وضعیت: دانش آموزان 2 کشته در تیراندازی شناسایی شده توسط دست. دفتر تحقیقات

لدگر | No comments

دو دانش آموز کشته و دیگری زخمی در تیراندازی در اواخر روز دوشنبه در یک محل به نام “ارک” حدود هفت مایلی جنوب بندر گیبسون.

یک چهارم دانش آموز بنا مجروح در تیراندازی می سی سی پی, دفتر تحقیقات گزارش شده اما او صدمات آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

“شبانه روز پنج شنبه, فوریه. 17, وضعیت دانشگاه مطلع شد توسط مقامات محلی است که چهار نفر از دانش آموزان ما درگیر شدند و در یک تیراندازی رخ داده است که در غیر از دانشگاه محل برگزاری مراسم 13 مایلی شمال پردیس بزرگراه 61 در گرینویل کانتی” Alcorn مقامات در انتشار اخبار گفت: صبح روز سه شنبه.

“ما عمیقا غمگین که به گزارش دو دانش آموز باید گذشت و به عنوان یک نتیجه از آسیب مهم رنج می برد در تیراندازی. این دانشگاه در حال کار به اطلاع همه اعضای خانواده قبل از انتشار اسامی قربانیان.”

از دانش آموزان گرفته شد به کلیبورن شهرستان مرکز پزشکی در بندر گیبسون که در آن دو نفر مرده.

کلیبورن پزشکی قانونی شهرستان JW Mallett گفت: او تماس بگیرید و در مورد مرگ و میر بعد از نیمه شب.

می سی سی پی, دفتر تحقیقات سخنگوی سروان. جان پولوس شناسایی متوفی vicitms به عنوان 22 ساله جیمز Carr از, itta Bena و 19 ساله طاهر Fitzhugh پنسیلوانیا است.

تیراندازی رخ داده است حدود 11:45 p. m. در کشتی است که در یک محل اقامت خاموش ایالات متحده 61. گرینویل کانتی نمایندگان در پاسخ به این صحنه.

یک نفر دیگر گرفته شده بود به دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی جکسون با آسیب های ناشناخته. Alcorn مقامات گفت: دانشجو ذکر شده است در وضعیت با ثبات است.

یک مستند صادر اوایل صبح روز سه شنبه برداشته شده است و پردیس فعالیت خود ادامه خواهد داد, به طور معمول, وضعیت, دانشگاه, مقامات اعلام کرد در Facebook و Twitter.

Alcorn مقامات قرار می گیرد پردیس در مستند پس از دریافت گزارش از تیراندازی در یک اتش رویداد برگزار شد در کشتی. پردیس است که چندین مایل از جایی که تیراندازی صورت گرفت.

“کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه پلیس در حال کار با اجرای قانون محلی در مورد خارج از پردیس تیر” هشدار گفت. “هنگامی که ما اطلاعات رسمی ما اطلاع دانشگاه و جامعه است.”

یک فرد مورد علاقه شناخته شده است و اجرای قانون مقامات در حال تلاش برای پیدا کردن او را.

این تحقیقات در حال انجام است توسط کلیبورن شهرستان کلانتر بخش با کمک از می سی سی پی, دفتر تحقیقات و دانشگاه آکسفورد گفت: اداره پلیس.

هر کسی با اطلاعات باید با این سازمان یا اجرای قانون محلی است.

این حادثه رخ داده است پس از Alcorn تیم بسکتبال شکست پاین بلاف آرکانزاس اما معلوم نیست که آیا این حادثه تا به حال هر گونه ارتباط با این بازی.

دانشگاه بخش امور دانشجویی دفتر مشاوره خدمات مشاوران در دسترس به هر یک از دانشجویان دانشکده و یا کارکنان نهفته تیراندازی Alcorn مقامات گفت.

“وضعیت دانشگاه گسترش قلبی ما نماز را به خانواده های عزیزان از دانش آموزان ما از دست داد و متواضعانه درخواست برای دانشگاه جامعه افکار و دعا برای بهبودی کامل از کسانی که مجروح و نهفته به عنوان یک نتیجه از این رویداد ناگوار” این دانشگاه گفت: در یک ایمیل.

این است که در حال توسعه داستان و ممکن است به روز شده.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>