تمساح قتل: حیات وحش بخش فایل های هزینه در برابر 5 می سی سی پی, نوجوانی

لدگر | No comments

مقامات ظ اتهامات پنج Warren County, نوجوان پس از تمساح که به طور غیرقانونی کشته در Issaquena شهرستان با توجه به می سی سی پی بخش از حیات وحش پارک و شیلات.

سروان. تریسی Tullos گفت: پنج ساله متهم شدند دوشنبه پس از بررسی بیش از یک ماه است. این سازمان کاهش یافته است به نام نوجوانان; برخی از افراد زیر سن قانونی بودند.

سه نفر از مظنونان متهم شدند به طور غیر قانونی کشتن تمساح بدون در اختیار داشتن مجوز که خوب حمل تا 5 ، 000 دلار و پنج روز در زندان بود.

دو نفر از مظنونان متهم شدند با در اختیار داشتن غیرقانونی یک تمساح بدون در اختیار داشتن مجوز حمل است که خوب از 25 دلار به 100 دلار به علاوه هزینه های دادگاه.

Tullos گفت: به دلیل جاری شدن سیل و آسیب پذیر حیات وحش منطقه شد و در حال حاضر در حال گشت اما با توجه به شکایات و اطلاعات در تلاش بودند افزایش یافته است.

“ما واقعا با تمرکز بیشتر منابع در طول مرداب منطقه و اصلی منطقه” Tullos گفت. “من می توانم تایید وجود حداقل شش تا به امروز که کشته شده اند.”

Warren County Sheriff مارتین سرعت توضیح داد: دفتر او درگیر شد زیرا levee سیستم بادها در داخل و خارج از این دو کشور پس از وارن و Issaquena کلانتر دفاتر توافق به گشت levee. این می شود بسیار مهم است در هنگام جاری شدن سیل که در آن منطقه در حال حاضر تجربه.

“در طول تاریخ هر زمان که آب تا کنار رودخانه یا landside آن را نیروی حیات وحش به مناطق بالاتر,” سرعت گفت. “این مشکل هر سال است. در این سال ما دریافت شکایت های متعدد در مورد مردم تیراندازی از levees.”

‘این یک وحشی-حیوانات به دنبال’: 38 میلیون سال نهنگ قطعات موجود در Yazoo شهرستان

‘اگر شما گرفتن یک آن را می کشند: Northern snakehead اعداد رو در می سی سی پی

با توجه به سرعت حتی اگر اتهامات ساخته شده اند بررسی نشده است.

“این است که در حال انجام” سرعت گفت. “هر کسی که فکر می کند در مورد سوار levee و تیراندازی هر چیزی قرار داده شود باید توجه کنید که ما در حال تماشای و اگر آنها گرفتار آنها شارژ خواهد شد.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>