همه-Space Coast Girls بولینگ تیم از دهه 2010-19

فلوریدا تودی | No comments

زمانی که امیلی چرخ کاکائو و مایکل Coffey Eau Gallie جاروب دختران و پسران دولت بولینگ قهرمانی در سال 2011 فقط در سال دوم از تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش در شهرستان Brevard مشخص شد این منطقه تا به حال شانس به یکی از فلوریدا بهترین.

در نظر بگیرید آن را به سرعت آزمایش موفقیت آمیز. فقط یک سال قبل از تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش راه اندازی شده است توسط مدارس محلی با کمک های مالی از بودجه های محلی و مرکز بولینگ صاحبان.

بیشتر: رککلدگ مونیک Koehler آگهی های تمام-Space Coast Girls, بازی بولینگ, لیست 2019

بروارد تا به حال یک فعال بولینگ جامعه به خوبی قبل از varsity رقابت آغاز شد اما تیم باز این ورزش به یک جمعیت جدید و نتایج را نمی کند. این جوایز شامل پنج-پنج پس از اتمام در ULTIMOPREZZO مسابقات دولت و دو نفر از اعضای تیم سوم ایالات متحده آمریکا است.

پس از اعلام حمایت تیم به صورت تهاجمی و دفاعی فوتبال و همچنین صلیب کشور فلوریدا امروز مجموعه ای را برای انتخاب یک فضای ساحل بولینگ تیم های این دهه است.

رای گیری برای خوانندگان انتخاب فردی پسر و دختران مرتبط هستند در floridatoday.com و 321preps.com. کسانی که اعلام خواهد شد در حدود دو هفته.

در اینجا است که در دهه دختران بولینگ تیم:

Elise, Bolton, جزیره مریت: Junior تیم ایالات متحده آمریکا, 2010 فلوریدا دبیرستان 11th-درجه قهرمان و اولین فلوریدا دختران امروز کاسه ساز از سال است.

بروک Bonaiuto, میراث: بالا-پنج دولت در پایان سال 2014. فلوریدا دختران امروز کاسه ساز از سال 2012. سه بار همه-Space Coast.

کریستال الیوت Eau Gallie: قرار داده شده چهارم در دولت در سال 2015 و 2018. در سطح ملی رقیب. تیم سوم ایالات متحده آمریکا عضو. بروارد-رکورد میانگین از 218.4 در سال 2018 است.

کارسون Hendren کاکائو: شهرستان بالا به طور متوسط در سال 2013. بالا-10 خارجه دان در سال 2012. Led سه بار منطقه قهرمانی تیم.

Gabby ایروین جزیره مریت: تنها بروارد دختر به کاسه 300 در تیم اول دانشگاه یا دانشکده رقابت است. دو بار کیپ کست کنفرانس قهرمان.

دانیل Koehler, رککلدگ: 2016 دولت runner-up و CCC قهرمان. بالا-هشت دولت در پایان سال 2015 است. دو بار فلوریدا دختران امروز کاسه ساز از سال است.

جکی Koehler, رککلدگ: Top-10 دولت به پایان برسد و کیپ کست کنفرانس قهرمان 2019. برنده منطقه 10 با 753 سری. بالا-شش دولت در پایان سال 2017. بروارد پرونده برای 2 و 3 از سری بازی های.

Layleen مان Eau Gallie: 2011 CCC قهرمان و شماره 2 شهرستان به طور متوسط بیست و سه سال شکست نخورده Commodores تیم.

ورونیکا Petrinec, تیتوسویل: شد 2017 دولت دونده تا در میان سه دولت براکت ظاهر. کمک Terriers 2014 خارجه قهرمانی تیم.

امیلی چرخ کاکائو: 2011 قهرمان دولتی و بالا شهرستان به طور متوسط. منطقه و کنفرانس runner-up, پیشرو, ببر, منطقه به نفع خود است.

رای دادن در زیر برای فلوریدا دختران امروز کاسه دهه:

تماس با مک کالوم در 321-242-3698 یا [email protected] Follow @321preps در Twitter و Instagram. مطمئن باشید برای عضویت در فلوریدا امروز و گوش دادن به 321 اضافه کاری در عمده پادکست سیستم عامل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>