همه می سی سی پی کسب و کار می تواند بازگشایی دوشنبه با محدودیت های رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز می گوید

لدگر | No comments

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز که بتونه کاری پمپ به طور کامل بازگشایی می سی سی پی اقتصاد.

شروع دوشنبه همه کسب و کار در ایالت می سی سی پی را می توان باز ریوز گفت: هر چند وجود خواهد داشت برخی از محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در آن زمان وجود خواهد داشت نه بیشتر کسب و کار تعطیل. هر کس اجازه خواهد داشت به عمل” ریوز گفت. “… ما می توانیم یک بی پایان shutdown.”

در طول همه گیر می سی سی پی رفت و از تکه تکه محدودیت به یک ایالت اقامت در خانه سفارش که معاف بسیاری از کسب و کار و سازمان است. در هفته های اخیر, می سی سی پی شده است تحت چه ریوز نام خود را به “امن تر در خانه” سفارش. او را از تماس های جدید خود را هدایت یک “بازگشت امن” سفارش.

کروناویروس در می سی سی پی: 18 جدید, مرگ و میر, 313 موارد گزارش روز شنبه

“من می خواهم هر کس تماشای لطفا گوش کن. این به این معنا نیست که تهدید از بین رفته است” ریوز گفت. “… وجود دارد هیچ گزینه مناسب اما آزادی با خطر بهتر است از خاموش کردن طولانی مدت … من به شما اعتماد. من اعتماد مردم می سی سی پی.”

با توجه به ریوز جدید خود را اجازه خواهد داد که به لحاظ اجتماعی فاصله تجمعات تا 50 نفر در داخل و 100 نفر در خارج از منزل شروع دوشنبه. اگر اجتماعی فاصله ممکن است این اعداد خواهد بود محدود به 20 نفر در داخل و 50 نفر در خارج از منزل.

ریوز اشاره کرد که دولت های محلی می تواند مجموعه ای از دستورالعمل سختگیرانه تر.

در حالی که تعداد موارد جدید روزانه در حال حاضر معلق در هوا در حدود 300 — در میان بالاترین رای می سی سی پی دیده است — ریوز گفت: دولت موفق شده است در مدیریت این بیماری همه گیر.

ریوز توصیف تعداد موارد جدید به عنوان یک “45-60 روز فلات” است که ضعف دولت را در بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه و هواکش. او همچنین اشاره کرد که به عنوان, می سی سی پی آزمایشات بیشتر و بهتر می شود در ردیابی موارد دولت ادامه خواهد داد برای پیدا کردن بیشتر موارد — به ویژه موارد بدون علامت.

پس از می سی سی پی, امروز خبرنگار خال خال ریوز در طبقه سنا سهشنبه بدون ماسک و صحبت کردن با قانونگذاران ریوز اذعان کرد که او “احتمالا باید به حال یک ماسک بر روی.” او اشاره کرد که با پوشیدن یک ماسک — در حالی که اجباری نیست — مسئول چیزی که به انجام است.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز همچنین گفت در این جلسه و تشویق Mississippians به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله. او گفت: در موارد Wayne County است که در آلاباما مرز دیده است “افزایش قابل توجه” در مورد جدید.

“وجود انتقال سریع در رفتن وجود دارد,” دابز گفت.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>