسخ از طریق ایمیل:

“ماموریت اصلی ما در می سی سی پی بخش از اصلاحات است برای اطمینان از ایمنی عمومی در حالی که ارائه برای ما زندانیان” را به خوبی به عنوان آنها در خدمت کردن جملات خود را. که شامل حصول اطمینان از دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت. تصمیم به انتشار یک زندانی است که همیشه در نظر گرفته و با دقت تمام آن نهفته است و با همدلی و شفقت است.

“در حالی که این گروه نمی تواند بحث در مورد مراقبت های فردی با توجه به HIPAA (بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون) مقررات ما متمرکز بر ارائه مراقبت با کیفیت برای همه زندانیان از جمله افراد مسن و بیمار.

“کمیسر (Burl) قابیل دارای چهار رکن برای اطمینان از ایمنی و عزت همه در درون نظام: غذای خوب, خوب, بازی, خوب, دعا و خوب پزشکی است. کمیسر متعهد به بهبود آن ستون در MDOC و حصول اطمینان از دسترسی به خدمات برای ارائه زندانيان رفاه در امکانات ما است.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز منصوب قابیل های دیرین سرپرست در آنگولا زندان ایالتی در لوئیزیانا به عنوان MDOC کمیسر در ماه مه.

“او خود را نه معمولی تیرانداز’

استافورد شوالیه به سختی تا به حال مشخصات یک قاتل است.

او به دست آورده در مقطع کارشناسی در رشته بانکداری و امور مالی از ایالتی می سی سی پی در سال 1962 پس از آن کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری از دانشگاه می سی سی پی.

“زمانی که من او را ملاقات نمود در سال 1961 او با یک تکاور هوابرد واحد در آلاباما” بتی نایت می گوید.

استافورد و بتی نایت ازدواج در سال 1963 بود و دو پسر. او یک خلبان خصوصی مجوز.

او به عنوان سرپرست تولید در شیفت شب در Wurlitzer پیانو شرکت در قرنتس و بعد برای بالدوین پیانو در هالی اسپرینگز. کارخانه بسته در سال 1989.

شوالیه در زمان کار در پیپر تاثیر گیاه ساخته شده است که قطعات فلزی مورد استفاده در محصولات مختلف. او از کار اخراج شد در ماه مه سال 2000.

شوالیه شد منجر به یک کت و شلوار کلاس اقدام علیه پیپر ادعا تبعیض از کارکنان آن است.

حدود یک هفته پس از شلیک نایت رفت و به پیپر در بعدازظهر ماه مه 30, به دنبال مدیر کارخانه به دلیل نایت گفته شده بود او نمی خواهد بود قادر به جمع آوری بیکاری و پیدا کردن که چرا آنها گفته بود که نرخ بیکاری در دفتر او حاضر به قبول این کار به او پیشنهاد. او حامل یک .38 کالیبر هفت تیر.

“اما که بود غیر معمول نیست” بتی نایت می گوید. “او شده است می خواهم به حمل اسلحه از او آغاز شده وجود دارد.”

این مدیر کارخانه نبود ، به جای شوالیه زد به پل فرگوسن مدیر تولید و توماس جونز چهارم, گیاه مدیریت رسمی.

کارکنان کارخانه گفت: کلمات رد و بدل شد و صدای شلیک گلوله زد بیرون. فرگوسن در اثر زخم گلوله به قفسه سینه. جونز در دست نیست اما بهبود است.

جدید آلبانی رئیس پلیس دیوید گریشام گفت: غرب می سی سی پی روزانه مجله که شوالیه “آرامش” تبدیل شده خود را در حدود 10 دقیقه پس از تیراندازی.

“او به نام او و گفت که او تا به حال شات کسی” گریشام گفت موریس. “او خود را نمونه تیرانداز. او واقعا نمی تواند آن را توضیح دهد.”

‘او به زودی خواهد مرد اگر هیچ چیز انجام شده است’

بتی شوالیه وفادار بود به پایان.

او اجازه داده شد به دیدار شوهرش از 55 سال دو بار در ماه. “در 18 سال او وجود دارد, من فکر می کنم من از دست رفته پنج بار رفتن” او می گوید.

زن و شوهر صحبت در گوشی در هر روز دیگر.

هنگامی که شوهر او تحت عمل جراحی در UMMC در مارس 2018 شوالیه سعی کردم به او مراجعه کنید.

“آنها آن را اجازه نمی دهد” او می گوید. “آنها به من گفت اگر من رفتم بیمارستان که من از دست دادن همه من ملاقات امتیازات.”

یک ماه پس از عمل جراحی جانسون فرستاده و سپس MDOC کمیسر Pelicia هال: “(شوالیه) در حال انجام است بسیار ضعیف و ما باور داریم که او به زودی خواهد مرد اگر هیچ چیز انجام شده است. هر چیزی که شما می توانید به آقای نایت مراقبت او نیاز خواهد بود تا حد زیادی قدردانی است.”

هیچ چیز تغییر مورد امکان انتشار.

شوالیه شد و در نهایت ارسال به یک گرینویل بیمارستان برای چه جانسون به نام “حمایت تغذیه ای.”

هنگامی که او پشت در Parchman بتی شوالیه از سر سفرهای خود به او مراجعه کنید. “من می توانم ببینم که او در حال مرگ بود,” او می گوید.

در جولای 3, جانسون فرستاده سالن و پری: “بدیهی است که آقای شوالیه وضعیت وخیم… آقای شوالیه خانواده بازدید او در این آخر هفته گذشته و آنها گزارش دادند که او در حال حاضر به وزن 113 پوند است.”

جانسون هیچ پاسخی دریافت نکرده.

نهایی درخواست شوالیه آزادی ساخته شده در Oct. 29 در یک ایمیل به MDOC افسر ارشد پزشکی گلوریا پری سالن و مشاور رئیس لئونارد وینسنت.

پری پاسخ داد و پنج روز بعد: “وجود دارد قاطعانه اعتراض به شرطی پزشکی برای آزادی آقای شوالیه. من این رو می تواند یک توصیه به کمیسر آقای شوالیه مشروط پزشکی آزاد. لطفا مطمئن باشید که آقای شوالیه ادامه خواهد داد برای دریافت مراقبت های پزشکی مناسب.”

بتی نایت بازدید شوهر او را برای بار آخر در اطراف شکرگزاری.

“او بیش از حد ضعیف به صحبت و من فکر می کنم او آماده بود برای مردن” او می گوید.

حدود 4 صبح در Nov. 29 زندان قاضی عسگر به نام به می گویند که استافورد شوالیه مرده بود.

“این سخت است اما من خوب من خانواده انجام شده است خوب,” او می گوید. “من صحبت کردن در مورد ادوارد در مورد دلیل چیزی است که باید انجام شود در این مورد. اگر سیستم زندان نمی تواند مراقبت (زندانیان) و سپس انتشار آنها را به خانواده خود و اجازه دهید آنها را به عزیزان خود بهترین مراقبت ممکن است. او در خدمت 18½ سال است. آن را مانند او نمی خدمت هر زمان.

“و من این را می گویند: اگر کسی درمان یک سگ یا یک گربه مانند Parchman درمان شوهر من آنها خواهد بود در زندان برای آن است.”

این داستان تولید شده می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی, غیر انتفاعی, سازمان خبری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>