نیروی هوایی: Space Coast پایگاه خود را با تغییر نام به منعکس کننده فضای نیروی

فلوریدا تودی | No comments

فضای ساحل دو پایگاه های نیروی هوایی به زودی تغییر نام خود را برای منعکس کردن اتصال به نظامی تازه ضرب فضای نیروی شعبه دارد.

پاتریک پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه تبدیل خواهد شد پاتریک فضای پایگاه نیروی کیپ کاناورال به فضا نیروی ایستگاه در عرض 30 روز و 45 فضایی بال فرمانده Brig. ژنرال داگلاس Schiess گفت: در طول خود را “دولت از نصب و راه اندازی” جلسه توجیهی زود جمعه.

“نام این دو پایگاه را تغییر” Schiess گفت:, و اضافه کرد که از نیروی هوایی باربارا بارت و فضای نیروی, فرمانده ژنرال جان ریموند به حضور یک محلی تغییر نام مراسم است. “وقتی اتفاق می افتد که ما اعتقاد داریم ما احتمالا یکی از اولین, اگر نه اولین پایگاه برای انجام این کار است.”

دیگر از تغییر از “هوا” به “فضا” Schiess گفت: نامگذاریهای را حفظ تاریخی خود مراجع است.

“ما در حال رفتن به تغییر پاتریک بخشی,” او گفت: از beachside نصب و راه اندازی است که پس از نام ژنرال ماسون پاتریک اولین فرمانده نیروی هوایی را سلف. “و ما هرگز فکر می کنم در مورد تغییر نام از کیپ کاناورال.”

Schiess گفت: او همچنین پیش بینی تغییر نام 45 فضایی بال خود هر چند هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند. یکنواخت به روز رسانی و طرح هنوز در حال تصمیم بیش از حد.

رانندگی به 48′ نه بیشتر

برای چندین سال این بال را شعار بود “درایو به 48” یک هدف فراگیر برای کمک به راه اندازی ارائه دهندگان رسیدن به یک وزن از 48 راه اندازی در هر سال است. به عنوان ناظر از محدوده شرقی – کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه و مرکز فضایی کندی – بال دارای قدرت بیش از این پایگاه فضایی و وضعیت آن است.

اما در سال گذشته Schiess گفت که “درایو به 48” به دست آمد – و سپس برخی از.

“آنچه که ما در سال 2019 است که ما راه اندازی شد 4 بار در چهار هفته او گفت:” از ماه اوت که دیدم دو SpaceX و دو متحد راه اندازی ماموریت داد. “به عنوان یک ماده در واقع ما راه اندازی دو بار در 34 ساعت و این که تا به حال انجام شده در 30 سال.”

و سپس در ماه دسامبر محدوده آن را دوباره زمانی که آن را پشتیبانی از دو حمله در یک هفته: یک SpaceX ارتباطات ماهواره ماموریت در 16 و راه اندازی بوئینگ Starliner فضاپیما در 20.

حرکت رو به جلو Schiess گفت: بال یک شعار جدید: “تنظیم سرعت برای فضا است.”

“ما نیاز به تنظیم سرعت برای فضا است. ما باید به افرادی که می گویند ” ما آماده هستیم برای رفتن به زمانی که شما آماده برای رفتن و ما قصد داریم به مجموعه ای از سرعت بنابراین شما می توانید ماهواره خود را در مدار است,” او گفت:.

جدید دروازه و ورود به پاتریک

فضا نیروی مربوط به تغییرات و راه اندازی در کنار فرمانده نیز صحبت کرد و در نصب و راه اندازی به روز رسانی به پاتریک.

در سمت شرق یک دروازه اصلی آغاز خواهد شد ساخت و ساز مدتی در این سال کاهش احتقان و بهبود ایمنی در جاده دولت A1A. پیچ در پیچ تسهیلات را شامل جدید جاده یک بازدید کننده جدید مرکز و منطقه جستجو و به روز رسانی های امنیتی.

“دروازه ما ساخته شده است و برای پست-911 دوران” Schiess گفت. “این است که برای کاهش تصادفات در A1A و همچنین مردم صف تا در A1A.”

پاتریک مقامات نیز امیدوار به حفظ بودجه در سال آینده برای نوسازی دروازه جنوبی, بیش از حد.

تماس با Emre کلی در [email protected] یا 321-242-3715. او را دنبال کنید در Twitter, Facebook و Instagram at @EmreKelly. حمایت خود را از فضای روزنامه نگاری با اشتراک در floridatoday.com/specialoffer/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>